CPAP ماسک

[ad_1]

CPAP ماسک ها بخشی از CPAP سیستم که اغلب نیاز به تعویض و یا به روز رسانی. وجود دارد مقدار زیادی از نقاط مختلف به آن برای حفظ و نگهداری تجهیزات خود را بنابراین شما می توانید نگه داشتن تنفس درست است. ماسک قطعه ای که می رود بر روی صورت خود را برای انتقال هوا از ماشین به بینی خود گذشت. چیزهایی وجود دارد مانند بینی بالشتک برای کمک به با ماسک فشار پایین و مسدود کردن جریان هوا. وجود قطعات است که پیشانی خود را برای کمک به کوسن فشار و همچنین برای افزایش جریان هوا و اضافه کردن آسایش برای به حداکثر رساندن خواب. شما همچنین ممکن است بخواهید برای بررسی از دیگر ماسک قطعات در دسترس برای راحتی شیک. قطعات را می توان به صورت جداگانه خریداری و به صورت عمده برای امنیت وجود دارد که یکی به راحتی در دسترس بر اورژانس.

خرید ماسک قطعات به طور جداگانه خوب است برای زمانی که چیزی نیاز به تعویض یا ارتقاء. وجود دارد بینی بالش که جا حق را به سوراخهای بینی برای باز کردن راه هوایی. یک روسری قطعه می آید در انواع رنگ ها و سبک برای راحتی و سبک. آن ساخته شده است به گهواره و کوسن گونه ها را به شما احساس به عنوان اگر آن را در همه وجود دارد. چانه محدودیت ها برای کمک به خواب وقفه. آن است که یک قطعه پارچه که متصل از چانه تا بالای سر. آن است که به راحتی قابل شستشو پس از آن پارچه و بزرگ برای اضافه شدن بقیه. نیز وجود دارد سگک, قاب, کلیپ پیشانی بالشتک و حتی پیشانی صفحة.

وجود دارد همچنین مدل دهید ماسک. شما می توانید مختلف چاپ بر روی خود ماسک و گروه های مختلف رنگ برای یک نگاه شیک. برخی از رنگ ها و الگوهای در حال پلنگ صورتی, سیاه و سفید, روشن, گورخر گل و انواع دیگر رنگ های جامد. ماسک می آیند در اندازه های مختلف و همچنین انواع مختلف بند الگوها و چانه ارسال شده است. هدف این است که به نگه داشتن ماسک بر روی صورت خود در حالی که شما خواب به حداکثر رساندن جریان هوا و کمک به شما در پیدا کردن راحتی به عنوان اگر ماسک است که تقریبا حتی در صورت خود را.

شما ممکن است قادر به پیدا کردن قطعات ماشین ظرفشویی امن است که بسیار آسان برای تمیز کردن و استفاده مجدد. یکبار مصرف و قطعات ارزان تر هستند و ممکن است به عنوان زیبا اما آنها همیشه تمیز و بهداشتی. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که خرید ماسک قطعات این که آیا شما در حال خرید یکی کامل و یا تعویض قطعات. تحقیق و خرید آنلاین یک راه عالی برای به حداقل رساندن بدون هیچ زحمتی و همه شما نیاز به مراقبت از گرفته شده به سرعت.

[ad_2]