بد فرقه مانند که به نظر می رسد در سال گذشته Midsommarدر میان محبوب ترین فیلم خائنانی. ترسناک نویسنده Grady هندریکس اشاره می کند که در حالی که بیشتر فیلم های ترسناک شامل یک تهدید خارجی این ایده از یک فرقه به طور خاص هدف ما از ترس است که ما ممکن است توقف به دنبال خود ما منافع.

“آنچه مردم را به خود را بسیار بدتر از آنچه که مردم دیگر را به آنها” هندریکس می گوید در قسمت 401 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست.

پادکست


کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley اشاره می کند که فیلم ترسناک فرقه ها تمایل به سقوط به چهار دسته اصلی—بت پرست (The Wicker Man), شیطانی (رزماری نوزاد) کیهانی هیولا (خالی) و Manson-سبک (Martha Marcy May Marlene). “وجود دارد بدیهی است که کمی از همپوشانی وجود دارد,” او می گوید: “اما آن چهار که بسیاری از چیزهایی که به نظر می رسد به سقوط بسیار واضح است.”

برای هر فرقه ای که برخوردار شوم سحر و جادو که در کلایو بارکر را خداوند از توهماتدیگری وجود دارد که بیشتر ریشه در خاکی واقعیت که در Ben Wheatley را کشتن لیست. ترسناک نویسنده پل ترمبلی می گوید او خیلی بیشتر وحشت زده فرقه که در واقع ممکن است وجود داشته باشد. “به عنوان یک نویسنده و خواننده و بیننده را فوقالعاده است اما من فکر می کنم من بیشتر کشیده به وحشت زمانی که می توان آن را ریشه در رئالیسم” او می گوید.

منتقد فیلم ترزا DeLucci موافق است که رئالیسم روانشناختی است که بیشتر نگران کننده تر از فوقالعاده بد حتی در یک کیهانی فیلم ترسناک مانند بی پایان.

“آنچه که من فکر کردم واقعا جالب بود در مورد بی پایانو آنچه واقعا گیر کرده با من نبود هر یک از عجیب و غریب Lovecraftian مسائل,” او می گوید. “آن برادر که در تلاش بود برای پیدا کردن جای پای خود را در زندگی دوباره پس از او سمت چپ فرقه ای و چه چیزی برای شما اتفاق می افتد زمانی که سیستم باور شما متزلزل است که می خواهم.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با Grady هندریکس پل ترمبلی و ترزا DeLucci در قسمت 401 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

دیوید بر Kirtley در Midsommar:

“فیلم می توانست خیلی بهتر است اگر [انسان قربانی] صحنه را فقط اتفاق نمی افتد در این فیلم در همه, و پس از آن مردم فقط شروع به ناپدید شدن اما هیچ گونه نشانه ای از خطر است. چه چیزی باعث این نوع از داستان قدرتمند به من این حس که چیزی در اینجا اشتباه است اما هر کس که پس از دوستانه من به کسی که باعث اغتشاش شروع به ساخت سر و صدا و متهم, مردم, عبور از این مرز که در آن ما می تواند هرگز به بازگشت به زمانی که همه بازی خوب ؟ و فقط فشار اجتماعی است که می تواند در اعمال شما در یک وضعیت مانند آن است. بنابراین اگر هیچ چیز آشکارا تهدید اتفاق افتاد تا قبل از آغاز قانون 3 به جای آغاز از قانون 2, این چیزی است که فیلم باید آن را به نظر می رسد به من.”

پل ترمبلی در پارانویا:

“بخشی از ایده تیس یا” هدفمند افراد است که آنها را غیر قابل کنترل افکار پارانوئید. این شوخی است که آنها ‘tinfoil hatters.’ اما چه اتفاقی می افتد در طی دهه گذشته یا بیشتر, با, اینترنت, است این افراد که فکر می کنم “این است bugged دولت به ما’ زمانی که آنها را به درمانگر خود را در این درمانگران به آنها بگویید ” نه این واقعی نیست.’ و به عنوان شما می توانید تصور کنید که اگر به شما بود که ادم بیکار و تنبل شما و آنها پیدا کردن این جوامع آنلاین که در آن مردم می گویند ” نه این واقعی است. این اتفاق می افتد به من بیش از حد.’ بسیاری از این افراد اجتناب حرفه ای سلامت روان و تقویت باورهای خود را آنلاین. … بنابراین من در مورد آن [به عنوان پژوهش] برای کابین در پایان جهان است.”

ترزا Delucci در فیلم مندی:

“یکی از بخش های مورد علاقه من از مندی بود اولین بار مندی ملاقات ارمیا شن و ماسه فرقه رهبر او می دهد و او تمام این سخنرانی طولانی. او در این انت اتاق احاطه شده توسط دیگر خود را بازنده پیروان و او طول می کشد او لباس و او را برهنه و گفت: ‘شما ویژه مندی. ویژه با من.’ … و او فقط اجازه می دهد تا شل با این ستمکاران ستمکار خنده. من عاشق این انرژی از لحظه ای که, اما شما همچنین می دانیم که دقیقا چه اتفاقی برای او و پس از او می خندد او در برهنه خود را—تحت اللفظی و مجازی—آسیب پذیری برهنه وجود دارد. ‘به من نگاه کن, نگاهی به سفر من من خیلی بزرگ است.’ و او می خندد و می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی اما این یکی از لحظات مورد علاقه که در کل فیلم فقط دیدن که پویا واژگون.”

Grady هندریکس در کتاب هتک حرمت از سوزان براونینگ:

“فرقه بزرگ توانایی برای کنترل ذهن افراد, بنابراین آن را به شما معتاد به خود استاد و یا معشوقه خود را و آنها هرگز کاملا اند اما مدیر عامل یک شرکت را می توان در یک, فرانسوی, خدمتکار, لباس شستشو طبقه با یک مسواک در برخی از زن را گفت:” من نفرت, من نفرت او مرا تحقیر اما اگر او را در اطراف من هر ثانیه از روز من می خواهم خودم را بکشم.’ … این واقعا وحشت زده الاغ جهان بینی که در آن همه چیز در پشت صحنه یک بازی قدرت است و هر کس فقط می خواهد به تحقیر افراد دیگر و شما می توانید فرار کند. مردم سعی خواهد کرد برای فرار, اما آنها را از دست ندهید که در آن به طوری که آنها رفتن خزیدن عقب. من احساس می کنم بد معرفی [این کتاب] اما آنها واقعا با من گیر کرده.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • در اینجا چیزی است که کارگردانی یک جنگ ستارگان فیلم است که واقعا دوست دارم
  • با حوصله یکشنبه ، شاید گرایی کلیسا چیزی که شما
  • دانشمند دیوانه نوشت که این کتاب در مورد چگونه به شکار هکرها
  • چگونه ما خود را آماده سفارتخانه ها برای حملات احتمالی
  • هنگامی که حمل و نقل و انقلاب ضربه دنیای واقعی
  • 👁 چگونه می توانم ماشین آلات یاد بگیرند؟. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im