حکومت می تواند به سرکوب خشونت—بلکه جرقه تظاهرات

محققان می گویند اقامت-صفحه اصلی سفارشات می تواند تشویق سوء استفاده پلیس و ساکنان گودال در برابر اجرای قانون است.

سهشنبه شب به نظر می رسید ساکت تر در سراسر ایالات متحده بیش از یک هفته پس از یک سیاه مرد مینیاپولیس به نام جورج فلوید درگذشت در دست یک افسر پلیس است. ادارات پلیس و اعتبار اضطراری حکومت شده اند که در تحمیل حداقل 11 شهرستانها از روز شنبه آغاز به سرکوب پراکنده خشونت و غارت.

سهشنبه شاهد “پیشرفت های بزرگ از روز گذشته,” Los Angeles County sheriff الکس بیانوبا گفت: پس از شهرستان تعطیل در 6 ساعت شب قبل از. اداره پلیس شهر نیویورک رئیس ترنس موناهان گفت: این شهرستان در 8 ساعت منع رفت و آمد—خود را برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم—”واقعا به ما کمک کرده است پلیس را از این محله افرادی که تعلق ندارد وجود دارد.” در واشنگتن, DC روز سه شنبه حکومت نظامی آغاز شد و در 7 بعد از ظهر.

اما محققان که مطالعه تاکتیک های پلیس می گویند علم اضطراری حکومت است که به دور از حل و فصل. استراتژی یک ابزار مشروع در یک اداره پلیس toolbox آنها می گویند. اما حکومت می تواند مورد آزار قرار گرفته و ممکن است آنها را تشویق پلیس تجاوز. “حکومت باید این خطر را تشدید به جای deescalate,” آن Nassauer یک جامعه شناس که مطالعات اعتراض های مربوط به خشونت در دانشگاه آزاد برلین می نویسد: در یک ایمیل.

حکومت ممکن است مضر به خصوص برای جوامع از رنگ است که در حال حاضر شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 و رکود اقتصادی می گوید: Kalfani Turè یک افسر سابق پلیس است که در حال حاضر استاد عدالت کیفری در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه. “و حکومت استفاده شده است در طول تاریخ برای محدود کردن تحرک و حاوی فقیر جمعیت” او می گوید: با استناد به حکومت اجرا در محلات مانند لس آنجلس وات در طول یک سال 1965 قیام (که در آن بیش از 3000 دستگیر شدند برای نقض مقررات منع رفت و آمد) و نیویورک هارلم در سال 1943. حکومت به اقتدار پلیس برای متوقف کردن و سوال از مردم بدون هیچ دلیل دیگر در بسیاری از موارد Turè می گوید: چنین رفتاری ادامه می دهد و پس از خشونت های خیابانی به پایان رسیده است.

که چه Turè مشاهده شده در مطالعه بالتیمور قبل و بعد از 2015 مرگ فردی, خاکستری, سیاه و سفید مردی که به ستون فقرات و آسیب های پایدار در بازداشت پلیس. “من مشاهده بالتیمور افسران پلیس بودند که به زور هل دادن مردم, همراه, به زور نوشتن استناد به زور هل دادن ماشین برای بودن در جاده,” او می گوید. “حکومت باید اجرا با زور بنابراین شما معرفی پلیس در راه اشتباه به این آزرده جوامع است.”

اورژانس حکومت می تواند به خصوص تهدید به معترضان و می توانید راه اندازی یک تنش پویا بین ساکنان و پلیس. حکومت منع مردم از خیابان های عمومی و فضاهای; هنگامی که معترضان در آن فضاهای “درک ارضی تهاجم می تواند منجر افسران به فرض معترضان نمی توان اعتماد” Nassauer می گوید. از وجود آن ممکن است فقط یک جرقه کوچک به آتش خشونت آمیز پلیس واکنش—پرتاب بطری آب و یا یک چتر است که یک افسر پلیس بداند که بیش از حد نزدیک است. حکومت به ویژه معکوس در میان بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز مردم در حال جمع آوری را به یک نقطه سیاسی است. “آنها بعید است به مردم این تصور که آنها شنیده می شود,” او می گوید.

در برخی از مکان های ادارات پلیس به نظر می رسید کمتر-از-تنبیهی در اجرای حکومت. برخی از معترضان راهپیمایی در بروکلین گفت: آنها قادر به بازگشت به خانه های خود پس از منع رفت و آمد بدون اینکه هم نمیزنند توسط پلیس; دیگران در واشنگتن گفت: واشنگتن پست که ماموران از آنها خواست به خانه بروم اما آنها نبودند دستگیر شدند. DC شهردار موریل Bowser خود رندانه است که تنها کسانی که شکستن حکومت نظامی و درگیر شدن در خشونت خواهد بود بازداشت شد. “پلیس در افراد علاقه مند هستند که در حال از بین بردن شهر ما” او به خبرنگاران گفت: دوشنبه (پس از چند سوال در مورد چگونه ساکنان ممکن است قانونی پیاده روی سگ خود را).

اما برای دیگران حکومت را به ساکنان در غیر این صورت غیر ضروری و تعامل با پلیس به آنها اعتراض بازگشت به خانه از “ضروری” شغل و یا به سادگی به چسبیدن به اطراف در خارج. یکی ویروسی تصویری از مینیاپولیس نشان داد ماموران پلیس تیراندازی رنگ دور در ساکنان نشسته در خود ایوان. در لا افسران پلیس در طول تعطیلات آخر هفته گزارش متمرکز بر کنترل معترضان که در نزدیکی غارت رفت و بدون کنترل. به عنوان اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از شمال کالیفرنیا اشاره کرد در بیانیه روز دوشنبه پلیس “اختیار بیش از آنها برای دستگیری” می تواند منجر به “گزینشی و مغرضانه اجرای”—دقیقا این مسائل به عبارت دیگر آورده است که معترضان به خیابان.

این ناهماهنگی قابل درک است. ادوارد مگوایر یک گونه که جامعه شناس با دانشگاه ایالتی آریزونا مطالعات پلیس از تظاهرات و او می گوید وجود ندارد به دانش و پژوهش های مبتنی بر شواهد در استفاده از اورژانس حکومت و اثر خود را در نظم عمومی. چنین حکومت استفاده می شود به ندرت و در شرایط که در آن محققان لازم نیست که زمان برای آماده سازی آنها را به مطالعه. مگوایر است که به دنبال یک اداره پلیس به خلبان راهنمای خود را به پلیس اعتراض بر اساس تحقیقات از 2014 ناآرامی در فرگوسن میسوری و 2011 جنبش اشغال.

هنوز هم روشن است که حکومت به زور نیست جنایتکاران به توقف روی یک سکه. در نیویورک در روز دوشنبه غارتگران به مبارزه طلبیده 11 pm حکومت نظامی به سر و صدا ویندوز و سرقت کالا از فروشگاه ها در قلب میدتاون منهتن از جمله گل سرسبد ال جی, on 34th Street. “در حالی که حکومت تمایل به محدود کردن تظاهرات مسالمت آمیز فعالیت آنها لزوما متوقف کردن افراد—که برخی از آنها حتی ممکن است فعال در جنبش و یا بخشی از تظاهرات از ارتکاب صدمه به اموال می گوید:” Nassauer.

در حال حاضر مقامات اصرار دارند که حکومت در حال کمک به شهرستانها حتی به عنوان آنها شروع به محدود کردن آنها. سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد شهر مقررات منع رفت و آمد خواهد شد و پس از پنج شنبه صبح و واشنگتن را به تعویق افتاد چهار ساعت روز شنبه به 11 pm. در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اعلام کرد 9 ساعت منع رفت و آمد در روز چهارشنبه به Angelenos اضافی سه ساعت به خارج. بعد حکومت نظامی او در بیانیه ای گفت: “کمک خواهد کرد که نگه داشتن [معترضان] امن و محافظت از همه حقوق و بالا بردن صدای گریه کردن برای تغییر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de