داده ها نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم با بالینی پیچیده سلامت و نیازهای اجتماعی در حال رشد است. برنامه های طراحی شده برای حمایت از این بزرگسالان کاهش یافته است کوتاه و سیستم بهداشت و درمان تبدیل شده است overtaxed توسط این “فوق العاده utilizers.”

در یک مقاله فقط منتشر شده در JAMA سلامت فروم, پرستار, محققان دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده پرستاری (پن پرستاری) تاکید است که در حالی که پاسخ به این مشکل منجر به خوبی انگیزه و نوآوری های موثر و عملی در مسیر به صورت فوری و دراز مدت بازسازی باید شامل میکرو و ماکرو-راه حل های سطح.

“عمومی و خصوصی سرمایه گذاری در نوآوری های طراحی شده به آدرس بنیاد سلامت بی عدالتی و همچنین مدل های بهداشت و درمان با هدف قرار دادن کسانی که رنج می برند عواقب ویرانگر از یک عمر سلامت با حملات هر دو باید به یک اولویت می گوید:” سرب-نویسنده مریم D. Naylor, دکترا, RN, FAAN به ماریان S. افزار استاد در علم پیری شناسی و مدیر NewCourtland مرکز برای انتقال و سلامت. “این سرمایه گذاری ها اما باید آگاهانه توسط یک ارزیابی سیستماتیک از درس های آموخته شده از مطالعات نوآوری های موجود از جمله برنامه هایی که در انجام و برآورده نمی اهداف مورد نظر.”

این محققان نشان می دهد که پرورش تصویب و یا اقتباس از دقت راه حل های اثبات شده نشان دهنده فوری یک فرصت برای بهبود نتایج برای این مجتمع جمعیت. سرمایه گذاری در کشورهای در حال ظهور سیاست هایی که پرورش پاسخگو سلامت جوامع و یا ترویج ادغام بهتر از بهداشت و خدمات اجتماعی و همچنین اولویت پرداخت شواهد را سرعت بخشیدن به گسترش خلاقیت و نوآوری.

“مردم با مجموعه بهداشت و درمان نیاز سزاوار ما بهترین مراقبت مبتنی بر شواهد امروز می گوید:” Naylor. “نسل های آینده سزاوار سرمایه گذاری در هر دو سطح خرد و سطح کلان حل خواهد شد که بنیادی فوق العاده ای انسانی و اقتصادی و عواقب ناشی از زندگی با مراقبت های پیچیده نیاز دارد و تمام افراد جامعه شانس بهتری برای زندگی سالم و با کیفیت بالاتر زندگی می کند.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده پرستاری. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im