Defcon لغو شده است

برای رئال در این زمان. خواهر خود را در کنفرانس کلاه سیاه نیز نامیده شده است ،

برای سال های ساده و ظریف شوخی در داخل دارای نفوذ Defcon نفوذ نرم ایران ، به شما می گویند آن را به دوستان خود شما مرجع آن در طول بحث خود را به شما طراحی یک وب سایت جعلی سعی کنید به ترفند unsuspecting rubes: Defcon لغو شده است. در روز جمعه هر چند کمی به واقعیت تبدیل شد. سازمان اعلام کرد که در لاس وگاس جمع که صورت گرفته است در ماه اوت در واقع لغو شده است در این سال با توجه به عدم اطمینان در مورد Covid-19 بیماری همه گیر.

Defcon بیشتر دکمههای بالا, خواهر, کنفرانس کلاه سیاه و سفید طول می کشد که در روزهای منتهی به Defcon هر سال نامیده شده است به عنوان به خوبی. هر دو حوادث میزبان همایش آنلاین به جای آن که شامل تحقیقات و رویدادهای اجتماعی. بنیانگذار هر دو کنفرانس جف ماس که همچنین شناخته شده توسط خود هکر نام تاریکی مماس گفت: در یک فروم پست که 28th, Defcon خواهد شد شناخته شده به عنوان “حالت امن” اشاره به نام ترین عامل استفاده از سیستم های خود را برای تشخیص و حالت بازیابی.

“در حالی که لغو مذاکرات هنوز ادامه دارد من خوش شانس بوده ام که DEF CON شنیدها و جامعه حکم بزرگ شده اند شگفت آور کمک به من برای حرکت در یک مسیر امن,” خزه نوشت. “من افتخار می کنم که در طول سال همه ما بدست بهتر در مراقبت از خود و حمایت از یکدیگر در خارج از باهم و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید هر کس که در آن است کمتر هرج و مرج و نامشخص است. هکرها فراموش مانند امنیت.”

این Defcon سازماندهی تیم در حال حاضر برنامه ای برای هماهنگ کردن مذاکرات و کمک به تسهیل موضوع خاص “روستاها” که معمولا مستقل فرد در حوادث و رویدادهای میزبان مانند remote capture-the-flag هکر چالش های کنترل از راه دور رادیو ژامبون پروانه امتحانات, فیلم شب و رمز و راز به چالش بکشد. ماس می گوید: او ساخته شده اولیه تصمیم به لغو در آوریل 11, اما نیاز هفته به کار حقوقی و مالی تدارکات قفسه بندی این رویداد را سال قبل از رفتن با اعلام.

دیرین Defcon شرکت کنندگان بودند متاثر از این اخبار اما هر کس سیمی صحبت به پشتیبانی تصمیم گیری.

“ما مشتاقانه منتظر این هر سال به عنوان یک خانواده ریونیون. ما نمی خواهد که یک فرصت برای پیوند در زندگی واقعی اما این به ما می دهد فرصت های مختلف را به کار در سراسر موانع می گوید:” نینا Alli, مدیر اجرایی BioHacking روستا در Defcon که اعلام کرد قصد دارد به ارائه مجازی حوادث و محتوا برای Defcon در ماه اوت است. “این بیماری همه گیر به معنی شکستن پارادایم های متعارف از تعامل با هم و مغز پیوند دارد.”

“به عنوان یک جوان هکر رویای من برای حضور در این مقدس, رویداد, و هنگامی که من تا به حال تجربه اول من Defcon در سال 2008 من قلاب شده بود می گوید:” پاتریک وردل یک macOS محقق امنیتی در شرکت شرکت مدیریت Jamf. “من یک همایش, سازمان, خودم, بنابراین من می دانم که چقدر برنامه ریزی و کار می رود و در حال حاضر به مانند یک رویداد است. نیاز به انصراف از آن را به دلایل خارج از کنترل خود را باید دلخراش. اما تجلیل به سازمان برای قرار دادن سلامت و رفاه جامعه فراتر از همه چیز است.”

صنعت امنیت است آغوش از راه دور کنفرانس در ماه های اخیر. رونی Tokazowski ارشد تهدید محقق در امنیت ایمیل شرکت Agari کمک به قرار دادن با هم یک دیجیتال شرکت در کنفرانس هفته گذشته به عنوان به خوبی به عنوان یک جامعه پژوهش کنفرانس InfoSec واحه که انجام شد در واقعیت مجازی در ماه آوریل است.

“آنها حق تماس در مورد Defcon,” Tokazowski می گوید. “از راه دور کنفرانس های کاملا عملی و بسیار موفق می باشد. شده است وجود دارد بسیاری از نوآوری که اتفاق افتاد بیش از دو ماه گذشته. اما من فکر می کنم خاص به کلاه سیاه در بخش کسب و کار در حال رفتن به سخت تر است. بسیاری از شرکت های امنیتی در حال رفتن را از طریق دردهای اقتصادی و تلاش برای دریافت کنید که فرد در جلسه فروش بسیار دشوارتر از راه دور.”

برای برخی از این تغییر به معنی فرصتی برای حضور در این کنفرانس بیشتر به راحتی. “تکان دهنده به اندازه کافی, من هرگز به Defcon می گوید:” دیرین محقق امنیتی بن Adida. “این هرگز یک زمان مناسب برای من به سفر. این ممکن است سال اول من حضور. از راه دور!”

دیگران می گویند هر چند که در حالی که آنها را تحسین تصمیم به لغو این خبر دشوار است برای گرفتن به عنوان بیماری همه گیر در drags. “آن چیزی که حق هر کس برای حفظ امن می گوید:” مشاور امنیتی جیک ویلیامز که با حضور خود برای اولین بار Defcon در سال 2005. “رسمی لغو یک فرد Defcon طول می کشد دور توانایی وانمود کند همه چیز به حالت عادی بازگشت زودی ،

Defcon 29 در سال 2021 است که در حال حاضر برنامه ریزی شده در فرد برای اوت 5 به 8.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de