مردم تظاهرات در حمایت از SB54 در ساکرامنتو ،

سیاتل– در سپتامبر سال 2017, کالیفرنیا ساخته شده خود را یک “پناهگاه دولت” و منتقدان پیش بینی عواقب وخیم است. دولت تصویب یک قانون SB54 که میله های دولت های ایالتی و محلی از اجرای قوانین مهاجرت فدرال. گذشت به عنوان یک شمارنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی سرکوب مهاجرت لایحه جلوگیری پلیس از درخواست شهروندان در مورد وضعیت مهاجرت و محدودیت توانایی خود را برای کمک به مقامات اداره مهاجرت فدرال.

منتقدان SB54 استدلال کرد که این لایحه خواهد دستبند اجرای قانون محلی و در نهایت منجر به یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز. کاهش خطر اخراج آنها استدلال می جسور مهاجران غیر قانونی به ارتکاب جرم و جنایت بیشتر و گزارش جرم و جنایت بیشتر. اما یک مطالعه جدید ارائه شده در اینجا امروز در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS) که منتشر علمرا تحمل نمی کند از ترس آن. آن را نشان می دهد هیچ چشم انداز مثبت در جرایم خشونت آمیز و یا اموال جنایات پس از SB54 تصویب رسید.

تحقیقات قبلا نشان داده است که مهاجران کمتر احتمال دارد به ارتکاب جنایات از مادری متولد شهروندان است که نرخ جرم و جنایت نیست تغییر قابل توجهی در شهرستانها به تصویب رسید که شبیه محراب ، اما Charis Kubrin یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا ایروین در مجموعه ای به بررسی تاثیر سراسر دولت است. نتایج که Kubrin گفت: “برای اولین بار از نوع خود” شده اند نظیر بررسی است اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

“من فکر می کنم این یک بازی بسیار جالب و مهم مقاله می گوید:” الکس Piquero یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه تگزاس در دالاس بود که درگیر در تحقیق ، او سردبیر عدالت ارزیابی مجلهکه در آن مطالعه در مطبوعات.

راه ایده آل برای آزمون تاثیر SB54 خواهد بود به تقسیم کالیفرنیا به دو گروه آزمون و پس از تصویب این قانون در یکی و نه دیگر. پس این غیر ممکن است Kubrin و co-نویسنده Bradley Bartos نیز در دانشگاه کالیفرنیا ایروین در مقایسه کالیفرنیا به یک “نسخه مصنوعی” به خودی خود فاقد SB54.

تیم scoured بقیه ایالات متحده برای مناطقی که همسان کالیفرنیا در میزان خشونت (قتل, سرقت, تشدید حمله) و ملک (به دزدی larceny خودرو-سرقت) جنایات بین 1970 و 2017. سپس آنها می تواند مقایسه چگونه نرخ جرم و جنایت تکامل یافته بعد از سال 2017 در “دو دولت” برای دیدن اینکه آیا SB54 بود با داشتن هر گونه نفوذ است.

پس از SB54 معرفی شد نرخ جرم و جنایت در کالیفرنیا ادامه داد: به آینه نزدیک نرخ مصنوعی, کالیفرنیا, این تیم در بر داشت. “Sb 54 و تاثیر آن بر جرم و جنایت خشونت آمیز بود null,” Kubrin می گوید.

مطالعه است و محدودیت است. برای یک زمان کمی گذشت از SB54 زمان اثر و هر اثر ممکن است پدید آمده است. و از آنجا که مطالعه رفتار ایالت کالیفرنیا به عنوان همگن نهاد آن را نمی ممکن است گرفتن افزایش نرخ جرم و جنایت در سطوح محلی اگر آنها متعادل با کاهش جاهای دیگر.

Kubrin در حال برنامه ریزی بیشتر گرانول مطالعات که تمرکز به طور خاص در مناطق با تعداد زیادی از مهاجران است. Piquero می گوید: این مطالعات باید انجام شود قبل از این یافته ها مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به سیاست. “من فکر می کنم که وجود دارد نیاز به یک کمی بیشتر پیگیری” او می گوید: “و شاید برخی از عمیق شیرجه رفتن به یک چند از شهرستانها در کالیفرنیا که ممکن است در برخورد با این مسائل در SB54 بیشتر به طور مستقیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im