اگر جهان با استفاده از داده های بیشتر و بیشتر و سپس آن را باید با استفاده بیشتر و بیشتر انرژی مناسب است ؟ نه پس می گوید جامع جدید تجزیه و تحلیل.

محققان در دانشگاه لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی و Koomey تجزیه و تحلیل ترافیک را توسعه داده اند, دقیق ترین, مدل, برای, تاریخ, جهانی, مرکز اطلاعات انرژی استفاده کنید. این محققان دریافتند که اگر چه تقاضا برای داده ها به سرعت در حال افزایش عظیم دستاوردهای بهره وری توسط مراکز داده باید نگه داشته شود استفاده از انرژی تقریبا مسطح بیش از دهه گذشته است.

این دقیق و جامع مدل فراهم می کند یک دقیقتر نمایش داده مرکز انرژی استفاده کنید و درایور آن را قادر می سازد محققان به سیاست استراتژیک توصیه هایی برای مدیریت بهتر این انرژی در آینده استفاده کنید.

“در حالی که تاریخی بهره وری پیشرفت های ساخته شده توسط مراکز داده قابل توجه است ما یافته ها به این معنی نیست که آن صنعت و سیاستگذاران می توانید استراحت در laurels خود گفت:” اریک Masanet که چراغ مطالعه. “ما فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد باقی مانده بازده بالقوه به آخرین چندین سال. اما رو به رشد تقاضا برای اطلاعات به این معنی است که همه-از جمله سیاست گذاران مرکز داده اپراتور تولید کنندگان تجهیزات و داده های مصرف کنندگان — باید تشدید تلاش ها برای جلوگیری از احتمال افزایش شدید مصرف انرژی در اواخر این دهه است.”

مقاله منتشر خواهد شد در فوریه. 28 در مجله علوم.

Masanet است استاد کمکی در شمال غربی را McCormick دانشکده فنی و مهندسی و Mellichamp صندلی در پایداری علم در حال ظهور فن آوری در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. او با انجام پژوهشی با دکتری دانشجو و coauthor Nuoa Lei در شمال غربی.

پر از محاسبات و شبکه تجهیزات مراکز داده در حال نقاط مرکزی که جمع آوری, ذخیره و پردازش داده ها. به عنوان جهان متکی بیشتر و بیشتر بر روی اطلاعات-فن آوری های فشرده انرژی استفاده از مراکز داده نگرانی رو به رشد است.

“با توجه به اینکه اطلاعات مراکز انرژی بر شرکت در یک سرعت در حال تحول صنعت ما نیاز به تجزیه و تحلیل آنها را با دقت گفت:” مطالعه coauthor آرمان Shehabi یک دانشمند محقق در Lawrence Berkeley National Laboratory. “کمتر تجزیه و تحلیل دقیق پیش بینی کرده اند که رشد سریع در مرکز داده های استفاده از انرژی, اما بدون به طور کامل با توجه به تاریخی بهره وری پیشرفت های ساخته شده توسط این صنعت است. هنگامی که ما شامل است که قطعه گم شده, یک عکس متفاوت از سبک زندگی دیجیتال ما پدیدار می شود.”

به رنگ که تصویر کامل تر محققان یکپارچه اطلاعات جدید از منابع متعدد از جمله اطلاعات در دیتا سنتر تجهیزات سهام بازده روند و ساختار بازار. در نتیجه مدل را قادر می سازد تجزیه و تحلیل دقیق از انرژی مورد استفاده توسط تجهیزات مرکز داده (مانند سرور و دستگاه های ذخیره سازی و سیستم های خنک کننده) با نوع مرکز داده (از جمله ابر و hyperscale مراکز) و منطقه جهان می باشد.

محققان به این نتیجه رسیدند که اخیر دستاوردهای بهره وری ساخته شده توسط مراکز داده اند به احتمال زیاد شده است به مراتب بیشتر از آن مشاهده شده در دیگر بخش مهم از اقتصاد جهانی است.

“فقدان اطلاعات را مختل کرده است درک ما را از جهانی مرکز داده استفاده از انرژی روند برای سال های بسیاری از” coauthor گفت: Jonathan Koomey از Koomey تجزیه و تحلیل ترافیک. “چنین شکاف دانش کسب و کار و سیاست های برنامه ریزی فوق العاده دشوار است.”

پرداختن به این شکاف دانش بود انگیزه اصلی برای این تیم تحقیقاتی کار است. “ما می خواستیم به مرکز داده ها, صنعت, سیاست گذاران و مشاهده دقیق تر از مرکز داده های استفاده از انرژی” گفت: Masanet. “اما واقعیت این است که تلاش بیشتری مورد نیاز به نظارت بهتر استفاده از انرژی حرکت رو به جلو به همین دلیل است که ما ساخته شده و ما مدل و مجموعه اطلاعات در دسترس عموم است.”

با انتشار این مدل این تیم امیدوار است برای الهام بخشیدن به تحقیقات بیشتر به این موضوع است. محققان همچنین ترجمه یافته های خود را به سه نوع خاص از سیاست های است که می تواند کمک به کاهش رشد آینده در استفاده از انرژی, اصرار سیاستگذاران به عمل در حال حاضر:

  • گسترش زندگی از زمان بهره وری روند با تقویت آن استانداردهای انرژی مانند انرژی استار ارائه مشوق های مالی و انتشار بهترین بهره وری انرژی شیوه های;
  • افزایش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری در نسل بعدی رایانه ذخیره سازی و حذف حرارت فن آوری برای کاهش انرژی در آینده استفاده از در حالی که incentivizing انرژی های تجدید پذیر تدارکات برای کاهش انتشار کربن در موازی;
  • سرمایه گذاری در جمع آوری داده ها مدل سازی و نظارت بر فعالیت های برای از بین بردن نقاط کور و فعال کردن داده های قوی بیشتر در مرکز سیاست انرژی تصمیم گیری.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط آماندا موریس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de