کشنده واردات: در یکی از ایالات متحده, جنگل, 25 درصد از درخت مرگ و میر ناشی از خارجی آفات و بیماری

دو پارک ملی شناندو کارکنان ارزیابی تاج یک درخت غان درخت به عنوان بخشی از پارکs دراز مدت جنگل نظارت بر برنامه است.

NPS عکس/C. هارمن

از یک کشنده قارچ نشان داد که چهره خود را در سال 1904 در یک بلوط آمریکایی در برانکس به نماتد به تازگی برای کشتن آمریکایی راش در اوهایو جنگل ها در ایالات متحده مواجه شده اند بیش از 100 سال’ ارزش حملات از معرفی آفات و عوامل بیماری زا است. اما چه مقدار از یک تکه هستند و این مهاجمان در واقع گرفتن از جنگل ؟ یک مطالعه جدید نشان می دهد تاثیر شدید حسابداری برای یک چهارم از تمام درخت مرگ و میر در شرق ایالات متحده جنگل ها بیش از 3 دهه گذشته.

که مرگ و میر است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از مرگ و میر ناشی از معرفی گونه از 1940s به سال 1980 و نیز “در حال حاضر بسیار بزرگتر از هر شناخته شده در اثر تغییر آب و هوا می گوید:” کریستین Teixeira-اندرسون یک بوم شناس در اسمیتسونیان, زیست شناسی حفاظت, موسسه که رهبری این پژوهش است.

دانشمندان مستند حداقل 450 خارجی حشرات و عوامل بیماری زا است که در بر داشت راه خود را به شمال امریکا و تغذیه درختان. بیشترین خسارت کمی انجام, اما بیش از یک دوجین ثابت کرده اند که فوق العاده مخرب پاک کردن گونه های درخت و یا حتی کل جنس—به عنوان عملکرد اعضای اکوسیستم جنگل.

اوایل درخت آفت مانند سوختگی که از بین برود مادر شاه بلوط آمریکایی در نیمه اول قرن 20 وارد قبل از دانشمندان بودند و از نزدیک به تماشای جنگل. اما با شروع در سال 1980 محققان راه اندازی مانیتورینگ دایمی توطئه برای دریافت واضح تر مشاهده کنید. در به شدت جنگلی پارک ملی شناندو آنها قرار 24-توسط-24 متر مربع را به تصرف مختلف دامنه های ارتفاعات و جنگل انواع میگه پارک شناس وندی Cass. از سال 1987 پارک دانشمندان مورد بررسی توطئه های که در حال حاضر تعداد 66 هر 4 سال است. آنها گردآوری شده بیش از 350 ، 000 سوابق درخت قطر, گونه هجوم و مرگ و میر.

بررسی داده ها را از این سایت به علاوه یک جنگل نزدیک طرح متعلق به موسسه اسمیتسونیان Teixeira-اندرسون و همکارانش دریافتند که هشت نوع از درخت به نمایندگی از حدود یک چهارم از این جنس در حال حاضر در پارک شده بود برخورد با خارجی آفات است. در مجموع بلوط و نارون, خاکستر, شوکران, butternut, زغال اخته, redbud و درختان شاه بلوط, درگذشت یک رای چندین بار بیشتر از unimpacted گونه های درخت. از سال 1991 تا 2013 درختان مورد حمله invasives حدود 25 درصد از تمام درخت مرگ با مقدار اندازه گیری درخت و زیست توده از دست این دانشمندان در گزارش ماه گذشته در اکوسیستم.

این رقم حدود سه برابر بیشتر نسبت به قبل از این توطئه بودند از نصب Teixeira-اندرسون می گوید اگر چه او تماس که تخمین می زنند که تا حد زیادی بر اساس یک 1941 جنگل نظرسنجی “بسیار خشن است.” و شاه بلوط سوختگی ممکن است انجام داده اند آسیب قابل مقایسه با امروز نرخ مرگ و هنگامی که آن را در نوردید در اوایل 1900s. با توجه به برخی از تخمین می زند در چهار درختان در Appalachians شد پس شاه بلوط.

روشن نیست اما از نحوه و نتایج جدید اعمال می شود به دیگر ایالات متحده جنگل ها و این امکان وجود دارد که عوامل منحصر به فرد—مانند تکرار و شیوع آفات شناخته شده به عنوان کولی شب پره—افزایش میزان مرگ و میر بعضی از گونه ها در منطقه مورد مطالعه می گوید: اندرو Liebhold یک حشره شناس با ایالات متحده خدمات جنگل.

مطالعه را روشن تا برخی از اخبار خوب است. درختان از تاثیر پذیری از جنس رشد به اندازه کافی است که با وجود ضرر و زیان کل جنگل توده اندکی افزایش یافت و در طول اين دوره هر چند به احتمال زیاد کمتر از آن را بدون آفات. تنوع زیستی در این مطالعه توطئه نیز برگزار ثابت به عنوان گونه جدید نقل مکان کرد به جای آنهایی که از دست داده بودند. “تا کنون” Teixeira-اندرسون می گوید: “جنگل ها نسبتا مقاوم است.”

او اخطار می دهد که انعطاف پذیری ممکن است نگه دارید تا اگر درخت جدید killers نگه داشتن ورود. یک نماتد است که می خورد برگ راش آمریکا یک lanternfly که جشن در ده ها تن از گونه های گیاهی و نسبی از hyperdestructive زمرد خاکستر مته همه ظهور در ایالات متحده در دهه گذشته است. طرفداران خواسته اند که دولت و سازمان های فدرال برای اعمال تنگ تر اقدامات امنیت زیستی از ممنوعیت واردات به طور بالقوه خطرناک گیاهان به مجازات های سنگین تری برای شرکت های باربری که محموله یافت می شود حاوی زنده آفات است. در اوایل این سال گروهی از محققان به نام برای ایجاد یک جدید فدرال بخش متمرکز در جنگل آفت کنترل و پیشگیری است.

“محدود کردن گسترش invasives,” Teixeira-اندرسون و نویسندگان, نوشتن, “عملکرد مزایای تنوع زیستی کاهش تغییرات آب و هوایی و سایر خدمات اکوسیستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de