کاهش بینایی بهبود یافته با نگاه به قرمز نور

خیره در نور قرمز به مدت سه دقیقه در روز می تواند به طور قابل توجهی بهبود کاهش بینایی می یابد جدید UCL-چراغ مطالعه برای اولین بار از نوع خود در انسان است.

دانشمندان معتقدند این کشف منتشر شده در مجلات علم پیری شناسیمی تواند سیگنال سپیده دم جدید خانه مقرون به صرفه مبتنی بر چشم و درمان, کمک به میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان به طور طبیعی با کاهش, چشم انداز.

در انگلستان وجود دارد در حال حاضر حدود 12 میلیون نفر با سن بیش از 65 در 50 سال این افزایش به حدود 20 میلیون و همه را به برخی از درجه ای از ویژوال کاهش به دلیل پیری شبکیه.

منجر نویسنده پروفسور گلن جفری (UCL موسسه چشم پزشکی) گفت: “به عنوان سن شما خود را در سیستم بینایی کاهش قابل توجهی به ویژه هنگامی که بیش از 40.

“شما شبکیه حساسیت و رنگ خود را دید هر دو به تدریج تضعیف و با یک جمعیت سالمندی این است که موضوع مهمی.

“سعی کنید برای جلوگیری و یا معکوس این کاهش ما به دنبال راه اندازی مجدد شبکیه چشم, پیری سلول های کوتاه از longwave نور است.”

در انسان در حدود 40 سال, سلول ها در شبکیه چشم شروع به سن و سال و با سرعت از این پیری ایجاد می شود در زمانی که میتوکندری سلول که نقش است که برای تولید انرژی (شناخته شده به عنوان ATP) و افزایش عملکرد سلول نیز شروع به کاهش است.

میتوکندری تراکم بزرگترین در شبکیه چشم را photoreceptor سلول های که در بالا انرژی خواسته است. به عنوان یک نتیجه, شبکیه در سنین سریع تر نسبت به دیگر اندام با 70% ATP کاهش بیش از زندگی باعث کاهش قابل توجهی در photoreceptor عملکرد آنها به عنوان فقدان انرژی به انجام عادی خود نقش است.

محققان ساخته شده قبلی خود را یافته در موش bumblebees و مگس میوه که تمام پیشرفت های قابل توجهی در عملکرد شبکیه گیرنده هنگامی که چشم خود را به معرض 670 نانومتر (طول موج بلند) قرمز نور است.

“میتوکندری خاص جذب نور ویژگی های مؤثر بر عملکرد آنها: دیگر طول موج پوشا 650-1000nm جذب می شود و بهبود عملکرد میتوکندری برای افزایش تولید انرژی” گفت: پروفسور جفری.

شبکیه چشم را photoreceptor جمعیت تشکیل شده است که مخروط که به واسطه دید رنگ ها و میله های که ارائه دید محیطی و انطباق با چشم انداز در پایین/نور کم.

برای مطالعه 24 نفر (12 مرد و 12 زن) با سن بین 28 و 72 که هیچ چشمی بیماری شدند. همه شرکت کنندگان در چشمان تست حساسیت از خود میله و مخروط در شروع مطالعه. میله حساسیت اندازه گیری شد و در تاریکی اقتباس چشم (با دانش آموزان متسع شده) توسط شرکت کنندگان درخواست برای تشخیص نور کم سیگنال در تاریکی و مخروط عملکرد تست شده توسط افراد شناسایی رنگی حروف است که تا به حال بسیار کم کنتراست و به نظر می رسد به طور فزاینده ای مبهم یک فرآیند به نام رنگ کنتراست.

همه شرکت کنندگان بودند و سپس با توجه به کوچک مشعل چراغ به خانه و خواسته شد که به دنبال آن به قرمز عمیق 670nm پرتو نور به مدت سه دقیقه در روز برای دو هفته. آنها سپس دوباره آزمایش برای میله و مخروط حساسیت

نتایج

محققان 670nm نور تا به حال هیچ تاثیر در افراد جوان اما در آن حدود 40 سال و بیش از پیشرفت های قابل توجهی به دست آمد.

مخروط رنگ و حساسیت کنتراست (توانایی تشخیص رنگ) بهبود یافته تا 20 درصد در برخی از افراد حدود 40 و بیش از. بهبود بيشتر قابل توجهی در بخش آبی طیف رنگ که بیشتر در معرض خطر است در پیری است.

میله حساسیت (توانایی دیدن در نور کم) نیز بهبود قابل توجهی در کسانی که در سن حدود 40 و بیش از هر چند کمتر از رنگ کنتراست.

پروفسور جفری گفت: “مطالعه ما نشان می دهد که ممکن است به طور قابل توجهی بهبود چشم انداز است که در کاهش سن افراد با استفاده از ساده مختصر مواجهه با نور طول موج که شارژ انرژی سیستم است که کاهش یافته است در سلول های شبکیه چشم و نه مانند دوباره شارژ باتری.

“فن آوری ساده است و بسیار امن با استفاده از یک نور قرمز و طول موج مشخصی از نور که جذب شده توسط میتوکندری در شبکیه چشم است که تامین انرژی برای عملکرد سلولی.

“دستگاه های ما در مورد هزینه £12 به طوری که تکنولوژی بسیار در دسترس به اعضای عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im