کاهش در انرژی سبز ممکن است هزینه های جبران COVID-دوره انتشار مزایای

کوتاه مدت مزایای زیست محیطی از COVID-19 بحران از جمله کاهش انتشار کربن و محلی آلودگی هوا شده است مستند از اوایل روز بحران است. این پوشش نقره ای به بحران جهانی می تواند مراتب هرحال دراز مدت اثرات انرژی پاک نوآوری جدید, ییل-چراغ مطالعه می یابد.

رکود اقتصادی باعث همه گیر محققان می گویند می تواند تاثیر مخربی در دراز مدت سرمایه گذاری در انرژی پاک.

تحت بدترین حالت — اما واقع بینانه — سناریو آنها پیش بینی اضافی از 2500 میلیون تن دی اکسید کربن-و یا معادل آن از نزدیک به 3 تریلیون پوند زغال سنگ سوخته — می تواند ساطع شده باعث 40 مرگ و میر بیشتر در هر ماه از طریق 2035.

“این بحران جهانی قطعا تسلیم سرمایه گذاری در انرژی پاک” گفت: Kenneth گیللینقم یک دانشیار دانشکده محیط زیست و انرژی اقتصاد در دانشگاه ییل دانشکده جنگلداری و محیط زیست مطالعات (F&ES) و سرب نویسنده این مقاله است. “بسته به اینکه چگونه سیاستگذاران پاسخ عواقب آن برای سلامت انسان از معوق این سرمایه گذاری می تواند به مراتب بیش از کوتاه مدت مزایای زیست محیطی است که ما تا کنون دیده می شود.”

کسانی که منافع کوتاه مدت شده اند قابل توجه است. مصرف سوخت جت و بنزین برای مثال کاهش 50 و 30 درصد به ترتیب از اوایل آوریل تا ژوئن 7, در حالی که تقاضای برق 10 درصد کاهش یافت. این اثرات را نجات داد حدود 200 زندگی در هر ماه از مستندات آغاز شد.

اما وجود دارد نیز یکی دیگر زیرکانه نتیجه: بیشترین سرمایه گذاری در فن آوری های انرژی پاک را به توقف آمده است.

“کلی انرژی پاک مشاغل کاهش یافته است تقریبا 600,000 تا پایان مارس به عنوان سرمایه گذاری در بهره وری انرژی و انرژی های تجدید نسل باید کاهش یافت گفت:” دله Ovaere یک پژوهشگر فوق دکترا در F&ES و همکاری نویسنده این مقاله است. “در صورتی که به ادامه آن می تواند به طور قابل توجهی عقب فشار به سمت انرژی پاک در آینده است.”

مقاله منتشر شده در مجله ژولشد مستروف توسط محققان در MIT Sloan School of Management و دانشگاه.

نقاشی بر شواهد قبلی از شوک های اقتصادی این محققان در بررسی دو ممکن است در دراز مدت حالات در آمریکا در بهترین سناریو — که در آن تهدید متهم نسبتا به سرعت بدترین پیش بینی ها از تلفات انسانی اجتناب شود و اقتصاد ریباند — آنها می گویند وجود دارد باید چند در دراز مدت پیامدهای. بیشترین تقاضا برای محصولات و خدمات آنها پیش بینی “خواهد بود معوق به جای نابود شده است.” در حالی که رکورد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود به طور موقت سرمایه گذاری در راه حل های انرژی به احتمال زیاد قبل از رسیدن به همه گیر سطوح.

اگر مداوم و طولانی مدت رکود این اثرات در انرژی نوآوری قابل توجه خواهد بود. در حالی که استفاده از انرژی مربوط به سفر ممکن است باقی می ماند پایین تر صفحه اصلی مصرف انرژی را افزایش می دهد و ساختمان های تجاری استفاده می ماند تا حد زیادی بدون تغییر به خصوص اگر فضاهای اداری استفاده می شود در یک روش مشابه (حتی اگر بیشتر کارگران آمریکایی تصمیم به کار از خانه). همچنین اگر مردم می شود محتاط در مورد استفاده از حمل و نقل عمومی بسیاری از مسافران را به سادگی تصمیم به درایو به جای.

بیشتر, تاثیر,, اما, می تواند انرژی بخش نوآوری این مطالعه می گوید. سرمایه گذاری در کم کربن فن آوری خواهد خشک انتقال به تمیز کننده ناوگان خودرو خواهد بود مختل و بسته های پول خودروسازان خواهد رها کردن وسیله نقلیه جدید انرژی و بهره وری از فن آوری های.

“برای مثال, شده است وجود دارد مقدار زیادی از سرمایه گذاری رفتن به وسایل نقلیه الکتریکی” گیللینقم می گوید. “اما اگر شرکت فقط تلاش برای زنده ماندن آن را بسیار کمتر احتمال دارد که آنها می توانند سرمایه گذاری های بزرگ به سمت فن آوری های جدید برای نسل بعدی از آنجا که آنها حتی نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به آن را به نسل بعدی.”

علاوه بر سخت تر از بودجه های ایالتی و محلی در طول چند سال آینده خواهد شد به احتمال زیاد کاهش مقدار از سرمایه گذاری در انرژی پاک گزینه های.

حتی اگر انرژی سبز سرمایه گذاری غرفه برای فقط یک سال و نویسندگان محاسبه آن را سنگین تر بودن از هر گونه کاهش تولید گازهای گلخانه ای رخ داده است که از ماه مارس تا ماه ژوئن است.

در حالی که عدم اطمینان از این بحران به شمار بالقوه عظیم تهدیدات آن نیز ارائه فرصت گیللینقم می گوید. اگر دولت های فدرال تولید بسته های مشوق بزرگ برای تقویت اقتصاد و حتی متوسط سرمایه گذاری در فن آوری های انرژی خواهد پرداخت بلند مدت سود سهام.

“از جمله سبز جزء در آن بسته های محرک می تواند یک سرمایه گذاری در آینده, اما آن را نیز دارای منافع کوتاه مدت,” او می گوید. “ما به عقب نگاه کرد و در تجزیه و تحلیل از انرژی پاک سرمایه گذاری که بخشی از آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل 2009 — است که به ترویج انرژی جدید زیرساخت های هوشمند, متر, و دیگر فن آوری های جدید — و آن را یک تفاوت بزرگ.

“بنابراین آن است که واقعا بسیار در دست سیاستگذاران آیا انرژی سبز برگزار می شود به عقب و یا شتاب این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de