ویروس کشنده تبدیل زنبور عسل به اسب های تروجان

آلوده زنبورها کمتر به احتمال زیاد به تغذیه زنبور های دیگر مشترک رفتار نشان داده شده در اینجا.

ناتان ساحل/University of Illinois Urbana-Champaign; Tori ساحل

اجتماعی فاصله هیچ چیز جدید به زنبور عسل. هنگامی که یک مستعمره است با آلوده مرگبار اسرائیل فلج حاد ویروس (IAPV) زنبورها کمتر احتمال دارد به لمس و یا خوراک خود بیمار لانه آمپول بر اساس یک مطالعه جدید. اما این ویروس به نظر می رسد هشدار دهنده ضد حمله: هنگامی که بیمار زنبورها سعی کنید برای ورود به یک مستعمره جدید آنها انجام یک کار بهتر از گذشته نگهبانان از مثلا زنبور عسل است. که باعث شده است تا دانشمندان به این باورند که ویروس تکامل یافته راه را برای گسترش به جدید کهیر.

مطالعه باز می شود مهمی پنجره را به یک “coevolutionary مسابقه تسلیحاتی” بین عوامل بیماری زا و اجتماعی موجودات زنده می گوید: Olav Rueppell یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه کارولینای شمالی, گرینزبورو بود که درگیر در تحقیقات جدید است. این یافته ها همچنین برجسته کردن خطرات ناشی از قرار دادن تجاری کهیر بیش از حد نزدیک به هم.

زنبور عسل به ویژه آسیب پذیر به بیماری های عفونی: آنها زندگی در شرایط شلوغ و آنها را لمس هر یک از دیگر تمام وقت. علاوه بر این سیستم ایمنی بدن خود را ضعیف هستند در مقایسه با دیگر حشرات. آنها بستگی دارد به جای آن بر رفتارهای بهداشتی از قبیل نظافت و یا از بین بردن لارو بیمار.

نه چندان شناخته شده بود در مورد چگونه زنبورها عمل می کنند زمانی که با ویروس آلوده می گوید: آدم Dolezal یک حشره فیزیولوژیست در دانشگاه Illinois Urbana-Champaign (UIUC) که مطالعات IAPV. برای پیدا کردن او همکاری با UIUC دانشمند کامپیوتر تیم Gernat که تا به حال طراحی و توسعه یک سیستم خودکار برای نظارت بر زنبور عسل رفتار است. تیم چسب برچسب را بر روی پشت حدود 900 زنبور عسل در هر یک از سه مستعمرات و ردیابی آنها را با یک دوربین. دوربین عکس گرفت هر ثانیه یک کامپیوتر در نقشه برداری از محل و جهت گیری هر برچسب زنبور عسل.

محققان آموزش کامپیوتر به شناسایی یک رفتار به نام trophallaxis که در آن زنبور عسل تغذیه خود کارگران همکار با بدنش مواد غذایی از یک کیسه به نام یک محصول است. گرسنه زنبور عسل رویکرد دیگر زنبورها تا کسی سرفه چیزی.

برای پیدا کردن چگونه آنها واکنش نشان می دهند به این ویروس Dolezal قرار داده و 90 به 150 برچسب زنبور عسل در هر کلنی پس از آلوده کردن آنها را با IAPV. پس از 5 روز از ضبط این تیم پیدا کردم که سالم زنبورها بودند اجتناب از تماس با زنبور آلوده. در حدود نیمی به اندازه trophallaxis صورت گرفت با بیمار زنبور عسل در مقایسه با کارگران عادی. اما آن را برای عدم تلاش: بیمار زنبورها در اطراف نقل مکان کرد مستعمره بیش از دیگر زنبورها احتمالا به دنبال کسی است که خوراک آنها Dolezal می گوید. این یافته ها نشان می دهد که چگونه زنبور عسل رفتار در یک مستعمره می تواند به سرکوب عفونت می گوید: Christina Grozinger یک رفتاری بوم شناس در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا دانشگاه پارک بود که درگیر نیست.

پس چگونه این ویروس با موفقیت گسترش یابد ؟ Dolezal تعجب که آیا IAPV ممکن است یک راه برای دزدکی حرکت کردن به مستعمرات دیگر که در حال محافظت شده توسط زنبور عسل را که از سوء. سپاه پاسداران با استفاده از آنتن خود را به شناسایی مجموعه ای از سیگنال های شیمیایی را در خارج از زنبور های دیگر به نام cuticular هیدروکربن که شناسایی آنها به عنوان اعضای مستعمره و یا خارجی.

زمانی که Dolezal و همکاران در زمان IAPV آلوده به زنبور عسل قرار داده و آنها را خارج یکی دیگر مستعمره نگهبانان اجازه دهید حدود 30 درصد از آنها را وارد کنید در مقایسه با حدود 15 درصد از سالم خارجی زنبور عسل است که اجازه داده شد در. “این نگران است که این ویروس به سطح جنبش است که اتفاق می افتد می گوید:” Dolezal که گزارش تیم نتایج این هفته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

محققان مطمئن نیستند که چرا IAPV بسیار موفق در فریب نگهبانان اما این ممکن است به دلیل آن را تغییر فراوانی های مختلف cuticular هیدروکربن ها بود که اختلاف بین بیمار و سالم تقسيم شدند. برای مثال آنها دریافتند که IAPV عفونت منجر به سطوح پایین تر از octacosane است که در ارتباط با پذیرش بیشتر توسط زنبور های دیگر. بیمار زنبورها نیز بیشتر تسلیم هنگامی که به چالش کشیده شده توسط سپاه پاسداران و بیشتر احتمال دارد به آنها ارائه مواد غذایی و کسانی که رفتارهای همچنین ممکن است کمک به آنها در گسترش این بیماری است.

IAPV نیست تنها مشکل این Trojan زنبور عسل می تواند به ارمغان بیاورد. تازه واردان همچنین می توانید انجام یک انگل به نام varroa کنه که نابود جمعیت زنبور عسل در سراسر جهان است. کرم تغذیه زنبورها ذخایر چربی و همچنین می توانید حمل IAPV و دیگر ویروس مرگبار. اگر IAPV کمک می کند این دیگر پاتوژن گسترش است که می تواند یک مشکل بزرگ برای تجاری زنبورداران که بسته مستعمرات هم برای بهره وری. “وجود دارد بسیار کمی می توانید انجام دهید اگر شما مشکوک به عفونت با ویروس,” Dolezal می گوید.

و هنگامی که آن را آسان برای عوامل بیماری زا به گسترش جدید میزبان Rueppell هشدار آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به تکامل به انتقام انواع جدیدی از ویران کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net