‘بحران تحصیل و ریتم های جدید از همه گیر پدر و مادر

چند ماه گذشته داده اند پدر و مادر یک دوره سقوط در تبدیل شدن به یک مربی. ما واقعا به این کار و این خوب است.

“مادر می تواند شما را پر کنید تا من آب-دروازهبان؟” سرم را پایین انداختم و از ساخت کوفته. من 5 سال بود که برگزاری یک تدبیر به نظر می رسد که تشکیل شده است از چندین نقاشی مداد رنگی مومی در داخل زیادی Ziploc که به حالت تعلیق در آمد—از طریق مختلف چنگال و نوشیدن نی—در یک کاسه مخلوط کردن. “حتما” به من گفت. من شسته دست من و می ریخت در کاسه. او راننده سرشونو تکون دادن و راه می رفت دور.

مانند بسیاری از کار پدر و مادر من هرگز پیش بینی نیاز به نگه داشتن بچه ها در خانه برای ماه می باشد. هر چند من و همسرم در حال حاضر کار از خانه ما هستند و هر دو به اندازه کافی خوش شانس برای ماندن شاغل سفارشات به پناهگاه در محل ما با ترس است. نه از ما معلمان هستند. دیگر بالغ تعهدات ما—کسب درآمد انجام لباس های شسته شده—نمی ناپدید می شوند فقط به این دلیل که ما همه در حال حاضر در داخل به دام افتاده پنهان از میکروب است.

در ابتدا من شروع به وحشت رقص به هر آنلاین مدرسه در منزل فروم. از چند روز در من ruefully اذعان کرد که تبدیل شدن به یک معلم و یک شبه بود و باعث از دست داده. من نمی تواند اجرا شود به یک ER و defibrillate یک بیمار فقط به خاطر من کسی را دیدم آن را انجام دهد در خانه, MD. به همین ترتیب, دانلود Starfall خواندن برنامه من تبدیل به یک مربی با تجربه. با این وجود من سعی کردم به نگه داشتن بچه ها به سرعت با درس و فعالیت های. در آن چند هفته اول ساعت گذشت در dribs و drabs و من شمارش دقیقه تا من دست بچه ها به شوهرم بنابراین من می تواند به نوبه خود من با توجه به کار من.

در طول راه هر چند ما متوجه شد که مدرسه در منزل یک اسم بی مسمی است در این شرایط. Homeschoolers نمی ماند صفحه اصلی تمام وقت. کسانی که بچه ها را در زمینه سفر باید meetups و co-op کلاس. جداسازی یک تنظیم برای آنها بیش از حد.

“این است که مدرسه در منزل این است که بحران تحصیل می گوید:” جیمی Heston, عضو هیئت مدیره Homeschool انجمن کالیفرنیا. “این بسیار متفاوت است. که پدر و مادر مطمئن شوید که خانواده خود را در حال مراقبت از گرفته شده است که هر کس سلامت روانی و جسمانی مراقبت گرفته شده است و هر کس که می آید از طریق این زنده—به معنای واقعی کلمه—تقدم بیش از دانشگاهیان.”

که به ما کمک کرد تا درک کنند که یادگیری ندارد به دنبال راه ما فکر می کنم آن را باید چگونه آن را در نگاه من بچه های پیش دبستانی. ما لازم نیست رنگی, برنامه فتوکپی برگه یا آموزشی (یا حتی سازمان یافته) ، و خوب است. در حال حاضر استفاده می شود به زندگی بدون وانت, قطره, آف, بازی, تاریخ, یا, درس خانواده من به نظر می رسد که آن ریتم.

به دلیل از کار من من صرف مقدار زیادی از زمان در یک صفحه نمایش خیره و بنابراین بچه ها من انجام بیش از حد. من خوب با آن است. “در حال حاضر نیست که به نگرانی در مورد صفحه نمایش زمان” هستون می گوید. آیا بچه های من’ صفحه نمایش پر از آنلاین کلاس نقاشی کودکان هنرمند کتاب Willems به مو تصویری چت با دوستان خود در Facebook را رسول کودکان و نوجوانان و یا گرفتن یک گروه کلاس یوگا از طریق زوم این است که چگونه آنها در حفظ و در تماس با یکدیگر و جهان است.

پس ما هزینه های بسیاری هر روز در خانه, آموزش همچنین می توانید مکان در هر زمان. بچه ها من نمی باید در “مدرسه” میز از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر. اگر یکی از موفقیت های ما در یک روز خاص است و همه ما رو از درب برای یک پیاده روی 20 دقیقه ای که خیلی خوب است. ما می توانیم نان موز بعد و یا ساخت یک آب-حافظ (هر آنچه در آن است) و یا نوشتن یادداشت به پدربزرگ و مادربزرگ. دیگر بعد از ظهر من آموخت 5 ساله چگونه برای شستن پنجره ها. ویندوز ما در حال حاضر تمیز و مثل بچه کاراته او خوب تمرین بازو.

هفته گذشته من در یک ساعت-طولانی قسمت از راه رفتن با دایناسورهاچرا که من نمی توانستم احضار انرژی برای هر چیز دیگری. اگر شما می خواهم به من گفت که من 3 ساله خواهد بود قادر به تلفظ “quetzalcoatlus” بی وقفه یک روز بعد, من نمی خواهد که به اعتقاد شما. اما در حال حاضر ما در مورد استدلال می کنند—و تحقیق—این که آیا “swimmy-saurs” واقعی دایناسورها یا فقط خزندگان دریایی و با چه سرعتی متفاوت dinos می تواند اجرا شود. ما همچنین در حال حاضر یک دست کشیده, دست, رنگ دایناسور باغ ما در راهرو.

هنگامی که قدیمی ترین دختر من بود یک نوزاد هنگامی که ما تا به حال هیچ نقطه مرجع برای این پدر و مادر چیز روز شد شب شب شد روز. A 5-minute گریه طلسم احساس مانند 15 سال است. در آن زمان من صرف ساعت ارسال پیامک به دوستان و یا جستجو در گوگل برای مشاوره هر چیزی به ما کمک می کند آرام کردن او و گرفتن برخی از خواب. سپس یک روز من نگاه کرد و من بچه خندان شد.

روزی این تمام خواهد شد بیش از. در این دوره از عمر چند سال است بر روی صفحه رادار. بچه ها من لازم نیست برای یادگیری جدول ضرب یا چگونه یک موتور جت کار می کند. اگر همه آنها را به دور از این زمان است که ما امن و با هم که به اندازه کافی باشد.


این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.

بیشتر اخبار فناوری را با ما ابزار آزمایشگاه پادکستدر دسترس در iTunes و Spotify در.

گتی ایماژ (دایناسور)


بزرگ تر سیمی داستان
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im