در اعماق دریا جریان پشت اقیانوس ضخیم انبوهی از microplastics

پلاستیک است که در همه جا: بالا بالای کوه های پراکنده را از طریق پارک های ملی و شناور در Great Pacific garbage patch. در حال حاضر محققان به دنبال ما زباله های پلاستیکی در جای دیگر—دریا عمیق است. برای پیدا کردن که آیا ویژگی های خاصی در کف دریا تا به حال غلظت بیشتری از microplastics محققان با بررسی نمونه رسوب از Tyrrenhian دریا در سواحل ایتالیا.

آنها به طور متوسط 41 قطعه در هر قاشق مربا خوری از رسوب از قاره قفسه. این تعداد کاهش یافته و به فقط نه قطعه عمیق تر را در قاره شیب. اما زمانی که دانشمندان نمونه انبوهی از رسوبات است که ساخت تا در اعماق اقیانوس در مجاورت جریان سریع جریان آنها یافت 190 قطعه microplastics هر قاشق مربا خوری از رسوب بالاترین غلظت microplastics از کف دریا به تاریخ آنها گزارش این ماه در علم.

که مقدار آن می افزاید تا 1.9 میلیون قطعه microplastic در هر متر مربع است—به احتمال زیاد ریخته با جریان سریع جریان معنی اعماق دریا گردش خون نقش مهمی در آن میشوند سپرده شد. این جریان همچنین آوردن مواد مغذی حیاتی و اکسیژن را به کف دریا دانشمندان می گویند نشان می دهد microplastic نقاط داغ می تواند تداخل با مناطق غنی از تنوع زیستی. به عنوان محققان در کشتی سوار اعزامی به بررسی مناطق مختلف در کف دریا—مانند زیردریایی دره و طرفداران—آنها ممکن است فقط پیدا کردن نقطه داغ بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>