سايتوکين دخیل در HLH درمان مقاومت

دانشمندان در St. Jude children’s Research Hospital, UCSF Benioff کودکان بیمارستان و کالج پزشکی بیلور در حال تحقیق در مورد چگونه به بهترین درمان hemophagocytic lymphohistiocytosis (HLH), نادر, اختلال سیستم ایمنی. کار خود را ظاهر می شود به عنوان یک پیشرفت نشریه آنلاین امروز در خونجزئیات چگونه ترکیب دو دارو ممکن است یک درمان خوب برای HLH.

“برای 20 سال گذشته برای درمان HLH باقی مانده است ترکیبی از داروهای دگزامتازون و اتوپوزيد گفت:” همکاری نویسنده ارشد کیم نیکولز, M. D., سنت جود انکولوژی. “اما ما می دانیم که بسیاری از بیماران یا نه پاسخ به این رژیم و یا بعد از عود بنابراین ما به حفر زیست شناسی به آمده تا با یک استراتژی درمان.”

در HLH سیستم ایمنی بدن می شود بیش فعال و ایمنی بدن سلول های تولید سايتوکاين که مواد شیمیایی به جریان خون منتشر شده به تلاش برای جذب و فعال کردن اضافی و سلول های ایمنی. بیماران با HLH می تواند یک تجربه سايتوکين طوفان سندرم که در آن بسیاری از سايتوکاين ها شروع به گردش است که آنها را تغذیه بر خود بیشتر به درایو فعال شدن سیستم ایمنی بدن.

وجود دارد چند سايتوکاين بالا در HLH بیماران. برخی از این سايتوکاين ها با اتصال به گیرنده در سلول های سطحی. وقتی اتفاق می افتد که کسانی که گیرنده های جذب و فعال کردن Janus kinases (JAKs) که مولکول های سیگنالینگ.

یک استراتژی جدید پدیدار

تحقیقات قبلی توسط نیکولز نشان داد که JAK1/2 مهارکننده ruxolitinib تا به حال یک اثر مثبت در مدل موش HLH. با مهار JAK/STAT مسیر ruxolitinib تداخل با سايتوکين ارتباطات است. نیکولز و تیم او می خواست برای درک بهتر مکانیزم پشت این و بررسی اینکه آیا هر گونه خاص سايتوکين مهم تر بود برای مهار کند.

“ما می خواستند بدانند که آیا هر یک از سايتوکاين که بالا هستند در HLH کمک به دگزامتازون مقاومت و اگر چنین است آیا مسدود کردن سیگنالینگ از این سايتوکاين ممکن است معکوس درمان مقاومت” گفت: co-اولین نویسنده کاترین Verbist, Ph. D., سنت جود انکولوژی.

محققان در سلولی و مدل های ماوس تعیین می شود که از همه سايتوکاين بالا در HLH, اينترلوکين-2 مهم است به رانندگی مقاومت به دگزامتازون. اينترلوکين-2 تولید شده توسط سلول های T فعال شده و باعث بقای خود است. محققان نشان داد که با مسدود کردن اثر اينترلوکين-2 سلول های T می تواند دوباره حساس شده و نابود شده بودند ،

محققان دریافتند که ترکیبی از دگزامتازون و ruxolitinib به طور معنیداری بیشتر موثر در فرو نشاندن علائم HLH در مدل های حیوانی در مقایسه با درمان با دو دارو به تنهایی. این مطالعه فراهم می کند شواهد اضافی برای پشتیبانی از تست های ترکیبی از طریق یک کارآزمایی بالینی است.

“ما قادر به گرفتن درس های آموخته شده از مطالعات ما از کودکان سرطان خون است که اغلب تحت درمان با دگزامتازون و اعمال آنها را به مطالعه ما از سايتوکاين ها در HLH” گفت: co-ارشد نویسنده میشل هرمیستن, M. D., Ph. D., از UCSF Benioff کودکان بیمارستان. “مثل لوسمی ما قادر به نشان می دهد که خاص سايتوکين سیگنالینگ از طریق JAK مسیر می تواند ترویج مقاومت به درمان است.”

مطالعه دیگر co-اولین نویسنده لورن مایر از UCSF Benioff کودکان بیمارستان. دیگر نویسندگان شامل بروکس پارو زدن و کارل آلن از کالج پزشکی بیلور; و Sabrin Albeituni راشل Bassett, الکسا Stroh و هدر Tillman سنت جود.

این پژوهش از بودجه در بخش Incyte شرکت نوارتیس داروسازی Corp., کمک های مالی از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (R21AI13490) و موسسه ملی بهداشت پزشکی دانشمند برنامه های آموزشی (T32GM007618). پشتیبانی اضافی ارائه شده توسط Histiocytosis Association of America; شکن Posey, خانواده, کودکان سرطانی خلبان جایزه ؛ Campini بنیاد خانواده است; Pepp بنیاد خانواده; سنت Baldrick بنیاد; یک Genentech بنیاد پژوهش یاران و ALSAC های جمع آوری کمک های مردمی و آگاهی سازمان از سنت جود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im