آشنایی با اثرات تغییر آب و هوا در ماهی جوامع قطعه مهم از مرور, آینده, اما آن را دشوار است به کسی را دست انداختن از عوامل فردی در بازی در سیستم های طبیعی. این باعث می شود آن را سخت را برای محققان به طور کامل درک چگونگی تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد تنوع و فراوانی ماهی در آینده است.

در یک مطالعه جدید محققان از موسسه موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و تحقیقات آکواریوم خلیج مانتری موسسه (atelier phusis) در زمان استفاده از, طبیعی, اقیانوس شناسی شیب در خلیج کالیفرنیا به مطالعه اثرات متغیر سطح اکسیژن و درجه حرارت در demersal ماهی جوامع — ماهی است که زندگی می کنند و یا در نزدیکی بستر دریا. آنها تعیین می شود که در مناطق حاوی سطوح بسیار پایین از اکسیژن (7 ?mol/kg از اکسیژن یا کمتر) ماهی تنوع به طور چشمگیری کاهش یافته است. برای مقایسه غلظت اکسیژن در سطح اقیانوس است که معمولا بین 200 و 300 ?mol/kg. این مفاهیم برای آینده در اعماق دریا ماهی جوامع در مواجهه با تغییر آب و هوا.

در مطالعه منتشر شده در مارس 5 در دریایی محیط زیست پیشرفت سریمحققان با انجام نظرسنجی در سه منطقه مختلف در خلیج کالیفرنیا است. خلیج فارس را منحصر به فرد seafloor جغرافیا فراهم می کند به طور چشمگیری شرایط مختلف زیست محیطی در یک فاصله نسبتا کوتاه. در شمال, عمیق آب دریا با درجه حرارت نسبتا گرم با سطح اکسیژن در حالی که در جنوب دریای عمیق سرد است و بسیار اکسیژن ضعیف است.

“این واقعا نادر است برای پیدا کردن چنین تفاوت های بزرگ در سراسر چنین فضایی کوچک مقیاس” گفت: نویسنده سرب ناتالیا گالو دریایی بوم و فوق دکتری پژوهش های مرتبط در حوزه اقیانوس شناسی Scripps. “این اجازه می دهد تا ما را انتخاب کنید به غیر از برخی از عوامل محیطی که بر انواع ماهی جوامع ما ببینید, این واقعا یک مطالعه بزرگ نظام است.”

محققان با استفاده از کنترل از راه دور خودرو (ROV) Doc Ricketts از atelier phusis به انجام seafloor تصویری برش عرضی در شمال مرکزی و جنوبی خلیج فارس و تنوع گونه های ماهی در سراسر منطقه است. مطالعه ترکیب و تراکم و تنوع demersal ماهی جوامع در کنار شرایط محیطی نشان داد روند است که می تواند کمک به اطلاع رسانی به درک ما از تغییر آب و هوا و بهتر آماده شدن برای آینده ای پایدار.

در این مطالعه بودجه توسط دیوید و Lucile Packard بنیاد و atelier phusis این تیم مورد بررسی قرار گرفت تعدادی از متغیرها از جمله اکسیژن سطح متوسط عمق زیستگاه نوع مواد غذایی ورودی و طول و عرض جغرافیایی و روابط خود را به ویژگی های demersal ماهی جوامع است.

“ما می خواستیم به استفاده از این شیب به مطالعه و بررسی چگونگی متغیرهای محیطی مرتبط با ساختار جامعه در تلاش برای درک تغییرات آب و هوایی در معرض خطر و آسیب پذیری” گفت: Gallo. “ما متوجه شدیم که هنگامی که غلظت اکسیژن را عبور از یک آستانه خاص (7 umol/kg) ما می بینیم بسیار قوی تاثیر منفی بر تنوع گونه ها در منطقه است. ما همچنین نشان داد که غلظت اکسیژن و دما ارتباط برقرار کردن با دماهای بالاتر مربوط به کاهش تراکم ماهی تحت شرایط کم اکسیژن و افزایش تراکم ماهی تحت بهتر اکسیژن شرایط است.”

“این واقعیت است که زمانی که از جمله تمام این متغیرها در مدل ما اکسیژن و دمای بیرون آمد به عنوان قوی ترین رانندگان از ساختار جامعه واقعا ویترین اهمیت این دو آب و هوا-حساس زیست محیطی متغیر است.”

اما Gallo شد شگفت زده برای پیدا کردن که با وجود این روند در تنوع این تیم هنوز هم دیدم تعداد زیادی از ماهی تحت شرایط کم اکسیژن. “من فکر کردم ما باید مناطق که در آن ما شاهد اساسا هیچ ماهی به دلیل پایین بودن سطح اکسیژن” او گفت:. “این واقعا قابل توجه برای دیدن چگالی بالا ماهی جوامع در مناطق اساسا بدون اکسیژن است.”

این نشان می دهد که با وجود کاهش تنوع گونه ها در این کم اکسیژن مناطق برخی از گونه های سازگاری است که اجازه می دهد آنها را برای زنده ماندن با وجود هيپوکسيک شرایط.

تیم تحقیقاتی سپس همراه نتایج حاصل از جامعه تجزیه و تحلیل با آینده مدل آب و هوا پیش بینی برای خلیج کالیفرنیا برای تعیین روندهای بلند مدت ممکن است انتظار می رود در این ماهی جوامع است.

نتایج نشان داد که با تغییر آب و هوا درآمد حاصل به عنوان انتظار می رود بر اساس “کسب و کار به طور معمول” سناریو در آینده 80 سال و ماهی و جوامع در بخش های شمالی و مرکزی خلیج فارس به احتمال زیاد بسیاری نهفته با توجه به ترکیب, اثرات گرم شدن کره زمین و از دست دادن اکسیژن و موجود اقیانوس شناسی شرایط. این می تواند منجر به کاهش در زیستگاه برخی از گونه های ماهی ساخت جوامع ناپایدار و آسیب پذیر است.

“این کار به ما کمک می کند درک چگونگی روند در سطح اکسیژن و درجه حرارت هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار ماهی جوامع رفتن به جلو” گفت: گالو که تحقیقات با حمایت بنیاد ملی علوم تحقیقات تکمیلی کمک هزینه تحصیلی. “ما می توانیم با استفاده از این داده ها برای درک تغییر آب و هوا آسیب پذیری در demersal ماهی و کار مشابه در آینده به ما کمک خواهد کرد درک بهتر اثرات در انواع دیگر گونه های ماهی و همچنین به عنوان چگونه و چرا برخی از ماهی ها می تواند زنده ماندن در چنین شرایط کم اکسیژن.”

“این مفاهیم برای ما چگونه مدیریت اعماق دریا اکوسیستم به عنوان تغییرات آب و هوا” گفت: ارشد نویسنده جیمز بری یک دانشمند ارشد در atelier phusis. “در حال حاضر ما مجموعه ای از دستورالعمل های چگونه بسیاری از ماهی ها را می توان توسط شیلات بر اساس درک ما از اکوسیستم و نرخ باروری. اما به عنوان اقیانوس در حال تغییر این دستورالعمل ممکن است پایدار.”

“این مطالعه و دیگر مانند آن به ما بگویید که چه اتفاقی ممکن است در آینده ما به عنوان درایو تغییرات زیست محیطی در اقیانوس,” او اضافه شده است. “این اجازه می دهد تا ما را به ایجاد یک چارچوب درک بنابراین ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد حفاظت و مدیریت کل اکوسیستم و مزایای ما از آنها به دست آورید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im