‘بوته’, آمازون, اولین بودجه بازی می رسد چهار شنبه

با بوته, Amazon Game Studios شد با تمرکز بر روی ساخت یک بازی با گسترده تجدید نظر شود. تیم تیرانداز به نظر می رسد مانند یک ورود امن.

آمازون وارد شلوغ بازی صنعت در نیروی کامل روز شنبه با انتشار آن از بوتههای بزرگ-بودجه PC بازی آمده از Amazon Game Studios. بوته امیدوار کننده اصلی معرفی هشت ساله استودیو که تا به حال تا به حال بزرگ علامت سوال حلق آویز بیش از سر خود را.

بوته سوم شخص تیرانداز تیم است که طول می کشد در یک بزرگ junglelike سیاره در یک sci-fi آینده. به عنوان یکی از متنوع بازیگران از قهرمانان به نام “شکارچیان” بازیکنان معدن منابع از خزندگان هیولا و رفتن سر به سر برای گرفتن امتیاز در انتخاب خود را از سه حالت های رقابتی. در یک پیش نمایش جلسه توسط Amazon Game Studios در اوایل این ماه سیمی صرف سه ساعت بازی و مصاحبه با طراحان آن. که در اولیه جلسه بوته احساس جذاب استراتژی رقابتی تیرانداز متفکرانه طراحی شده برای ترکیب دوست داشتنی ترین کیفیت برتر امروز بازی های چند نفره. (WIRED منتشر خواهد شد یک بررسی کامل از بوته پس از آن سرور هستند،)

اگر چه ظرف مخصوص ذوب فلز خواهد بود آمازون جذاب حرکت در صنعت بازی های این شرکت هیچ غریبه ای به کسب و کار از بازی. شرکت آمازون از دوره شده است فروش فیزیکی بازی ها و کنسول های بازی برای بیش از یک دهه رقابت با (و گاهی اوقات لبه به خارج) آجر و ملات فروشگاه های GameStop—به خصوص با آن حرکت 2009 به استفاده از بازی ها و کنسول بازار است.

به عنوان بازی توزیع مهاجرت به دیجیتال مغازه توسعه دهندگان و ناشران آغاز شد و با تکیه به شدت در سرویس های ابری مانند AWS که در حال حاضر پشتیبانی از بسیاری از بزرگترین شرکت های بازی در جهان از جمله Bandai Namco, Bethesda, کپکام و شرکت Square Enix. تعداد بی شماری از بازی های چند نفره, سرور, بازیکن ذخیره سازی داده ها و سیستم های یادگیری ماشین ابزار اجرا را از طریق آمازون مراکز داده. و در مارس آمازون اعلام کرد پروژه سرعت یک ابر سرویس بازی است که در رقابت با مشابه ارائه شده از گوگل, مایکروسافت, سونی, و بیشتر.

آمازون همچنین صاحب بزرگترین بازی جریان خدمات در جهان: حرکت یا کشش ناگهانی. در سال 2014 آمازون خریداری شده این شرکت در گزارش $970 میلیون نقدی. در حال حاضر 65 درصد از زمان صرف شده برای تماشای دیگر مردم بازی بازیهای رایانهای اتفاق می افتد در حرکت یا کشش ناگهانی—که در آوریل سال 2020 بود که 1.5 میلیارد ساعت با توجه به آرسنال.gg.

و در عین حال در حالی که آمازون تا به حال اسب بخار و پول نقد به راست خود بنای تاریخی در بازی های جهانی آن را گرفته و چند سال و چند سقط تلاش خود را برای بزرگ-بودجه به عنوان نور روز را مشاهده کنید. Amazon Game Studios لغو آن برنامه ریزی شده خروس جنگی چند نفره مبارکه در سال 2017. در سال گذشته استودیو گذاشته شدن ده ها تن از کارکنان و Kotaku گزارش شده است که آن را لغو چند بازی اعلام نشده. پس از آن اخراج Amazon Game Studios متمرکز توسعه در بوته و جهان جدیدیک قرن 17 با مضمون فانتزی MMORPG که انتشار شده است به تعویق افتاد از ماه مه تا ماه اوت با توجه به همه گیر.

A video game screenshot with a woman leaping over a large object holding a large gun
حسن نیت ارائه میدهد از Amazon Game Studios

بوته امن ورود به دنیای بزرگ بودجه بازی. با آن آمازون اتحاد مثلث در برخی از معاصر gaming بزرگترین روند و magicked آنها را به چیزی خاص. بوته یک تیم تیرانداز پر از دوست داشتنی قهرمانان (مانند سرپرستی) با آخرین مرد ایستاده در حالت (مانند Fortnite) و پینگ سیستم (مانند Apex افسانه) که بازی کاملا رایگان است اما برای کسب درآمد از طریق لوازم آرایشی و نبرد عبور (نیز مانند Fortnite). برخی از حالت های ترکیب گیم پلی شکوفا از MOBAs مانند لیگ از افسانه. بوته مجموعه به “احساس آشنا در همه جنبه های آن, اما احساس می کنم مثل یک بازی شما قبل از بازی هرگز” می گوید: Jon Peters, بازی ارشد مبارزه با طراح.

توصیف بوته به عنوان یک چک لیست از آنچه در بازی خواهد بود به انجام آن شدید زیانی ، توسعه دهندگان آن به وضوح از طریق فکر چه جایی است که آنها می خواهند این بازی را به اشغال در شلوغ بازار به صورت چند نفره بورس. پیترز می گوید بوته است که به منظور رقابت با کم مانع ورود و مهارت بالای سقف. تا زمانی که بوته‘s جامعه مستحکم و آن antiharassment سیستم های قوی بوته را یکپارچه صدا و یا متن چت—تنها یک پینگ سیستم. (در این میان توسعه دهندگان توصیه بازیکنان با استفاده از یک مخلوط از اختلاف و بازی پینگ سیستم هماهنگ کنید.) که راه بازیکنان کمتر به احتمال زیاد به تحت فشار قرار دادند به دلیل سمیت.

“استقبال جامعه یکی از مهم ترین چیزهایی است که به ما می گوید:” پیترز.

اگر چه بوته شامل عناصر از برخی از جهان بزرگترین esports پیترز می گوید که تیم توسعه دهنده این است که بیشتر متمرکز بر روی ساخت یک بازی که کردم گسترده تجدید نظر شود. “ما عاشق بازی های رقابتی که در آن شما را به بازی با و در برابر بازیکنان دیگر. این چیزی است که ما ساخته شده این بازی بود. Esports چیزی است که بازیکنان تصمیم می گیرید. اگر بازیکنان می خواهید به آن بازی است که به طور جدی این بازیکن مشکل و نه یک برنامه نویس مشکل است. هدف ما این است که فقط به بهترین بازی رقابتی ما می توانیم” او می گوید. در همان زمان پیترز می گوید که بوته‘s تیم زمان زیادی را صرف طراحی آن می شود سرگرم کننده به تماشای, و به طور خاص به تماشای مردم دیگر بازی کند. “که یکی از ارکان این بازی,” او می گوید.

بوته می خواهد همه چیز برای همه. آن شکارچیان—ترکیبی از بیگانگان انسان و روبات از تمام جنس های مختلف و اقوام—به معنای نشان دهنده جمعیتی از آینده و همه کاره به اندازه کافی برای برآوردن انواع مختلفی از گیم پلی تنظیمات. آنها فوتبال-آماده طراحی شده توسط, بیش از حد. Amazon Game Studios در آورده cosplayers, حرکت یا کشش ناگهانی streamers ها و هنرمندان در بازی جامعه به بازخورد در شکارچیان’ لباس. پوست در بالای همه این است که یک “آخرتی آبزیان” پالت رنگ با توجه به حق رای دادن منجر کالین جوهانسون. جوهانسون اشاره کرد تلماسه و گستره به عنوان الهام بخش برای آن sci-fi “rogue planet” پرنیان.

با وجود آن زمین برای درخواست تجدید نظر توده بوته جذب کرده است و نه قابل توجه راه عناوین مشابه از تاسیس استودیو بازی تمایل به انجام. جهنم آن را نمی کند حتی یک صفحه ویکیپدیا نشده است. با رقابت بسیار از جمله بازی های است که الهام گرفته از آن بوته تا حد زیادی به زندگی است.

بوته های موجود برای PC در Steam store on May 20.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im