عزیز جو بایدن: آیا گوش دادن به دره سیلیکون

بر خلاف 20 سال پیش امروز Silicon Valley فرهنگ نخبه گرا و استبدادی. رهبران آن بخشی از مشکل و نه راه حل.

عزیز معاون رئیس جمهور بایدن

در این لحظه زمانی که یک بیماری همه گیر اقتصادی انقباض و تظاهرات علیه نژادپرستی ترکیب به ماشه ملی خود بازتاب شما باید یک فرصت به ما منجر به جلو برای بهتر امریکا یکی که می آید نزدیک به این کشور آرمان از همیشه قبل از. من یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها به دنبال شما برای رویکردهای جدید به دولت و رهبری است. ما در حال شمارش را بر شما برای رد کردن روش های قدیمی آورده است که ما را به این نقطه است.

یکی از سیاست های حوزه است که نیازمند یک رویکرد جدید فن آوری است. فن آوری های جدید مانند تشخیص صورت و هوش مصنوعی گرفتار شده توسط نژادی و جنسیتی تعصب خاص با آسیب در مناطقی مانند اجرای قانون کار و استخدام و درخواست های وام مسکن. اینترنت سیستم عامل مانند Facebook, YouTube, Instagram و توییتر را تقویت نفرت گفتار دروغ و تئوری های توطئه تضعیف ما سیاست ما پاسخ همه گیر و ایمنی از شهروندان ما. بیش از 1000 بازاریابان باید پیوست #StopHateForProfit کمپین موافقت با توقف تبلیغات خود را در Facebook برای یک ماه یا بیشتر در اعتراض به تقویت نفرت. علاوه بر این بسیاری از شرکت ها در دره سیلیکون متهم شده اند نژادی و تعصب های جنسیتی نسبت به کارکنان اخیرا Facebook, که در آن یک کارمند و دو متقاضیان در زمینه شکایت از اتهام تعصب نژادی. برای تمام گذشته خود را کمک به ملت ما سیلیکون ولی در حال حاضر مسائل با فرهنگ مدل کسب و کار و شیوه های کسب و کار است که نیاز به مداخله دولت.

تصور کنید که ناامیدی من هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور اوباما پیشنهاد کرده بود که شما کار با دو نفر از اعضای دره سیلیکون استقرار سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت و LinkedIn بنیانگذار رید هافمن. من می دانم که هر دو مردان هست. آنها درخشان و بسیار موفق. پول خود را و تخصص ممکن است ارزشمند به مبارزات انتخاباتی خود را, اما من امیدوارم که شما نمی خواهد به نوبه خود به آنها را برای هدایت سیاست. آنها معماران از فرهنگ و ارزش هایی که تولید می شود مشکلات من بالا توضیح داده شد.

من امیدوارم که شما را به قلب عبارت از آلبرت انیشتین که گفت: “ما نمی توانیم حل مشکلات ما با همان تفکر ما استفاده می شود زمانی که ما در ایجاد شده در آنها است.” این درست است به خصوص در فن آوری.

دره سیلیکون بوده و یک موتور رشد در اقتصاد ما است و تحت تاثیر فرهنگ ما از سال 1956 زمانی که وزارت دادگستری رضایت فرمان ایجاد صنعت کامپیوتر و ترانزیستور در دسترس به هر کسی که می خواستم به استفاده از آن. در ’60s و 70s خوشبینی از فضای برنامه عفونی. در 80s و 90s, شخصی, رایانه های ما قدرت و سپس به اینترنت متصل ما. در اوایل aughts, Google, Facebook و LinkedIn تبدیل زندگی ما در ابتدا برای بهتر. اما آن دسته از شرکت های مختلف ارزش های فرهنگی از پیشینیان خود. که در آن استیو جابز صحبت از محصولات خود را به عنوان “دوچرخه برای ذهن” مارک زوکربرگ گفت: او می خواست به “حرکت سریع و شکستن همه چیز” و او ساخته شده یک شرکت برای انجام دقیقا همان است که. رید هافمن حمایت blitzscaling که اولویت با سرعت بیش از کارایی و مقیاس بیش از ارزش ها است. موفقیت زوکربرگ و هافمن ناشی از یک نسل از مقلدان که تمرکز بر روی ساختمان خود را به ثروت و قدرت است در هزینه های بزرگ به مشتریان و تامین کنندگان و کارکنان. اریک اشمیت به ما گفت که حریم خصوصی نباید برای ما مهم هستند ، زمانی که او گفت که “گوگل یک سیستم باور” او آن را به معنای.

بر خلاف 20 سال پیش امروز Silicon Valley فرهنگ نخبه گرا و استبدادی. فرقه بنیانگذار اتحاد کور دره سیلیکون به جامعه نیاز دارد. صنعت فن آوری تبدیل شده به یک کودک پوستر برای نابرابری درآمد سمی مردانگی و سفید امتیاز. در دوران جورج فلوید دره سیلیکون رهبران گذشته مردم به شما ارائه راهنمایی در سیاست های فن آوری. شرکت های خود را و جامعه خود را به جای آن باید به اهداف اصلاحات است.

مشکلات با دره سیلیکون بزرگترین شرکت ها به خصوص اینترنت, سیستم عامل, نیست, گاه به گاه و یا غیر عمدی. آنها سیستماتیک و عمدی. سخنرانی نفرت دروغ و تئوری های توطئه هستند دقت مهندسی گریس است که حداکثر رساندن درآمد برای Facebook, YouTube, Instagram و توییتر. کاهش نگاری اتفاق افتاده چون گوگل و Facebook در بر داشت یک راه برای قرار دادن خود در بین رسانه ها و مخاطبان خود و سپس به لوله یا سیفون رد کردن تبلیغات دلار است. انفجار و نفوذ گروه های تندرو در Facebook هستند نه یک تصادف میکنند و در نتیجه انتخاب آگاهانه. Facebook داخلی تحقیقات نشان داد که خود توصیه به حساب 64 درصد از ثبت نام به Facebook گروهای افراطی در موضوعات. به جای تغییر سیاست مدیریت هیچ چیز نیست. به راحتی از آمازون نخست بارگذاری و Postmates (در حال حاضر بارگذاری فرعی) نتایج در بخشی از استثماری شیوه کار. معایب محصولات جدید مانند تشخیص صورت و هوش مصنوعی اجتناب ناپذیر نیست; آنها ناشی از یک فرهنگ است که کشتی های محصولات در اولین لحظه ممکن است بدون در نظر گرفتن تاثیر بر افرادی که استفاده و یا تحت تاثیر قرار توسط آنها. این نمونه ها تنها خراش سطح.

وجود دارد خیلی خوب است که می آید از دره سیلیکون محصولات. آن سخت است تصور کنید زندگی بدون تلفن های هوشمند. اینترنت, سیستم عامل, فعال کردن اتصالات که در غیر این صورت غیر عملی است. رویدادهای مهم مانند مارس برای زندگی ما شده اند و سازمان یافته بر روی آنها. جذب سرمایه در اینترنت, سیستم عامل, کاهش وابستگی سیاستمداران در PACs و غنی اهدا کنندگان.

مصرف کنندگان و سیاستگذاران عشق محصولات ایجاد شده توسط Silicon Valley اما بیشتر باقی می ماند تا حد زیادی غافل از شیوه های کسب و کار است که آنها را ایجاد کنید. بسیاری هنوز نمی اتصال به اینترنت در سیستم عامل آنها می خواهم به استفاده از با ظهور سفید برتری یا انکار تغییرات آب و هوایی. آنها ممکن است متوجه است که یوتیوب سبب نظریه پردازان توطئه و خشونت آمیز افراط گرایان. آنها آگاه هستند که برخی از شرکت های فن آوری توانمند سازی دولتهای خودکامه در سراسر جهان و نژادی مغرضانه پلیس در خانه. آنها ایمان نمیآورند اخلاقی و هزینه های زیست محیطی از راحتی. فقط به عنوان مهم آنها درک نمی کنند که تسلط یک تعداد انگشت شماری از شرکت در دره سیلیکون محدود انتخاب های ما کاهش می یابد نوآوری و محدود فرصت برای راه اندازی است.

تکنولوژی می تواند و باید یک کمک کننده به اقتصاد آمریکا اما امروز آن فرهنگ و مدل های کسب و کار تولید به طور مداوم نتایج کمتر از حد مطلوب برای جامعه است. بهترین تمثیل ها صنعت مواد شیمیایی قبل از قانون هوای پاک و داروسازی صنعت قبل از خالص غذا و دارو عمل می کنند. شرکت های با تکنولوژی سودآور هستند زیرا آنها مسئول آسیب آنها شود. آنها بریزید سمی محتوا به گفتمان عمومی و محصولات کشتی که ناامن هستند بدون اینکه مسئول هزینه به جامعه است. رئیس جمهور بعدی باید تغییر است.

در اخیر سخنرانی های آقای معاون شما صحبت کردن در مورد نیاز به روش های جدید. جایی است که مهم تر از در فن آوری است. اگر ما به هر گونه امید شکست Covid-19 کاهش تهدید سفید برتری و یا صرفه جویی در جهان از تغییرات آب و هوایی ما را به زور تغییرات به اینترنت سیستم عامل به طوری که آنها نمی دهد نامتناسب نفوذ سیاسی به گروه های کوچک از افراط گرایان که خود بهره برداری الگوریتم ها و مدل کسب و کار. اگر ما می خواهیم برای پایان دادن به تبعیض آمیز پلیس ما باید از شرکت های فن آوری از تامین اجرای قانون با تشخیص صورت و هوش مصنوعی محصولات هستند که مغرضانه و نادرست است. اگر ما می خواهیم برای حفاظت از کارگران و مصرف کنندگان از استثمار و تبعیض ما نیاز به آدرس شیوه های کسب و کار از شرکت های فن آوری. اگر ما می خواهیم گفتمان سیاسی به مدنی رئیس جمهور بعدی ما باید به به عنوان مثال منجر شود.

دره سیلیکون منعکس کننده بسیاری از بدترین جنبه های آمریکایی در صنعت امروز است. آن متشکل از انحصارات و oligopolies. بیش از حد بسیاری از کسب و کار مدل های چپاولگر هستند. صنعت برون سپاری بیش از حد بسیاری از مشاغل و کمک به از بین بردن شغل در صنایع دیگر. شرکت پرداخت نمی کند به اندازه کافی مالیات است. برخی از عمل به عنوان اگر آنها قدرت بیش از هر دولت است.

آن را ندارد به این راه. با مناسب مقررات فناوری یک بار دیگر می تواند یک راننده از رشد اقتصادی نیز به عنوان یک نیروی خوب است. این فرصت خود را.

امروز رهبران دره سیلیکون هستند بخشی از مشکل و نه راه حل. من مطمئن هستم که رئیس جمهور اوباما به معنای خوبی است اما در این موضوع که او در اشتباه است. به جای آن شما می تواند تبدیل به استاد دانشگاه هاروارد Shoshana Zuboff نویسنده سن نظارت سرمایهداری یا جودی Shroff, یک کارشناس و کارآفرین از دوره زمانی که دره سیلیکون قدرت مشتریان خود و دیگران که می تواند کمک به شما برای تغییر انگیزه ها برای شرکت های فن آوری به طوری که آنها ارائه ارزش برای مصرف کنندگان و جامعه به عنوان یک کل. دولت خود را یک فرصت برای ایجاد محصولات فن آوری امن; محافظت از مصرف کننده حریم بازگرداندن رقابت کارآفرینی و نوآوری و اطمینان حاصل شود که کارگران با تکنولوژی درمان نسبتا. تنظیم امریکا تکنولوژی صنعت در مسیر دوباره باید بخشی از میراث خود را. است که نیاز به روش های جدید و جدید رهبری است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • چگونه به دولت اعتماد دوباره
  • موشک موتور آینده تنفس هوا مانند یک موتور جت
  • آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه سالمندان
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر