برمر کانیون پارک دریایی است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک کانون تنوع زیستی برای گونه های دریایی مانند نهنگ ها و دلفین, اما, اخیر سفر با تمرکز بر دریای عمیق است و در حال حاضر نشان داد غنی و متنوع اکوسیستم های ساکن آب های سرد عمیق در دره عمیق و باریک. Led توسط محققان دانشگاه وسترن استرالیا (UWA) این اکتشافات تنها امکان بشردوستانه اشمیت اقیانوس موسسه (SOI) در اعماق دریا از راه دور اداره می شود وسیله نقلیه SuBastian که قادر به نمونه برداری از اعماق به 4500 متر است.

تیم استراتژیک جمع آوری شده در اعماق دریا مرجان مرتبط جانوران آب دریا و زمین شناسی نمونه از اعماق بسیار عمیق (~4 ، 000 متر) به فلات قاره (~200 متر). “ما در حال حاضر ساخته شده و تعدادی از اکتشافات قابل توجه از Bremer, دره عمیق و باریک,” گفت: دکتر جولی اسب یورتمه رو این دانشمند ارشد از UWA که منجر به سفر. “عمودی صخره ها و پشته حمایت از یک آرایه خیره کننده از اعماق دریا مرجان که اغلب میزبان طیف وسیعی از موجودات زنده و به شکل متعدد مینی اکوسیستم.”

این اکتشافات جدید هستند که یکپارچه به یک بسته جامع بیولوژیکی زمین شناسی و مربوط باندازه گیری عمق داده. از جمله نادر سوابق این اعماق دریا زیستگاه جدید و بسیار مهم در کمک به پارک دریایی کمک خواهد کرد که مدیران و همچنین گسترده تر جامعه برای درک بهتر و محافظت از این ناشناخته اکوسیستم.

آبهای عمیق تر در سه اقیانوس ها را احاطه کرده است که استرالیا از جمله بزرگترین مرجانی و زیردریایی دره تا حد زیادی ناشناخته است. سفر به کاوش Bremer Leeuwin و پرت دره که همه باید گسترده فسیل مرجان سپرده با Leeuwin به خصوص قابل توجه برای یک پایه مانند مرجان قبرستان.

“این جهانی مفاهیم با توجه به این آب از سرچشمه اطراف قطب جنوب که خوراک تمام اقیانوس ها و تنظیم های ما سیستم آب و هوایی” گفت: پروفسور مالکوم McCulloch از UWA.

استرالیا تنها یک کشتی اقیانوس شناسی موجود برای تحقیقات علمی و بدون حمایت از اعماق دریا, زیر آب, روبات, که باعث می شود این سفر بسیار مهم و نادر است.

رو به جنوب اقیانوس, Bremer, دره عمیق و باریک فراهم می کند اطلاعات مهم در های اخیر و گذشته از تاریخ تغییر آب و هوا و اقیانوس شرایط در این منطقه و همچنین به عنوان مقیاس جهانی حوادث. چرا که اقیانوس جنوبی به طور کامل گرداگرد قطب جنوب آن است که راننده اصلی جهانی آب و هوا موتور و تنظیم عرضه گرما و مواد مغذی غنی از آب به عمده اقیانوس. “یک گونه خاص از انفرادی جام مرجان پیدا شد در طول سفر. این مهم است زیرا ما در حال کار بر روی همان مرجان در راس دریا در قطب جنوب قفسه در حد سرد آب” گفت: همکار و همکاری دانشمند ارشد دکتر پائولو Montagna از موسسه قطبی علوم در ایتالیا. “این مهم است ارتباط بین سایت های متفاوت در سراسر اقیانوس جنوبی که به ما کمک می کند تا ردیابی تغییرات در توده آب تشکیل در اطراف قطب جنوب و پراکنده شمال به هند و اقیانوس ها.”

تصاویر ویدئو: https://www.youtube.com/watch?v=KfL63d-Dfhg&feature=youtu.be

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اشمیت اقیانوس موسسه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی