‘Covid در نزدیکی شما Crowdsources داده ها برای پیش بینی جدید نقاط داغ

سایت متکی بر مردم به صورت ناشناس گزارش علائم خود را. این اطلاعات می تواند ارائه هشدارهای زودهنگام به جایی که این بیماری در حال گسترش است.

در طول Covid-19 همه گیر ایالات متحده آمریکا است که پرواز کور قادر به پیگیری آن و یا با دقت پیش بینی زمانی که این بیماری را به اوج در نقاط مختلف کشور به دلیل عدم تست های تشخیصی.

سعی کنید به رفع برخی از محققان در حال تبدیل شدن به ابزار است که برای اولین بار عرضه پس از 9/11 مرکز تجارت جهانی و anthrax نامه حملات سال 2001 پرسیدن که آیا داده های جمع آوری شده است که دیگر تحت نظارت—و یا به طور داوطلبانه توسط مردم که فکر می کنم آنها ممکن است آلوده شود—می تواند پایه رسمی سیستم تشخیص و ارائه هشدارهای زودهنگام از نقاط داغ. برخی فکر می کنم آن می تواند یکی از ارکان برای یک استراتژی ملی است که حامل ایالات متحده را به یک منطقه امن فراتر از اوج—ارائه مسائل کلیدی قابلیت اطمینان و حریم خصوصی و حقوق صاحبان سهام می تواند کار را در زمان.

این اصطلاح برای جمع آوری این نوع از اطلاعات است “سندرومی نظارت است.” در پزشکی یک سندرم مجموعه ای از علائم (چیزهایی است که می تواند اندازه گیری مانند دما) و نشانه ها (چیزهایی که ذهنی هستند مانند سردرد) است که ممکن است همراه با بیش از یک تشخیص یا دریافت نکرده تشخيص نشده است. توجه به علائم و نشانه چیزی است که میشود مردم به دنبال یک پزشک مراجعه کنید اگر آنها می توانند دریافت و تست شده اگر یک آزمون در دسترس است بنابراین شناسایی سندرم می تواند به ارائه اطلاعات مفید در روز یا هفته قبل از آزمون نتایج می رسند. اما از آنجا که سندرم اختصاصی—تب و بدن درد و سرفه به عنوان مثال می تواند نشان می دهد یا Covid-19 یا آنفولانزا—بلند کردن سیگنال از نویز زمینه است که یک چالش را حل کند.

این پروژه برای اولین بار به گام تا چالش است Covid در نزدیکی شما یک crowdsourced symptom tracker ساخته شده توسط یک تیم از اپيدميولوژيستها و bioinformaticists در بیمارستان کودکان بوستون که اجرا جهانی تشخیص زودهنگام سایت HealthMap و ایجاد یک پروژه مشابه آنفولانزا در نزدیکی شما در سال 2011. Covid در نزدیکی شما راه اندازی در اواخر ماه مارس پس از یک هفته شدید اهدا تلاش Brownstein و داوطلبان از اپل, آمازون, گوگل, شرکت, پدر و مادر الفبا و یک تعداد انگشت شماری از شرکت های دیگر. همانطور که از جمعه شب بیش از 444,00 مردم در ایالات متحده در حال تغذیه علائم خود را به ردیاب همراه با بیش از 397,000 در کانادا و 2000 در مکزیک است.

سایت نیست درخواست مردم برای شناسایی خود را فراتر از سن و جنسیت و کد پستی. آن را نیز نمی محدود کردن ورود اطلاعات به افرادی که به یک دکتر و یا یک آزمایشگاه تایید نتیجه آزمون. آن را می پرسد ساده و مقدماتی سوال: چه احساسی داری ؟ اگر به شما می گویند با تشکر از شما این مسیر شما را به ثبت نام که آیا یا نه شما تا به حال واکسن آنفولانزا و سپس به صورت اختیاری می پرسد برای یک شماره تلفن همراه برای متون. اگر شما انتخاب می کنید به خوبی احساس نمی شودآن را راه شما به جای بازجویی از 21 علائم و نشانه ها و همچنین خود را به عنوان flu shot, تاریخ, سفر, تاریخ, آیا شما تا به حال تماس با یک Covid-19 بیمار و یا به دنبال یک Covid آزمون و این که آیا شما شده است quarantining.

سایت پایان دادن به عقب انواع کردن به خوبی از این برنامه به طور بالقوه بیمار stashes اطلاعات در مورد نه بیمار برای مرجع آینده و گزارش در نقشه شکل فقط کسانی که علائم مطابقت Covid-19; آن را نیز نشان می دهد که در آن مردم را آزمایش مثبت است. به تازگی آن را به نمایش ایالات متحده شناخته شده محلی شیوع—بوستون, نیویورک, فلوریدا, دیترویت, سان فرانسیسکو, سیاتل—بلکه جذاب upticks در دیتون اوهایو; دنور; و در دره مرکزی کالیفرنیا.

“بسیاری از افرادی که بیمار هستند آیا تا به حال دیدن یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می گوید:” John Brownstein, Covid در نزدیکی شما را منجر به توسعه که cofounded HealthMap و اپیدمیولوژی و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد. “این چیزی است که ما به دنبال پایین کوه یخ اولین موج از عفونت است که نمی توانید تشخیص داده تا برخی از آن تبدیل به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.”

گزارش خود را یک سیگنال-به-نویز البته مشکل: نگران هست و افرادی که ممکن است به اشتراک گذاری یک سندرم اما کامپیوتر های مختلف ارگانیسم می تواند مسدود کردن داده ها. اما پس از نزدیک دهه, عامل آنفولانزا در نزدیکی شما و اعتبار نتایج آن در برابر داده های منتشر شده در هر فصل آنفولانزا توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری Brownstein احساس اعتماد به نفس Covid-19 داده خواهد شد که پیش بینی ارزش به عنوان خوبی است.

“آنچه که ما شاهد تایید نقاط داغ گزارش شده در مناطق شهری,” او گفت: “اما ما در حال شروع به دیدن افزایش می دهد در خارج از شهر نیویورک در مکان هایی مانند ناسائو شهرستان و در کیپ کاد. کسانی که از مناطق مردم در حال صحبت کردن در مورد.”

Covid در نزدیکی شما نمی ارائه هر تشخیص ، اما آن ضعیف از نقاط داغ می تواند نشان می دهد به مقامات بهداشت عمومی که در آن بیماری ممکن است موج بعدی. دیدن نتایج همچنین ممکن است کمک به فردی شهروندان بیشتر درگیر Brownstein گفت. که می تواند خود را تقویت تصمیم به نگه دارید تا اجتماعی فاصله در حالی که فشار ساختمان را به استراحت احتیاطی و یا تشویق مردم به شرکت در serosurveys که نشان می دهد یک فرد بالقوه ایمنی—و یک جامعه نسبی ایمنی—یک بار این آزمون رول.

سندرومی نظارت تا به حال شهرت مخلوط. اگر مردم در مورد آن می دانیم در همه است که ممکن است به دلیل Google Flu Trends یک پروژه است که اقدام به استخراج هشدارهای زودهنگام فصل آنفولانزا با تجزیه و تحلیل مکان های که در آن مردم بودند تایپ احتمالا مربوط به آنفولانزا واژه های جستجو به صفحه اول گوگل صفحه: “علائم آنفلوانزا” برای مثال یا “آب پرتقال” یا “سوپ مرغ.” Google Flu Trends عرضه به اعتیاد به مواد مخدره در سال 2008 و شکست خورده چشمگیری در فصل آنفولانزا از سال 2013 است. در میان عموم مردم آن را به سمت چپ در پشت یک حس مبهم که داده نمی شود predictively مفید برای سلامت عمومی است.

اما در آن نقطه داده های بزرگ از افراد و موسسات در حال حاضر قرار داده و به بهداشت عمومی خدمات. سندرومی نظارت به وجود آمد پس از 9/11 نگرانی که ما ممکن است هدف قرار داده شده است با استفاده از سلاح های بیولوژیکی اولین علائم که ممکن است نشان می دهد تا در اتاق اورژانس به عنوان شایع سندرم—تب و لرز و تنفس مشکل—غیر قابل تشخیص از سرماخوردگی و آنفولانزا. این anthrax نامه حملات یک ماه بعد تقویت شده است که ترس; اولین مورد در فلوریدا شناسایی شد توسط یک هشدار پزشک که متوجه شدم یک بیمار flulike باعث شد چیزی بیشتر از حد وخیم بود.

فرزاد Mostashari یک پزشک اپیدمیولوژی و سابق CDC اپیدمی هوش افسر مشغول به کار بود در شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان در آن زمان است. او سازمان یافته تلاش برای جمع آوری اطلاعات تغذیه از بیمارستان های شهرستان و اتاق های اورژانس به سیستم های تشخیص که هشدار وزارت به خوشه در آنفولانزا علائم گزارش ها و خوشه های غیر معمول بیماری—یک سیستم است که هنوز هم در حال اجرا است و ممکن است تحویل اوایل سیگنال Covid-19 به عنوان او اشاره کرد در توییتر در مارس 7.

Mostashari رفت و تبدیل به هماهنگ کننده ملی برای بهداشت آن را در دولت اوباما و در زمان استفاده از آن کاخ سفید ملی اقتصادی و قانون برای کمک به مهندس بیمارستانهای آمریکایی’ تبدیل به پرونده سلامت الکترونیک. ساخته شده که به سیم کشی تا یک تعهد به برداشت و ارسال د-شناسایی سندرومی داده ها را به یک سیستم تشخیص. کسانی تبدیل شد که در حال حاضر فدرال ملی سندرومی نظارت سیستم سرويس رايگان فورشيرد در CDC که جمع آوری داده ها از حدود 70 درصد از ما اتاق اورژانس.

“سندرومی نظارت بخشی از بهداشت عمومی عمل می گوید:” Mostashari که در حال حاضر مدیر عامل شرکت Aledade راه اندازی است که شامل تجزیه و تحلیل داده ها برای مدیریت ابتدایی-شیوه های مراقبت از. “ما در حال حاضر سه نوع از نظارت بر بهداشت عمومی در ایالات متحده: آزمایشگاه نظارت بالینی مورد گزارش و سپس سندرومی نظارت اضافه شده است.”

این نوع از سندرومی نظارت—گزارش نشانه ها و علائم ثبت شده در مراقبت های بهداشتی روبرو می شوند—ممکن است کمک به این کشور شکل از چگونه برای باز کردن یک بار Covid-19 اوج می گذرد. Mostashari یکی از چندین نویسنده از یک طرح ملی Covid-19 سیستم نظارت منتشر شده در مارس 7 توسط Margolis مرکز سیاستگذاری سلامت در دانشگاه دوک است. این طرح دارای چهار رکن; سندرومی نظارت دوم است. نویسندگان استدلال می کنند که گسترش آنچه موجود سیستم ملی به نظر می رسد و کشیدن در اطلاعات اضافی جریان می تواند کمک به شناسایی جدید Covid-19 شیوع بیماری در زمان آزمون به طور بالقوه افراد آلوده و آنها را جدا شده قبل از این بیماری گسترش می یابد. “بازدید مبتنی بر سندرومی نظارت در حال رفتن به یک کاملا کلیدی بخشی از زرادخانه” Mostashari می گوید.

اما این برگ در حال حاضر بیمارستانها و مراکز درمانی که نیست رو به سیستم. خود گزارش های موجود در ابزار مانند Covid در نزدیکی شما ممکن است اجازه می دهد تا به تشخیص زودتر اتفاق می افتد—چه اپیدیولوژی تماس “حرکت منحنی به سمت چپ” به پایین هم محور X-Y نمودار. را که مفید و طراحان در حال رفتن به از طریق فکر می کنم که آیا افرادی که ممکن است تحت تاثیر یک resurging بیماری دارای دستگاه ها و دسترسی است که اجازه بیماری خود را می تواند تشخیص داده شود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

وعده دستگاه برای تشخیص گسترش Covid-19 جذب تعداد زیادی از شور و شوق و موشکافی—در حال حاضر است. به عنوان مثال وجود دارد مشترک اپل-گوگل در تلاش برای شناسایی از طریق ناشناس کدهای رد و بدل شده از طریق بلوتوث, آیا مردم ندانسته اند در تماس با کسی که آلوده است. نیز وجود دارد انتظار است که wearables در حال حاضر ردیابی نشانه های کلیدی مانند تنفس و ضربان قلب می تواند به اندازه کافی جمع آوری داده ها برای پیش بینی بیماری ظهور—است که شبیه به این امید که smart-گزارش گیری از دستگاه های مانند Kinsa دماسنج می تواند پرچم شروع شیوع قبل از انسان متوجه چیزی اشتباه است.

همه کسانی که پیش بینی تکنولوژی-خوش مزایای فرض کنیم که کسی می تواند استطاعت دماسنج هوشمند و یا یک دستگاه پوشیدنی و یا حتی یک مناسب و معقول-پهنای باند تلفن. که تضمین شده نیست—که بدان معنی است که ما نمی توانیم فرض کنیم مردم باید دسترسی به برنامه های که جمع آوری داده های اپیدمیولوژیک یا نه.

“تراست خیریه پیو تحقیقات نشان می دهد که ما بزرگسالان در خانواده های ساخت کمتر از 30.000 دلار در سال به عنوان اواخر به عنوان 2019 به حال تنها 71 درصد مالکیت از گوشی های هوشمند می گوید:” دینا Mistry, یک فوق دکتری پژوهش های دانشمند در موسسه مستقل برای بیماری های مدل سازی در خارج از سیاتل. “همان نظرسنجی نشان داد که تنها 53 درصد از کسانی که بیش از 65 متعلق به یک گوشی هوشمند است. بنابراین اگر ما با تکیه بر این نوع از ابزارهای آن می شود یک سوال از انصاف است که ما ممکن است از دست رفته این نوع از افراد بیش از دیگران است.”

آن داده ها را شکاف می تواند منجر به شیوع بیماری تشخیص داده نشده به عنوان سریع به عنوان آنها باید یا منابع نیست و در حال ارسال به جوامع که به آنها نیاز دارید. به عنوان Covid-19 حرکت در سراسر کشور آن را به یک ترکیب از ابزار و سیستم های تشخیص برای کمک گرفتن به عنوان سریع که ممکن است برای کسانی که به آن نیاز دارید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de