Dan Houser در حال خروج Rockstar Games

به انجمن خوش آمدید, پخش سیمی را مختصر و مفید این هفته بزرگترین اخبار بازی های ویدئویی. این هفته ما در حال بازبینی میراث برخی از بازی بزرگترین ارقام است. از راک استار به بلیزارد گذشته است و در حال حاضر این روز است. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

Dan Houser در حال خروج Rockstar Games

Rockstar Games یکی از مهم ترین اشخاص در تاریخ صنعت بازی های ویدئویی تاسیس شد در سال 1998 توسط Dan and Sam Houser که پس از اجرای این شرکت در حالی که حفظ عمیق خلاق دخالت در هر یک از استودیو گل سرسبد عناوین. این هفته راک استار پدر و مادر شرکت Take-Two Interactive نشان داد در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است که Dan Houser خواهد بود ترک نقش خود به عنوان مدیر خلاق در این شرکت تا پایان تصدی که به طول انجامید بیش از 20 سال است. یک بیانیه کوتاه در این پرونده اشاره می کند که آخرین روز خود را خواهد شد در مارس 11 و که شرکت “بسیار سپاسگزار برای کمک های خود را.”

ابزاری در برخی از محبوب ترین و منفور بازی در تاریخ از جمله Grand Theft Auto عناوین Houser اعتبار به عنوان یک نویسنده در تقریبا همه از راک استار این عنوان. یکی از تازه ترین تولیدات بود Red Dead Redemption 2, گسترده و وسیع بازی که به عنوان او یک بار گفت: , New York magazine, مورد نیاز کارکنان به کار 100 ساعت در هفته برای تکمیل. به عنوان Ars Technica گزارش نگاهی به دو سهام را گرفته است شیب پس از اخبار آمار نشان می دهد شک و تردید در میان سرمایه گذاران در مورد آنچه که خوانده را مانند رفتن به جلو.

Blizzard Warcraft III Remaster ظروف سرباز یا مسافر است اما شما می توانید بازپرداخت

هفته گذشته Warcraft III: Reforged منتشر شده نوید یک به روز رسانی را در یکی از بلیزارد مهم ترین بازی ها. آن را رفته است و نه خوب. به عنوان Rock Paper Shotgun بازگو مسائل بی شمار هستند. اما شاید بزرگترین عارضه این است که بازیکنان ناراضی به نظر می رسد قادر به فقط بازگشت به اصلی به عنوان پایه نسخه از بازی دارای منتقل شده به مشتری جدید معنی برخی از مشکلات در حال حاضر عطف به ماسبق اعمال اصلی بازی بیش از حد. این نوع چشمگیر, واقعا. اغلب نیست که یک remaster در واقع می شکند بازی آن را بر اساس.

اگر شما خرید Warcraft III: Reforged و نا امید در آن چگونه بوده است نورد از ما باید برخی از اخبار خوب: بلیزارد تجلیل بازپرداخت برای بازی فراتر از نوعی دوره آزمایشی.

بیرونی جهان است, تاخیر در تعویض با توجه به کروناویروس

ما طرفداران بزرگ بیرونی جهان, اما بسیاری از مردم عشق ابسیدین آخرین بازی نقش آفرینی و طرفداران بازی بر روی بروید شد بدون شک به دنبال به جلو به بازی آینده بندر به نینتندو سوئیچ بود که منتشر شد در ماه مارس ، آنها در حال رفتن به مجبور به نگاه به جلو کمی طولانی تر. به عنوان Kotaku گزارش سوئیچ پورت در حال توسعه توسط Virtuos در حال حاضر با تاخیر حداقل تا آوریل است. به چه دلیل ؟ Coronavirus. بیماری است که هدف قرار دادن سخت تر در چین از هر جای دیگری است که ظاهرا تاثیر سنگاپور مبتنی بر تیم, که بدان معنی است که کار بر روی این عنوان کند. این نشان می دهد که چگونه بین المللی صنعت بازی های ویدئویی است که حتی برای عناوین به ظاهر توسعه یافته در شمال امریکا است. به مراتب بیشتر و کار برون سپاری به شرکت های مانند Virtuos از شما ممکن است تصور کنید. ما آنها آرزوی سلامتی خوب است.

پیشنهاد هفته: Grand Theft Auto V توسط Rockstar بازی های کنسول ها و PC

من مطمئن هستم که اگر من مانند Grand Theft Auto V. این معنی اطفال و نوع عجیب و غریب است. اما آن را جذاب. اندازه آن حیرت انگیز است به طور کامل ارائه دیجیتال لس آنجلس—sorry sorry, Los Santos—در یک مقیاس که نبوده است همسان با بسیاری دیگر از دیجیتال شهرستانها قبل یا پس از. سه شخصیت قابل پخش با خود vibes و ثابت شده. و آن را زیبا بیش از حد! نور بازدید درست و مناسب است. شما تقریبا می توانید احساس کالیفرنیا خورشید فیلترینگ از طریق دود. من نمی گویم شما باید بازی را از طریق بازی نا مبارزات انتخاباتی و یا هر چیزی. اما شاید فقط معطل وجود دارد در حالی که برای. برخی از درایو ماشین. نگاهی به پیاده روی. خیس خوردن آن را در.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • 10,000-سال ساعت اتلاف وقت است
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر