بسیاری از سرطان ها را می توان با موفقیت درمان می شود اما درمان خود را اغلب همراه با خطرات و همچنین. درمان سرطان است که با استفاده از آنتراسیسیلین — یک کلاس معمولا با استفاده از داروهای شیمی درمانی — شده است مربوط به قلب آسیب است که می تواند در نهایت منجر به نارسایی قلبی. آن است که تصور می شود به همین دلیل بیماری های قلبی یکی از علل اصلی مرگ در نجات یافتگان از سرطان بلافاصله پس از عود سرطان.

دانشمندان هنوز به طور کامل درک چگونه قرار گرفتن در معرض آنتراسیسیلین می تواند منجر به نارسایی قلبی, اما یک مطالعه جدید به رهبری توسط محققان در دانشگاه ایالتی واشنگتن ساخته شده است یک جهش بزرگ به سمت این هدف است. در مقاله اخیر منتشر شده در مجله Biological Chemistry, تیم تحقیقاتی نشان داد که یک پروتئین به نام FOXO1 نقش مهمی در آسیب قلبی ناشی از درمان با دوکسوروبیسین یک anthracycline شیمی درمانی مواد مخدر است. با استفاده از یک مدل جوندگان آنها همچنین نشان دادند که با سرکوب FOXO1 از طریق استفاده از FOXO1 داروهای مهارکننده آنها می تواند به جلوگیری از دوکسوروبیسین ناشی از قلب آسیب برساند.

کشف خود را باز می شود تا امکانات برای توسعه داروهای ترکیبی و یا استراتژی درمان برای کاهش آسیب قلبی از درمان سرطان است که می تواند کمک به افزایش امید به زندگی بازماندگان سرطان.

این مطالعه جدید می سازد در کار زودتر انجام مطالعه همکاری نویسنده برایان Jensen, یک متخصص قلب و عروق در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. جنسن اندازه گیری حجم یا جرم از بيماران قلب شروع یک ماه پس از دریافت دوکسوروبیسین تا شش ماه پس از آن و در بر داشت که قلب خود را تبدیل شده بود کوچکتر است.

“ما اعتقاد داریم به این دلیل است که قلب در نهایت دچار شکست است که به دلیل شیمی درمانی در ابتدا باعث می شود قلب کوچکتر گفت:” Zhaokang چنگ استادیار در WSU دانشکده داروسازی و علوم دارویی و نویسنده ارشد در مطالعه. پس از یک کوچکتر قلب به نیروی کار بیشتر به همان مقدار خون از طریق بدن او توضیح داد که این ممکن است در طول زمان منجر به رشد بزرگتر برای دیدار با بدن تقاضا است. این رشد ضعیف قلب و در نهایت ممکن است علت آن را به شکست است.

در مطالعه جدید چنگ و تیم تحقیقاتی خود را در مجموعه ای به درک چرا قلب در ابتدا کوچکتر می شود در پاسخ به دوکسوروبیسین درمان شیمی درمانی که حامل دو ممکن است توضیحات: یکی این است که دوکسوروبیسین باعث مرگ سلولی کاهش کلی تعداد سلول های قلب. دیگر است که این امر باعث کاهش در اندازه هر یک از سلول های قلبی شناخته شده است به عنوان آتروفی.

اولین آنها شیرجه زده چگونه شیمی درمانی ممکن است باعث شود قلب مرگ همراه است. در یک مطالعه قبلی این WSU تیم تحقیقاتی نشان داد که دوکسوروبیسین می توانید فعال کردن یک پروتئین شناخته شده به عنوان CDK2. آنها همچنین نشان داده است که این فعال شدن CDK2 منجر به افزایش بیان ژن شناخته شده به عنوان Bim که باعث مرگ سلولی می شود. اما هنوز روشن نیست که چگونه CDK2 فعال سازی و Bim بیان متصل شدند. خود را مطالعه جدید نشان داد FOXO1 به عنوان حلقه گم شده. FOXO1 یک فاکتور رونویسی یک پروتئین که متصل به DNA ژن دیگر به آنها را روشن یا خاموش. خود مدل جوندگان نشان داد که CDK2 می توانید فعال FOXO1 و هنگامی که FOXO1 فعال می شود را افزایش می دهد Bim بیان که در نهایت منجر به مرگ سلولی می شود.

بعد آنها نگاه کرد که آیا قرار گرفتن در معرض دوکسوروبیسین باعث کاهش در قلب اندازه سلول ها. اندازه گیری خود را نشان داد که پس از درمان با دوکسوروبیسین, قلب, اندازه سلول به وضوح کوچکتر است.

سپس آنها را نگاه کرد که آیا دستکاری FOXO1 می تواند به حفاظت از قلب در طول شیمی درمانی. در یکی دیگر از جوندگان مطالعه آنها اداره دوکسوروبیسین همراه با مواد مخدر است که مانع FOXO1. این تیم تحقیقاتی دریافتند که هر دو کلی قلب اندازه قلب و اندازه سلول حفظ شد.

“این جای تعجب بود,” چنگ گفت. “ما با استفاده از این دارو چون ما فرض است که آن را می تواند به جلوگیری از مرگ سلولی اما ما انتظار ندارد که آن را نیز می تواند از قلب محافظت از آتروفی.”

در نهایت آنها نگاه چگونه دقیقا FOXO1 بازدارنده محافظت قلب از هر دو مرگ سلولی و آتروفی. برای مرگ سلولی پاسخ این بود: در حال حاضر روشن مبتنی بر آنچه آنها پیدا کرده بود تا کنون چنگ گفت. است که مهار FOXO1 کاهش می یابد بیان Bim ژن که نقش مهمی در مرگ همراه است. برای لاغری این تیم دریافتند که مهار FOXO1 کاهش بیان ژن به نام MuRF1. یک مطالعه قبلی توسط جنسن پیشنهاد کرده بود که MuRF1 درگیر در دوکسوروبیسین ناشی از آتروفی اما مکانیسم است که توسط آن این اتفاق افتاده است بوده و معلوم نیست تا به حال.

اگر یافته های خود را نگه دارید تا در مطالعات و آزمایشات بالینی این تیم را کشف ممکن است در نهایت منجر به جدید امیدوار کننده استراتژی درمان و یا مواد مخدر است که ترکیب FOXO1 بازدارنده با دوکسوروبیسین و یا دیگر آنتراسیسیلین. این اجازه می دهد پزشکان به حداکثر رساندن اثربخشی درمان سرطان در حالی که به حداقل رساندن آسیب رساندن عوارض جانبی به قلب است.

این مطالعه با حمایت مالی از موسسه ملی قلب ریه و خون موسسه — یک جزء از موسسه ملی بهداشت-و ASPET تابستان کارشناسی برنامه های تحقیقاتی و همچنین داخلی وجوه از WSU دانشکده داروسازی و علوم دارویی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی واشنگتن. Original نوشته شده توسط جودیت وان دنگن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de