محققان شده است عمیقا درگیر در حال توسعه پیام ها با هدف تغییر رفتار مردم را به جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و مطالعه آنهایی که کار می کنند.

Noam Galai/گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

با هیچ واکسن یا دارو برای مقابله با رمان coronavirus مردم در سراسر جهان به دنبال—و یا دستور داده شده است به دنبال حفاظت با تغییر راه آنها عمل می کنند در راه بزرگ و کوچک از خود شستن دست ها بیشتر به اجتناب از تقریبا تمام تماس فیزیکی. در حال حاضر دولت و رهبران صنعت در حال تبدیل به رفتاری دانشمندان برای مشاوره در مورد چگونه برای متقاعد کردن شهروندان خود و کارگران به رعایت چنین تغییرات چشمگیر است.

به ضرب و شتم همه گیر ما نیاز به “سریع تر تغییر رفتار از من فکر می کنم در سال های اخیر تاریخ بشر می گوید:” راب Willer یک جامعه شناس در دانشگاه استنفورد. او به تازگی به کمک جذب بیش از 40 بالا رفتاری دانشمندان به طور خلاصه خود را در این زمینه تحقیقات در مورد چگونگی هدایت مردم به برخی اقدامات و چگونه آن را ممکن است کمک به پاسخ به همه گیر.

سیاستمداران و مدیران در شکار برای چنین مشاوره. Facebook و Twitter را به مشورت Willer در مورد راه هایی برای بهبود برقراری ارتباط coronavirus مربوط به اطلاعات و جلوگیری از مشکلات. جی ون Bavel, یک روانشناس در دانشگاه نیویورک که منجر نقد و بررسی با Willer مشترک بینش از کار با حدود 700 نفر در اوایل مارس تلفنی در مورد همه گیر اطلاعات غلط توسط سازمان بهداشت جهانی است. دولت ها اعم از انگلستان به سیرالئون رسیده اند به دیگر رفتاری محققان.

توصیه های خود را در حال حاضر به اثبات متعاقب هر چند نه همیشه موفق. دولت انگلستان در ابتدا اجتناب بسته شدن مدارس و کسب و کار با استناد به مشاوره از آن vaunted “Nudge واحد” که کمک می کند تا سیاستگذاران توسعه راه زیرکانه برای تشویق رفتارهای خاصی. این واحد تا به حال گزارش هشدار داده است که محدود کردن جنبش بیش از حد به زودی در معرض خطر رفتاری “خستگی.” اما دولت معکوس البته در اواخر ماه مارس پس از رمان coronavirus عفونت رسید.

در جستجوی خود را برای راهنمایی های عملی و رفتاری دانشمندان در حال لوله کشی تحقیقات قبلی به شیوع بیماری هایی مانند آنفولانزا و ویروس ابولا و همچنین به ظاهر نامربوط افراد از جمله سیگار برچسب هشدار و مبارزات سیاسی. در ضمن آنها عجله جلو با مطالعات جدید با هدف بهبود اقدامات در طول زمان بحران.

بسیاری از توصیه های خود را ممکن است به نظر می رسد مانند حس مشترک است و می تواند مقطر به این: یک واحد مجموعه ای از واقعیت مبتنی بر پیام خیاط آنها را به مخاطبان مختلف را انتخاب کنید و رسولان خود را عاقلانه. یک پیام مشترک می تواند کمک به مردم اعتماد به نفس اقدام به خصوص در لحظه ای که ترس انگیزه مردم می گوید شانا Gadarian یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه سیراکیوز که مورد مطالعه چگونه اضطراب تاثیر عمل سیاسی در ایالات متحده است.

سیاسی تقسیم

حتی قوی پیام می توانید از دست دادن قدرت هنگامی که رهبران ارسال سیگنال های متناقض و یا زمانی که بهداشت عمومی توصیه می شود شکسته از طریق سیاسی لنز. در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها مغایر با توصیه های مقامات بهداشت عمومی به ویژه گفت که او احتمالا نمی پوشیدن یک ماسک صورت در روز است که هر دو از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بانوی اول Melania Trump خواست مردم را به انجام درست آن. در اوایل بیماری همه گیر چهره های محافظه کار در رسانه های خبری به حال تمسخر خواستار تهاجمی پاسخ به این ویروس به عنوان یک “جعل” و یا حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “وقتی که شما شنیدن [سلامت] کارشناسان یک چیز گفت و سر خود را [سیاسی] حزب گفت: یکی دیگر که نگران نوع از چیزی که به تصمیم گیری” Gadarian می گوید. در ایالات متحده “آنچه که ما در حال دیدن شواهدی از این است که جمهوری خواهان اساسا با آنچه رئیس جمهور می گوید.”

در یک نظرسنجی از 3000 نفر در ایالات متحده در اواسط ماه مارس Gadarian یافت که گرایش سیاسی شد قوی ترین پیش بینی کننده چه کسی بود به احتمال زیاد به دنبال بهداشت عمومی توصیه. دموکرات ها بیشتر تمایل نسبت به جمهوری خواهان برای شستن دست, خرید ضد عفونی کننده دست و فاصله خود از دیگران است. به عنوان COVID-19 گسترش به بیشتر نقاط کشور که حزبی تقسیم منقبض شده است اما نه از بین رفت, با توجه به یک نظرسنجی در اواخر ماه مارس توسط قیصر بنیاد خانواده. بیش از 90% از افراد در سراسر طیف سیاسی گزارش درگیر شدن در برخی از نوع اجتماعی فاصله. اما دموکرات ها بودند بیشتر احتمال دارد که در خانه مانده لغو شد برنامه ریزی برای یک گروه جمع آوری و یا به طور کامل پناه در محل. یک نظرسنجی که در اوایل ماه آوریل توسط محققان دانشگاه استنفورد هنوز یک شکاف حزبی.

که ایدئولوژیک تقسیم قوی تر است در ایالات متحده از بریتانیا می گوید: Gordon Pennycook یک روانشناس شناختی در دانشگاه رجینا در کانادا. او و همکاران مورد بررسی حدود 650 نفر در هر کشور برای دیدن آنچه که تحت تاثیر برداشت های نادرست در مورد این بیماری همه گیر مانند coronavirus که هیچ بدتر از آنفولانزا. مطالعه منتشر شده به عنوان یک preprint این هفته نشان داد که در ایالات متحده سوء تفاهم شد در ارتباط با اینکه آیا کسی اطلاعات خود را از محافظه کار رسانه های خبری مانند رادیو فردا. اگر چه انگلستان است که در نجف وجود دارد قابل مقایسه تلویزیون پخش ایستگاه Pennycook می گوید. “همچنین [نخست وزیر] بوریس جانسون است نه درمان [گیر] راه همان است که مغلوب ساختن پیشی جستن است.”

آیا پاسخ مردم به بهداشت عمومی پیام بستگی دارد تا حدی که از آن ارائه می شود. که تأکید در لیبریا در طول مرگبار ویروس ابولا در سال 2014 و 2015 که به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در این کشور غرب آفریقا. وجود تلاش های دولت و کارگران برای مردم به دنبال اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله گرفتند مانع با سوء ظن است که این بیماری شد و دولت با شگرد برنده شدن کمک های بیشتر پول است. اما محله داوطلبان استخدام و آموزش دیده توسط مقامات دولتی با تجربه خیلی بیشتر موفقیت میگه لیلی Tsai سیاسی رفتاری دانشمند در موسسه تکنولوژی ماساچوست که به مطالعه ابولا پاسخ وجود دارد. او نتیجه گرفت که ساکنان یافت همسایگان معتبر تر تا حدودی به دلیل ارتباط خود را به جامعه ساخته شده آنها را بیشتر پاسخگو.

هویت یک مورد اعتماد رسول در مورد وضعیت بستگی دارد. آن می تواند محلی و رهبران مذهبی و سیاستمداران چهره های ورزشی و یا مشاهیر Gadarian می گوید. فرمانداران ایالت خود را’ همه گیر پاسخ های شما لذت می برد افزایش محبوبیت. در اواخر ماه مارس Instagram chat, بسکتبال ستاره Stephen Curry کالیفرنیا رزمندگان طلایی امور خارجه در مورد بیماری و نحوه جلوگیری از آن با Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. این ویدئو تا به حال نزدیک به نیم میلیون بازدید در یوتیوب.

کوچک هل بزرگ نتایج ؟

پیام می تواند در راه زیرکانه تر نیز هست. طرفداران “اشاره” و تاکید بر راه هایی که کوچک دیداری مختصر یادآوری و یا تغییرات در افراد و محیط اطراف می تواند تغییر اعمال خود. در مورد کوروناویروس می توان آن را به عنوان ساده به عنوان نقاشی خط در مسیر پیاده روی برای نشان دادن آنچه از 2 متر جدایی می رسد, می گوید: سوزان Michie, یک روانشناس سلامت در دانشگاه کالج لندن و مدیر مرکز آن برای تغییر رفتار.

او فکر چگونه برای شکستن از مردم عادت خود را لمس, چهره, چون این ویروس مردم از طریق غشاء مخاط است که خط بینی و راه های هوایی است. او شگفتی که آیا نرم افزار بر روی یک فرد با دوربین-فعال کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند می تواند هشدار آنها را از یک چهره را لمس کنید. “این در مورد شکستن عادات مادام العمر و راه اندازی کمی متفاوت عادات,” او می گوید.

آن را بیش از فقط پیام را به تغییر رفتار در چنین ماموت مقیاس می گوید: ان Bostrom که مطالعات ریسک و ارتباطات در دانشگاه واشنگتن در سیاتل است. اغلب انطباق بستگی به مردم ابزار مورد نیاز به راحتی به دنبال قوانین جدید. “فیزیکی زمینه که در آن شما را در این تصمیم گیری است که اغلب مهم تر از گرند ایدئولوژیک انداز” Bostrom می گوید. “اگر وجود دارد یک ماسک در دسترس از تلگراف در مقابل ساختمان شما احتمالا بیشتر احتمال دارد به آن را قرار داده است.” ایضا برای دسترسی آسان از چیزهایی مانند ضد عفونی کننده دست دیگران می گویند.

چگونه برای جلوگیری از پسرفت?

ساخت تغییرات رفتاری آسان برای حفظ, می تواند تبدیل به بسیار مهم است به عنوان مستندات کشش و گونه ساخت Michie می گوید. گذشته تحقیقات نشان داده انطباق در طول یک بیماری همه گیر می تواند در طول زمان کاهش. دولت انگلیس او می افزاید: ممکن است نیاز به اقدامات برای جلوگیری از پسرفت و یک مستند قابل تحمل از جمله باز کردن زمین های گلف و خصوصی رشته های ورزشی به طوری که مردم می توانند در خارج بدون اینکه کهنه با هم. دولت می تواند حتی مردم ارائه با کامپیوتر قرص و ویدئوها به کمک آنها عبور زمان در خانه.

Tsai که رفتاری بر مردم در جهان در حال توسعه می گوید که در فقیر ملل متقاعد کردن مردم به اطاعت از یک مستند می آیند به چیزی به عنوان ساده به عنوان حصول اطمینان از دسترسی به آب آشامیدنی. او راه اندازی یک پروژه بلند پروازانه در غرب کشور آفریقایی سیرالئون است که با استفاده از دقیق دادههای رفتاری به شکل از چه ابزار می توانید بهترین ترویج اجتماعی فاصله و جنبش محدود وجود دارد. او کار خود را با علم مدیریت در این کشور رئیس جمهور برای مثال به ترکیب تلفن همراه جنبش داده ها با نظرسنجی از تقریبا 3000 نفر در سراسر این کشور از 6.6 میلیون. هدف این است که به اندازه آنچه پیام های موثر و چه انگیزه را تشویق ساکنان به ماندن در خانه آن است که آیا, اطلاعات, پول, آب, غذا و یا ترکیبی.

در نهایت Tsai برنامه ای برای ایجاد یک نقشه پویا به محله در سطح نشان دادن پتانسیل نقاط داغ که در آن همکاری می تواند دشوار است و چه نوع اقدامات به احتمال زیاد برای کمک به سهولت پذیرش فیزیکی فاصله و اقدامات دیگر. او همچنین امیدوار به گسترش پروژه به برخی از این قاره بزرگترین شهر لاگوس, نیجریه و, نایروبی, کنیا برای کمک به آنها را آماده برای زمانی که ویروس دستاوردهای یک جای پا وجود دارد. زمانی که این بیماری می رسد در این آلاینده شهرهای او ترس “آن را به افتضاح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im