Covid جان مردان بیشتر از زنان است. کارشناسان هنوز هم نمی تواند توضیح دهد که چرا

جدید ردیاب از دانشگاه هاروارد GenderSci آزمایشگاه اولین بار است که برای تحکیم رابطه-جدا داده ها از سراسر ایالات متحده است. این ممکن است کمک به محققان برای حل این رمز و راز.

دانشگاه هاروارد GenderSci آزمایشگاه است بر خلاف بسیاری از آزمایشگاه های دانشگاه. این گروه دستور است به بازجویی از مطالعه علمی رابطه جنسی و جنسیتی; آن را به ارمغان می آورد با هم مورخان انسان شناسان اجتماعی دانشمندان و فیلسوفان. بنابراین زمانی که coronavirus بحران به آمریکا در ماه مارس آنها را مجبور به توقف نیم به اتمام آزمایش و یا تقلا برای ایجاد ترتیبات برای حیوانات آزمایشگاهی. این تغییر آسان نبود. “ما همه تلاش با شرایط زندگی تحت Covid و تعجب که چگونه ما را به ادامه کار هم می گوید:” سارا ریچاردسون یک پروفسور تاریخ علم در دانشگاه هاروارد و آزمایشگاه مدیر. “ما تعجب است که این همه کار که ما به طور کلی حتی مهم در این لحظه؟”

اما جنس و جنسيت به زودی مسائل عمده در مبارزه با Covid-19. در اواسط ماه فوریه چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تجزیه و تحلیل داده ها از 72,314 Covid-19 بيمار و گزارش داد که در نمونه خود را تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به مرگ به عنوان زنان است. این نتیجه اولیه اشاره کرد و محققان و مفسران نسبت به سیگار به عنوان یک دلیل برای مردان نسبتا پیش آگهی ضعیف, بیش از نیمی از مردان چینی دود در حالی که تعداد بسیار کمی از زنان چینی انجام دهد. اما به عنوان ویروس در سراسر جهان و در ادامه به کشتن مردان در تعداد بیشتری جایگزین توضیحات نشو و نما و مراجع به ذاتی زن زیست شناسی—استروژن کروموزوم X—شد بیشتر رایج است. تا به امروز در میان 53 کشور که گزارش خود را در مورد مرگ و داده ها از هم جدا شده توسط مردها حساب برای حدود 51 درصد از Covid-19 موارد اما 58 درصد از مرگ و میر.

در این مکرر تجدید نظر به زیست شناسی ریچاردسون و تیم او را دیدم یک الگوی آشنا. آنها ادعا می کنند که پزشکان و محققان و رسانه ها باید تمایل به تمرکز بر زیست شناسی در حالی که underemphasizing به عوامل اجتماعی مؤثر بر مردان و زنان سلامت. در حالی که عواملی مانند کروموزوم و هورمون—اغلب دستگیر و تحت برچسب “جنسیت”—آیا در واقع نقش مهمی در سلامت زنان و مردان نیز تجربه کاملا متفاوت اجتماعی محیط. جنس بیشتر آمورف مفهوم است که قطاری از یک فرد نقش اجتماعی و تجارب دارای پیامدهای عمیقی برای سلامت آن کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه ما در حال درمان با محیط اطراف ما و چگونه ما آنها را در بازگشت.

بنابراین ریچاردسون و تیم او تصمیم گرفت به بررسی آنچه که قرار بود برای خود. “ما مانند ‘اجازه دهید شروع به دنبال با یک ذهن باز,’,” او می گوید. اما قبل از آنها می تواند شروع کردند به گرفتن عکس بهتر از که ابتلا و مرگ ناشی از این بیماری است. در عین حال مجموعه داده که در مسیر Covid-19 موارد و مرگ و میر توسط جنس ، سن و سایر عوامل در حال سخت به آمده است. “ما شروع فقط به سادگی در تلاش برای نگاه به داده و ما نمی تواند آن را پیدا کنید” ریچاردسون می گوید. “بنابراین ما متوجه است که ما را مجبور به جمع آوری آن در خود ما است.”

ترکیب این وب سایت هر یک از ما دولت را در بخش بهداشت و درمان این GenderSci تیم آزمایشگاه ایجاد بزرگترین مخزن متمرکز از جنسیت جدا ما Covid-19 داده است. ماه گذشته آنها برای عموم منتشر شد داده های ردیاب که جذب آن اطلاعات به این امید که دیگر دانشمندان می توانید باز کردن رمز و راز که چرا Covid-19 به نظر می رسد برای کشتن بیشتر از مردان است. ریچاردسون معتقد است که ظریف رویکرد به این سوال می تواند نه تنها به حل علمی مشکل اما همچنین کمک در مبارزه با این بیماری است. “اگر ما واقعا می خواهید مداخلات طراحی شده است که شناسایی آسیب پذیری و صرفه جویی در زندگی می کند, ما باید به فکر کردن در مورد چگونه این عوامل زمينهای در حال رانندگی این الگوها نه لزوما این که آیا یک مرد یا یک زن,” او می گوید.

اما در حالی که محققان در سراسر رشته گسترده موافق است که هر دو اجتماعی و عوامل بیولوژیکی هستند به احتمال زیاد برای بازی در این فیلم نقش اختلاف آنها در تلاش برای شناسایی علل مهم برای یک انتقادی دلیل: دولت داده است که اغلب ناکافی و ناقص و غیر قابل اعتماد است. “این بسیار سخت را دقیق ادعا می کند زمانی که شما وحشتناک داده می گوید:” امیلی Wentzell استادیار مردم شناسی در دانشگاه آیووا است که به مطالعه رابطه بين جنسيت و پزشکی است. “و داده ها در آمریکا که در واقع Covid است بی پایان.”

چه بگویم که SARS-CoV-2 ویروس حملات مردان با شدت بیشتر از آن ، به عنوان اولین گام شما ممکن است بررسی کنید که کدام گروه آزمایش مثبت برای Covid-19 بیشتر. در جولای 6 GenderSci آزمایشگاه داده ردیاب گفت: در یک مخلوط داستان: در 33 متحده زنان با احتمال بیشتری به تست مثبت نسبت به مردان در حالی که در 16 ایالت به علاوه DC, پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده مردان با احتمال بیشتری به تست مثبت است. (هاوایی نیست گزارش موارد توسط انجمن.) اگر چه حاشیه بود و به طور کلی باریک, برخی از تفاوت بیشتر بود شدید: در نیویورک مردان حدود 10 درصد بیشتر احتمال دارد به تست مثبت نسبت به زنان و زنان در لوئیزیانا تقریبا 30 درصد بیشتر از مردان به تست مثبت است.

به طور کلی این آمار و ارقام نشان می دهد که زنان ممکن است بیشتر احتمال دارد به قرارداد Covid-19 نسبت به مردان است که باعث می شود برخی از کارشناسان تعجب می کنم که آیا عوامل اجتماعی می تواند در بازی. “زنان شاغل هستند در caretaking حرفه ای—حرفه ای از جمله مهد کودک و حرفه ای مراقبت از سالمند—در حد میزان بیشتری نسبت به مردان” Wentzell می گوید و این حرفه را اجتماعی فاصله دشوار است. زنان نیز بیشتر احتمال دارد به پرستاران است که باید در تماس نزدیک با بیماران برای مدت زمان طولانی.

اما آن را نیز ممکن است که این آزمایش تفاوت معنی نیست خیلی در همه. “غربالگری نیست داستان بگویید می گوید:” مارسیا Stefanick استاد پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد و متخصص در مردان و زنان, سلامت و نابرابری. “شما نیاز به دانستن چقدر خوب غربالگری [است]: آیا مردان و زنان به نمایش در همان امتیاز؟” افرادی که دارای علائم خفیف و یا هیچ کدام ممکن است هرگز آزمایش و بنابراین نتایج آزمون ارائه تنها یک اریب پنجره بر روی چشم انداز واقعی از Covid-19 موارد است.

و هنگامی که زنان را توسعه علائم آنها ممکن است احتمال بیشتری نسبت به مردان فعالانه به دنبال تست. “زنان تمایل دارند به دنبال بیشتر مراقبت های بهداشتی بیش از مردان در پاسخ به مسائل مربوط به سلامت است که آنها می گوید:” کاترین شوبرت, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه برای زنان در تحقیقات بهداشتی. “آنها بیشتر احتمال دارد به یک دکتر است که آنها را برای مراقبت های معمول و آنها بیشتر احتمال دارد به دیده یک دکتر به تازگی. به طوری که آنها در حال حاضر ممکن است در سیستم مراقبت های بهداشتی و ممکن است بیشتر هماهنگ فعلی خود و وضعیت سلامت.”

در نهایت, آن را سخت به بگویید که آیا زنان فراوانی در میان موارد مثبت معنی آنها بیشتر احتمال دارد به بیماری و یا به سادگی به احتمال زیاد برای دریافت تست شده است. و از آنجا که تعداد بسیار کمی متحده آهنگ مشاغل از افرادی که در حال پایین آمدن با Covid-19 آن را نیز دشوار است به ارزیابی چگونگی قرار گرفتن در معرض در محیط های حرفه ای مانند بیمارستان و یا خانه های سالمندان ممکن است قطع با جنس.

از سوی دیگر Stefanick می گوید: “مرگ و میر قطعا بسیار مفید” برای درک مربوط به جنس تفاوت در Covid-19 نتایج. در حالی که برخی از Covid-19 مرگ و میر ممکن است misclassified بیمارستان که اکثر آمریکایی ها می میرند در حال حاضر آزمون به بیماران خود را به صورت رمان coronavirus. بسیاری از کسانی که مرگ و میر احتمالا اسیر در داده در حالی که Covid-19 مورد در میان زندگی به مراتب بیشتر احتمال دارد به undercounted.

در نگاه اول GenderSci آزمایشگاه مرگ داده که از جولای 6 همچنین نگاه مخلوط: در 12 متحده بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 نسبت به مردان به عنوان یک بخش از کل جمعیت. این تفاوت ها می تواند دراماتیک—در حالی که داده ها نشان داد که زنان در حدود 10 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از مردان در ماساچوست مردان بیش از 40 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ در نزدیکی نیویورک دیدم که شدید ترین Covid-19 شیوع در ایالات متحده تا کنون.

اما نرخ مرگ و میر نیز ممکن است به تحریف برداشت. رمان coronavirus است باطل قاتل در میان افراد مسن و زنان با احتمال بیشتری نسبت به مردان برای رسیدن به یک سن پیشرفته. برای جبران GenderSci تیم آزمایشگاه استفاده می شود ملی آمار تعداد مردان و زنانی که درگذشت Covid-19 در هر گروه سنی به تنظیم داده های خود را—به این ترتیب آنها می توانند مقایسه نرخ مرگ و میر مردان در دهه شصت خود را در برابر کسانی که از زنان خود را در دهه شصت ،

این تیم تا به حال اطلاعات کافی برای اعمال این روش برای 43 متحده و اگر چه حاشیه های متنوع این زمان آنها در بر داشت یک الگوی پایدار: در هر یک از این کشورها مردان با احتمال بیشتری از زنان از همان سن به مرگ از Covid-19.

در حالی که متناقض تست و تفاوت در قرار گرفتن در معرض ممکن است توضیح دهید که تفاوت جنسی در تعدادی از موارد وجود ندارد و تنها پاسخ واضح به همین دلیل Covid-19 طول می کشد نامتناسب و میر در مردان است.

ریچاردسون و گروه او آغاز پروژه خود را در پاسخ به آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک overemphasis زیستی توضیحات. گمانه زنی در مورد نقش هورمون های خاص تبدیل شده است به اندازه کافی گسترده است که برخی از موسسات در حال آزمایش دادن تکه های استروژن و پروژسترون تزریق به بیماران مرد در این فرض که این هورمون ممکن است محافظ.

در صرفا نظری سطح این نظریه باعث می شود برخی از حس: بسیاری از سلول ها را تشکیل می دهند که سیستم ایمنی بدن گیرنده های استروژن است که بدان معنی است که آنها می توانند شناسایی و پاسخگویی به حضور استروژن در خون است. بسته به نوع سلول های ایمنی را تکثیر, رسید, تغییر, خود, فعالیت و یا تولید بیشتر یا کمتر از پروتئین های خاصی که در معرض استروژن اضافی—و این تغییرات می تواند به صورت تر و قوی سیستم ایمنی بدن است. و محققان در دانشگاه آیووا نشان داد که موش های نر که تخمدان خود را برداشته (و تا به حال بسیار کاهش سطح استروژن) بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس که باعث سارس است که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2. اما مطالعات در عین حال ایجاد ارتباط مستقیم بین استروژن و Covid-19 شدت در جوندگان به ذکر انسان است.

Wentzell است تعجب نیست که دانشمندان و رسانه ها ممکن است جذب به سمت سطح هورمون به عنوان یک توضیح. “هر دو مردان و زنان تستوسترون و استروژن اما ما تماس تستوسترون در مردان هورمون استروژن در زنان هورمون,” او می گوید. “ما اسطوره ها در مورد آنچه در آن هورمون را به شما به عنوان یک فرد در حال اساسی به ما راه درک چگونه مردان و زنان اساسا در حال,” او می گوید. مردم به شدت وابسته هورمون های جنسی است که آنها بلافاصله به نظر می رسد خوب توضیح تفاوت بین مردان و زنان در سلامت است.

Stefanick نیز می یابد هورمونی توضیح بعید است. آن را به سادگی معنا ندارد او می گوید: “از آنجا که تعداد زیادی از مرگ و میر بعد از یائسگی در سن زنانی که استروژن پایین.” در جامعه سخت ترین ضربه از بیماری—سالمند—سطح هورمون متفاوت است بسیار کمتر بین مردان و زنان از آنها برای افراد جوان است.

دیگر عوامل بیولوژیکی ممکن است نقش بازی, اما, هنوز, نظریه های بیشتر با کیفیت بالا و مطالعات. Stefanick برای او معتقد است که کروموزوم را به خود جلب توجه بیش از حد کمی. خیلی دوست دارم در مورد هورمون “مردم این تصور غلط است که کروموزوم X است که یک کروموزوم,” او می گوید. “آن را نمی—مردان و زنان دارای کروموزوم X ميباشد. اما زنان باید دو نفر از آنها. و یک دسته کامل از ژن ها که در کروموزوم X است که بخشی از سیستم ایمنی بدن است.”

زنان تمایل دارند که سیستم ایمنی بدن قوی تر از مردان است و آنها به مراتب بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های خود ایمنی و اختلال است که در آن سیستم ایمنی بدن می شود بیش از حد فعال و شروع به حمله به خود بدن, سلول های سالم. اما قوی واکنش ایمنی بدن است و نه لزوما مفید برای مبارزه با رمان coronavirus. برخی از بیماران ممکن است در حال مرگ از سايتوکين طوفان که زمانی رخ می دهد که بدن مانت یک overzealous پاسخ به یک بیماری و ویران کردن خود را در آن سلول است. تا کنون هیچ مطالعات ثابت کرده اند یک لینک در میان کروموزوم X و ایمنی و Covid-19 میزان مرگ و میر.

دیگر نظریه های بیولوژیکی را در اطراف محور ACE2 یک پروتئین است که این ویروس با استفاده از به دست آوردن ورود به ربودن سلول. در یک مطالعه اخیر رهبری توسط یک تیم در دانشگاه گرونینگن در هلند محققان مشاهده سطوح بالاتر از ACE2 در مردان بيشتر از زنان است—اما همه افراد خود را به حال نارسایی قلبی پس از مطالعه ارتباط به Covid-19 بیماران نامشخص است. و ژن برای ACE2 است که روی کروموزوم X واقع شده است که ممکن است نشان می دهد که زنان باید بیشتر, نه کمتر از پروتئین است. “وجود دارد که اطلاعات متناقضی که چگونه ACE2 در حال پخش است در نقش یک” در این رابطه تفاوت می گوید: گاریما Sharma, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی.

در پایان کروموزوم هورمون ها و پروتئين حتی ممکن است امیدوار کننده ترین توضیحات برای مرگ و میر تفاوت. برخی از محققان در حال حاضر به دنبال یک توضیح در ارتباط با یک بیمار بیماری های همراه—از قبل موجود شرایط مانند بیماری های قلبی و بیماری ریوی انسدادی مزمن (COPD) نوع 2, دیابت یا چاقی و شدت بیماری خود را. (در ایالات متحده چاقی بیشتر شایع در میان زنان در حالی که بیماری های قلبی و دیابت و COPD غالب در میان مردان است.)

اگر چه این بیماری آشکار بیولوژیکی آنها صحبت می کنند به راه است که در آن “زندگی با یک نوع خاصی از جنس عملکرد کد گذاری شده در بدن خود را” Wentzell می گوید. به عبارت دیگر رفتارهای جنسیتی مانند کار در مشاغل خاص و یا پیروی از رژیم های غذایی خاص می تواند اثرات عمیقی بر زیست شناسی. “و این است که به دلیل مفروضات فرهنگی که مردان باید در عمل در یک راه خاص” او همچنان ادامه دارد. “مردان در بسیاری از فرهنگ های مختلف هستند بیشتر احتمال دارد به درگیر در رفتارهای پرخطر از جمله مصرف سیگار است. آنها کمتر احتمال دارد به درگیر در مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و کندتر به دنبال مراقبت های اضطراری. و آنها نیز تمایل به بدتر از زنان در کنترل شرایط مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا. و این همه باید با فرهنگی فشارهای به عمل به عنوان اگر شما در حال رویین تن.”

هدر Shattuck-Heidorn استادیار زنان و مطالعات جنسیت در دانشگاه جنوبی ایالت مین و دستیار مدیر GenderSci آزمایشگاه دیده است و این پویایی در زندگی شخصی او. “شوهر من است که با یک قطار حمل و نقل هادی فوق العاده یقه آبی و او به ارمغان آورد یک سالاد به کار یک روز” او می گوید. “و او سرگرم کننده ساخته شده از در اتاق استراحت برای خوردن سالاد. همه بچه ها بودند سوال مردانگی خود را به تمایلات جنسی خود.” او تجربه نشان می دهد یکی از راه های جنسیتی می تواند مجموعه ای خاموش آبشار از خطرات: یک عمر از انتخاب های غذایی ناسالم می تواند یک فرد را بیشتر در معرض خطر بیماری های قلبی و دیابت است که به نوبه خود ممکن است بدتر شوند مورد Covid-19.

اما این هدایت هم باید ریشه های بیولوژیکی. “شما نمی توانید می گویند که بیماری های قلبی به شدت جنسیتی مربوط به بیماری” Shattuck-Heidorn می گوید. اگر چه عوامل شیوه زندگی مانند رژیم غذایی و سیگار هستند قابل اعتماد ترین عوامل خطر برای بیماری های قلبی و استروژن نیز به نظر می رسد به بازی در یک نقش حفاظتی: زنان بسیار بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های قلبی پس از رفتن را از طریق یائسگی و سطح استروژن کاهش می دهد.

و به این موضوع حتی پیچیده تر رفتار جنسیتی حتی می تواند نقش مهمی در خطر ابتلا به بیماری های عفونی مانند Covid-19. یک بررسی از اداره ملی تحقیقات اقتصادی منتشر شده در ماه ژوئن نشان داد که مردان کمتر به احتمال زیاد به نظر Covid-19 به عنوان یک خطر جدی سلامت و کمتر احتمال دارد که با رعایت بهداشت عمومی قوانین مانند شستن دست های خود و ماندن در خانه. “رهبران آمریکایی مانند تهمت و پنس شده اند استثنا قابل توجه در سطح جهانی برای امتناع خود را به پوشیدن ماسک,” Wentzell می گوید. “است که بسیار شده است یک بیانیه و من فکر می کنم یک جنسیتی یکی, که, سخت, قوی, مرد, یک, رهبر, نمی پوشیدن ماسک.” (هر دو سیاستمداران به تازگی معکوس موضع خود را در ماسک-پوشیدن.)

در نهایت بیولوژیکی و اجتماعی و علل بیماری ها از جمله Covid-19 هستند به احتمال زیاد حل نشدنی. به تاکید این ایده GenderSci تیم آزمایشگاه استفاده نمی کند و واژه “جنسیت” یا “جنسیت” به طور جداگانه اما به جای اعزام neologism “جنسیت/جنس.” در این مرحله محققان هنوز نمی دانند که به اندازه کافی می گویند که آیا مردان می میرند بیشتر از Covid-19 چون از جنس خود و یا به دلیل جنسیت خود را و یک سوال که بستگی به این دارد که دوگانگی حتی ممکن است پاسخ.

در حالی که اعضای این GenderSci تیم آزمایشگاه علاقه مند بودند که برای دیدن جدید خود ردیاب نشان می دهد که مرگ و میر تفاوت علاقه زنان در تقریبا در هر کشور یکی دیگر از ویژگی های داده های خود جلب کرد توجه: این تنوع قابل توجهی را در میان کشورهای در تفاوت های آن. تنظیم سن مردان تقریبا دو برابر زنان به مرگ در ایالات نیویورک و تگزاس در حالی که نرخ مرگ و تقریبا یکسان در آیداهو و داکوتای جنوبی. برای Shattuck-Heidorn این نشان می دهد که عوامل اجتماعی یک نقش از زیست شناسی—اگر زیست شناسی است که به سرزنش و پس از آن این نسبت باید بیشتر ، “شاید برخی از جنبه های جنسی مرتبط با زیست شناسی به این, اما آن را به دنبال مانند آن را در حال غرق با متنی عوامل اجتماعی,” او می گوید. “تنوع در نرخ مرگ و میر بسیار زیاد است.”

دیگر محققان فکر می کنم الگوی کلی بیشتر نر مرگ است و بیشتر معنی دار است. “شما هنوز هم دیدن این یک پدیده آن را از طریق تمام است که تنوع می گوید:” Stefanick. “آن عبور من قوام تست.” البته سازگار دولت-به-دولت الگوی هنوز هم می تواند در درجه اول ناشی از عوامل اجتماعی از کشورهای در حال فرهنگی مشابه در بسیاری از راه.

اما بهداشت عمومی مجموعه داده های غیر متمرکز فرآیند اجرا توسط فرد ادارات بهداشت بنابراین مقایسه متحده می تواند مشکل باشد. “ایالات متحده به دنبال اساسا سیستم های مختلف چگونه داده جمع آوری شده است و در گزارش” Shattuck-Heidorn می گوید. برای شوبرت این تناقضات آن را غیر ممکن است می گویند که آیا این تنوع در میان کشورهای معنی است. “در پایان روز اگر ما مقایسه سیب و پرتقال آن را به تفاوت” او می گوید. “آن همه انجام می شود در یک جمعی استاندارد در راه است.”

و این داده ها نه تنها غیر قابل مقایسه از دولت به دولت: از آن نیز به اندازه کافی دقیق است. محققان مانند ریچاردسون و Shattuck-Heidorn به شدت می خواهید داده است که نه تنها آهنگ مرگ با جنسیت و سن و بیماریهای همراه و دیگر عوامل به طور جداگانه اما همچنین سوابق چگونه این متغیرها با هم همپوشانی دارند. برای تست اینکه آیا بیماری قلبی ممکن است توضیح دهید که تفاوت جنسی در Covid-19 مرگ یک دانشمند می خواهید اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردان و زنان که درگذشت Covid-19 نیز تا به حال بیماری های قلبی. فقط دانستن تعداد مردان و زنانی که درگذشت Covid-19 و به طور جداگانه چگونه بسیاری از مردم با و بدون بیماری قلبی درگذشت Covid-19 نمی خواهد به اندازه کافی به لینک جنسیت تفاوت در مرگ و میر به بیماری های قلبی.

اما در حالی که برخی از ایالت ها اجازه پیگیری بیماریهای, آنها به طور کلی نمی تقسیم کردن داده ها که توسط انجمن. به طور مشابه, آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی اینکه آیا نژاد شغل و سن بازی به تفاوت جنسی در Covid-19 مورد و نرخ مرگ و میر به دلیل اینکه اکثر متحده نیز نمی رکورد چگونه کسانی که ویژگی های تعامل با جنس. “ما زمان نا امیدی است که ما می توانید ببینید-فیلم disaggregated داده ها توسط عصر توسط نژاد/قومیت توسط همبودی و اشغال” ریچاردسون می گوید. “ما می خواهیم که بسیار است. و ما نمی توانیم آن را ببینید.”

شارما تا به نگرانی های مشابه. “من واقعا می خواهید برای دیدن—هنگامی که شما در کنترل فشار خون هنگامی که شما در کنترل بیماری مزمن ریه هنگامی که شما در کنترل دیابت هنگامی که شما در کنترل چاقی و هنگامی که شما در کنترل بیماری های قلبی عروقی و یا سکته قلبی هنگامی که شما در کنترل نارسایی قلبی هنگامی که شما واقعا کنترل برای سیگار کشیدن و سایر رفتارهای پرخطر—اگر شما کنترل برای همه است که وجود دارد هنوز هم یک جنسیت خاص یا یک فیلم وابسته به مورد مرگ و میر?” او شگفتی.

حتی برچسب “مرد” و “زن” پنهان کردن یک معامله بزرگ از پیچیدگی است. یک سال 2016 گزارش برآورد شده است که 0.6 درصد از جمعیت ایالات متحده را می دهد که به عنوان نما و استدلال در مورد هورمون ها و رفتار جنسیتی است که به cisgender مردم ممکن است به عنوان مربوط به آن گروه. اما هیچ دولت ارائه کرده است اطلاعات دقیق تر در مورد هویت جنسیتی خود را Covid-19 بيمار از یک “مرد و زن” دودویی برچسب. “ما در حال صحبت کردن در مورد مردم نسبت مرد یا زن نسبت به مرد یا زن با بهداشت عمومی سازمان” ریچاردسون می گوید.

جالب است که “حدود 5 درصد از افراد طبقه بندی شده به عنوان ناشناخته” در برخی از دولت مجموعه داده با توجه به ریچاردسون. “ما نمی دانیم که چگونه به تفسیر که” او می گوید. شاید این افراد در حال nonbinary—یا شاید که داده است به سادگی از دست رفته بیش از حد است.

داده است بهتر البته به آرامی; جدید Jersery فقط آغاز شده و گزارش موارد و مرگ و میر رابطه جنسی در هفته گذشته و گرجستان در حال حاضر فراهم می کند یک ناشناس گسترده است که شامل سن و جنس و نژاد و شهرستان از هر Covid-19 مرگ و همچنین به عنوان که آیا کسی تا به حال موجود بیماری مزمن است. این هفته GenderSci آزمایشگاه را انتشار Covid-19 “گزارش داده کارت” است که رای دادن کیفیت داده که از هر کشور و با هر نوع شانس متقاعد کردن عقب مانده متحده به خود را بهبود داده است.

ممکن است راه های گرفتن در پاسخ بدون انتظار برای بهداشت عمومی به بخش تولید بهتر داده است. Shattuck-Heidorn رفت و برگشت به مطالعات قبلی coronavirus بیماری های همه گیر سارس و MERS و یک الگوی است که او پیش بینی می کند را تکرار خود را با Covid-19. “من نگاه عمیق به آن داده و دیدم که آنها بیش از حد به حال اولیه تفاوت که شد و سپس بعد از آن توضیح داده شده توسط این واقعیت است که مردان به طور متوسط بیشتر ناسالم نسبت به زنان” او می گوید. برای مثال محققان در تایوان تجزیه و تحلیل داده ها از MERS بیماری است که در آن مردان نیز به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان و متوجه شد که این تفاوت ناپدید شد یک بار آنها را کنترل سن و شرایط موجود. اما این مطالعه مقطعی در سال 2017 پنج سال به MERS بیماری هنگامی که داده های با کیفیت بالا تبدیل شده بود در دسترس است. آن است که هنوز روشن نیست چه زمانی ما باید منتظر مشابه Covid-19 داده است.

در حال حاضر Covid-19 دیفرانسیل, تاثیر بر مردان و زنان باقی مانده است دشوار است به توضیح و حل و فصل. Shattuck-Heidorn نگران است که نادیده گرفتن این معما می تواند همسترینگ سلامت عمومی پاسخ به همه گیر. دکتر دبورا Birx کاخ سفید را Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده خواست های اولیه در این بیماری همه گیر است که مردان به طور خاص باید آزمایش ویروس. “به نظر می رسد مانند یک واقعا خام راه برای فراموش بهداشت عمومی پیام برای خطر اگر آن را در واقع نه مرد در مقابل زن است که مهم ترین عامل” Shattuck-Heidorn می گوید.

ریچاردسون نیز معتقد است که ما ممکن است از دست ندهید فرصت های مهم به جلو فشار Covid-19 پاسخ اگر ما تمرکز بیش از حد myopically زیستی تفاوت جنسی. “وجود وعده های بزرگ در کاهش این اختلافات اگر ما می توانیم درک کنند که چگونه کسانی اجتماعی مربوط به متغيرهای جمعيت شناختی و در حال رانندگی این الگوی” او می گوید. “آن عمیقا مختل ما را به فکر می کنم دست پاچه پزشکان قرار دادن تکه های استروژن در مردان است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma