خطرناک انگل کنترل سلول میزبان به گسترش در سراسر بدن

محققان در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی را کشف اطلاعات جدید در مورد چگونه یک انگل خطرناک طول می کشد کنترل از یک بیمار سلول های آن را به عنوان گسترش در سراسر بدن خود را مهم پیدا کردن است که می تواند کمک در توسعه داروهای جدید برای درمان این عفونت است.

“انگل اساسا سوء استفاده از این سلول ها استفاده از آنها به عنوان وسایل نقلیه برای رسیدن به انواع سیستم های بدن از جمله مغز گفت:” لئوناردو Augusto, دکترا فوق دکترا همکار در گروه فارماکولوژی و سم شناسی سرب و نویسنده در موسسه ملی بهداشت و درمان-بودجه پژوهش که به تازگی منتشر شده در mBio. “آن را مانند انگل گرفتن چرخ از میزبان خود همراه و با استفاده از آن به گسترش در سراسر بدن است.”

توکسوپلاسما آلوده به یک سوم از جمعیت جهان است. مردم به طور معمول آلوده شدن با آن را از طریق قرار گرفتن در معرض مدفوع گربه است که در آن می رود از طریق آن مراحل باروری و یا مصرف مواد غذایی آلوده و آب. این انگل باعث تهدید کننده زندگی مسائل در برخی از بیماران به دلیل توانایی خود را برای انتشار به مغز است. در مغز و سایر بافت های انگل همچنان ادامه دارد به عنوان یک نهفته کیست, در حال انتظار برای فعال سازی مجدد اگر ایمنی باید افول مانند آنچه که اتفاق می افتد در بیماران مبتلا به ایدز.

“یکی از مشکلات کلیدی در مبارزه با عفونت مثل توکسوپلاسما است که کنترل گسترش آن به دیگر قسمت های بدن” آگوستو گفت. “پس از مصرف انگل آن را می سازد راه خود را به سلول های ایمنی و علل آنها را به حرکت — یک رفتار به نام hypermigratory فعالیت است. چگونه این انگل باعث خود سلول های آلوده به شروع مهاجرت است که تا حد زیادی ناشناخته است.”

این تیم تحقیقات جدید روشن این مهم بالینی, سوال, کشف که انگل سفر یک سیستم زنگ خطر در آن سلول میزبان است که منجر به فعال شدن پروتئینی به نام IRE1. IRE1 کمک می کند تا سلول های مقابله با استرس است که می تواند شامل گرفتن آن را به حرکت به مکان های مختلف. در سلول های آلوده به توکسوپلاسما IRE1 متصل به cytoskeleton شبکه ای از پروتئین های ساختاری است که به همراه شکل و مختصات جنبش است. با درگیر شدن این شبکه از طریق IRE1, توکسوپلاسما طول می کشد چرخ و باعث hypermigration.

“هنگامی که ما در آلوده کردن سلول های میزبان است که تهی از IRE1 آنها دیگر نمی تواند حرکت” آگوستو گفت. “این سلولها تا حد زیادی دچار اختلال در انتشار توکسوپلاسما به مغز موشهای آلوده شده است.”

این یافته ها نشان می دهد یک مکانیزم جدید اساسی میزبان-پاتوژن فعل و انفعالات نشان می دهد که چگونه سلول های میزبان هستند و شرکت تصمیم به گسترش مداوم عفونت است. درک بهتر از این پاتوژن انتشار است مفید در توسعه داروهای جدید برای جلوگیری از گسترش آلودگی به توکسوپلاسما گوندی در سراسر بدن است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی. Original نوشته شده توسط Christina Griffiths. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر