این انگل باعث شدید ترین شکل انسان مالاریا با استفاده از پروتئین به سلول های قرمز خون مهم ساخت آن را سخت تر برای سیستم ایمنی بدن آن را از بین ببرد و منجر به بالقوه کشنده لخته شدن خون. تحقیقات جدید در کریک را شناسایی کرده است, چگونه انگل ممکن است کنترل این فرایند است.

این طبیعت میکروب شناسی مطالعه به نگاه چگونه انگل پلاسموديوم فالسيپاروم درمحيط evades سیستم ایمنی بدن است. این انگل باعث می شود بیش از 95 درصد از 400,000 مرگ و میر ناشی از مالاریا در هر سال است.

پس از آن وارد خون انسان به انگل منتشر پروتئین به میزبان سلول های قرمز خون هستند که پس از ارائه در سطح خارج از سلول است. این پروتئین ها می چسبد به دیگر سلول های خون و دیواره رگ های خونی به طوری که سلول های آلوده دیگر گردش در اطراف بدن و عبور از طحال است. این محافظت انگل به عنوان طحال و سیستم ایمنی بدن سلول های داخل آن را از بین بردن این سلول های آلوده.

این چسبندگی نیز می تواند منجر به سلول های خونی اینکه با هم به لخته شدن خون. با مسدود کردن جریان خون به اندام های حیاتی این لخته می تواند عواقب مرگبار به خصوص اگر آنها شکل در مغز یا جفت.

Heledd دیویس شرکت سرب نویسنده و postdoc در سیگنالینگ در Apicomplexan انگل آزمایشگاه در کریک می گوید: “این انگل مالاریا گونه است که قادر به استفاده از تعدادی از انواع مختلف از همان پروتئین به سلول های قرمز خون مهم. بنابراین اگر بدن توسعه آنتی بادی است که توقف یک نوع کار این انگل می تواند به سادگی تبدیل به یکی دیگر منجر به ثابت مسابقه تسلیحاتی.”

یک برنامه به طور بالقوه بیشتر مسیر موثر برای درمان می تواند به هدف ساز و مالاریا با استفاده از حمل و نقل پروتئین به سلول های سطح به عنوان مسدود کردن آن را کاهش علائم و اجازه می دهد که بدن برای پاک کردن انگل.”

در این مطالعه نویسندگان شناسایی پروتئین به اصطلاح kinases که درگیر گرفتن پروتئین های چسبنده به سطح سلول. Kinases هستند آنزیم است که به نوبه خود می تواند بسیاری از پروتئین های دیگر را روشن یا خاموش و اغلب تنظیم فرآیندهای مهم در سلول.

“این kinases نیست منتشر شده توسط, دیگر گونه ای از مالاریا است که انسان را آلوده سازد بنابراین ما پیش بینی است که آنها برخی از عوامل که باعث می شود این گونه مرگبارتر می گوید:” هوگو Belda, شرکت سرب نویسنده و دانشجوی دکترا در سیگنالینگ در Apicomplexan انگل آزمایشگاه در کریک.

“در تحقیق ما, ما تست شده چه اتفاقی افتاده است که ما برداشته مختلف protein kinases از انگل در حالی که زندگی در خون انسان است. یک پروتئین نقش مهمی در کنترل سلول چسبندگي در حالی که دیگران ممکن است مورد نیاز برای هنوز ناشناخته جنبه های انگلی زیست شناسی. این بسیار هیجان انگیز است و کمک خواهد کرد به درک بهتر مکانیسم بیماری” توضیح می دهد که Moritz Treeck گروه رهبر در سیگنالینگ در Apicomplexan انگل آزمایشگاه در کریک.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط فرانسیس کریک موسسه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de