Deepfakes نیست بسیار خوب است. و نه ابزار برای تشخیص آنها

برنده الگوریتم تشخیص از یک Facebook-led چالش می تواند نقطه حدود دو سوم از تغییر جنسیت با تاکید بر نیاز به بهبود است.

ما خوش شانس هستید که deepfake ویدئوها نیست یک مشکل بزرگ است. بهترین deepfake آشکارساز به ظهور از عمده Facebook رهبری تلاش برای مبارزه با تغییر ویدئوها تنها گرفتن حدود دو سوم از آنها.

در ماه سپتامبر به عنوان حدس و گمان در مورد خطر deepfakes رشد Facebook به چالش کشیده هوش مصنوعی جادوگران به توسعه تکنیک برای تشخیص deepfake ویدئوها. در ماه ژانویه این شرکت نیز ممنوع deepfakes مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط.

Facebook را Deepfake تشخیص چالش در همکاری با مایکروسافت و آمازون خدمات وب و مشارکت در هوش مصنوعی اجرا شد از طریق Kaggle یک پلت فرم برای برنامه نویسی مسابقات که متعلق به گوگل است. آن ارائه شده یک مجموعه گسترده ای از چهره-تعویض ویدئوها: 100,000 deepfake کلیپ های ایجاد شده توسط Facebook با استفاده از بازیگران پرداخت که در آن کسانی که در آزمایش خود تشخیص الگوریتم. پروژه جذب بیش از 2000 شرکت کننده از صنعت و دانشگاه و آن را به تولید بیش از 35,000 deepfake تشخیص مدل.

بهترین مدل برای ظهور از مسابقه شناسایی deepfakes از Facebook مجموعه بیش از 82 درصد از زمان. اما وقتی که الگوریتم مورد آزمایش قرار گرفت در برابر مجموعه ای از قبلا دیده deepfakes آن عملکرد کاهش یافته و به یک کمی بیش از 65 درصد است.

“این همه خوب و خوب برای کمک به انسان مدیران, اما بدیهی است که حتی نزدیک به این سطح از دقت و صحت است که شما نیاز دارید می گوید:” هانی فرید استاد دانشگاه برکلی و اقتدار در پزشکی قانونی دیجیتال که آشنا با Facebook-led پروژه. “شما نیاز به ایجاد اشتباه در ترتیب از یک در یک میلیارد و چیزی شبیه به آن.”

Deepfakes استفاده از هوش مصنوعی به صورت دیجیتالی پیوند چهره فرد بر روی شخص دیگری آن را به نظر می رسد به عنوان اگر آن شخص انجام داد و گفت: چیزهایی که آنها هرگز. در حال حاضر اکثر deepfakes هستند عجیب و غریب و سرگرم کننده; چند به نظر می رسد در تبلیغات هوشمندانه.

نگرانی این است که deepfakes ممکن است روزی تبدیل به یک ویژه قدرتمند و قوی سلاح سیاسی اطلاعات غلط تبعیض یا آزار و اذیت گسترش کرد در سیستم عامل های مانند Facebook. نوار برای ساخت deepfakes است که متاسفانه یک کم با ساده نقطه و کلیک کنید در برنامه های ساخته شده در بالا از الگوریتمهای هوش مصنوعی در حال حاضر آزادانه در دسترس است.

“من شخصا خیلی نا امید با چقدر زمان و انرژی هوشمند محققان قرار دادن به ساخت بهتر deepfakes می گوید:” Mike Schroepfer, Facebook را افسر ارشد فناوری. او می گوید: چالش با هدف تشویق “گسترده صنعت تمرکز بر روی ابزارها و فن آوری برای کمک به ما در تشخیص این چیزها به طوری که اگر آنها در حال استفاده مخرب از راه های ما کوچک روش های مبارزه با آنها.”

Schroepfer نظر نتایج این چالش چشمگیر, با توجه به این که کسانی که تا به حال تنها چند ماه. Deepfakes نیست و در عین حال یک مشکل بزرگ اما Schroepfer می گوید این مهم است که به طور آماده در مورد آنها weaponized. “من می خواهم به واقعا آماده برای بسیاری از چیزهای بد است که هرگز اتفاق می افتد به جای راه دیگری در اطراف” Schroepfer می گوید.

بالا-نمره الگوریتم از deepfake چالش نوشته شده توسط سلیم Seferbekov های یادگیری ماشین مهندس در Mapbox که در مینسک بلاروس; او برنده $500,000. Seferbekov می گوید او نیست به خصوص نگران deepfakes در حال حاضر.

“در لحظه ای مخرب خود را استفاده کنید بسیار کم است اگر هر” Seferbekov می گوید. اما او مظنون است که بهبود یادگیری ماشین روش می تواند این را تغییر دهید. “آنها ممکن است برخی از تاثیر در آینده همان است که نوشته شده است و خبر جعلی در حال حاضر است.” Seferbekov الگوریتم باز خواهد شد منابع به طوری که دیگران می توانند از آن استفاده کنند.

ابتلا به deepfakes با هوش مصنوعی چیزی است که از یک موش و گربه بازی. یک آشکارساز الگوریتم می توان به نقطه deepfakes اما سپس یک الگوریتم است که به تولید تقلبی به طور بالقوه می تواند آموزش داده شود و برای فرار از تشخیص. Schroepfer می گوید: این باعث نگرانی برخی در اطراف آزاد کد از این پروژه اما در Facebook به این نتیجه رسیدند که آن را به ارزش در معرض خطر به منظور جذب بیشتر مردم به این تلاش.

Facebook در حال حاضر با استفاده از فن آوری به طور خودکار تشخیص برخی از deepfakes با توجه به Schroepfer, اما این شرکت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از deepfake ویدئوها شده اند پرچم دار این راه است. بخشی از این مشکل با خودکار تشخیص deepfakes, Schroepfer می گوید که برخی از آنها به سادگی سرگرم کننده در حالی که دیگران ممکن است آسیب را انجام دهد. به عبارت دیگر به عنوان اشکال دیگر از اطلاعات غلط در این زمینه مهم است. و آن سخت است برای یک ماشین به درک.

ایجاد یک واقعا مفید deepfake آشکارساز ممکن است حتی سخت تر از مسابقه نشان می دهد با توجه به فرید از دانشگاه برکلی به دلیل تکنیک های جدید به سرعت در حال ظهور و مخرب deepfake ساز ممکن است کار سخت را به زرنگ تر بودن خاص آشکارساز.

فرید سوالات ارزش اين پروژه که Facebook به نظر می رسد تمایلی به پلیس محتوایی که کاربران آپلود. “هنگامی که مارک زوکربرگ می گوید: ما داوران از حقیقت چرا ما این کار ؟” او می پرسد.

حتی اگر Facebook سیاست بودند به تغییر فرید می گوید: شرکت رسانه های اجتماعی بیشتر با فشار دادن اطلاعات غلط چالش است. “در حالی که deepfakes در حال ظهور تهدید خواهد ما را تشویق به دریافت بیش از حد پریشان آنها می گوید:” فرید. “ما به آنها نیاز ندارد و در عین حال. این چیزهای ساده کار می کند.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>