Garry Kasparov است که شاید بزرگترین بازیکن شطرنج در تاریخ است. برای تقریبا دو دهه پس از تبدیل شدن به قهرمان جهان در سال 1985 او تحت سلطه بازی با وحشی بازی و به همان اندازه وحشی با تکبر راه رفتن.

خارج از شطرنج جهان, اما, Kasparov بهترین و شناخته شده برای از دست دادن به یک ماشین. در سال 1997 در اوج قدرت خود Kasparov خرد شده بود و cowed توسط آی بی ام ابر رایانه به نام عمیق آبی رنگ است. از دست دادن ارسال امواج شوک در سراسر جهان و به نظر می رسید تا نوید یک دوره جدید از ماشین های تسلط بر مرد.

سال ها پس از قرار داده اند و همه چیز را به چشم انداز. رایانه های شخصی شده اند بسیار قوی تر با گوشی های هوشمند در حال حاضر قادر به در حال اجرا موتورهای شطرنج به عنوان قدرتمند به عنوان عمیق آبی در کنار برنامه های دیگر. بیشتر به طور قابل توجهی به لطف اخیر پیشرفت در هوش مصنوعی ماشین در حال یادگیری و کاوش این بازی خود را.

آبی عمیق به دنبال دست رمزی قوانین بازی شطرنج. در مقابل AlphaZero یک برنامه نشان داد با الفبای تابعه DeepMind در سال 2017, تدریس خود را به بازی بازی در یک سطح استاد بزرگ به سادگی با تمرین و بیش از بیش. بیشتر قابل توجه AlphaZero کشف روش های جدید برای بازی است که خیره شدن شطرنج کارشناسان.

هفته گذشته Kasparov بازگشت به صحنه معروف خود آبی عمیق شکست—سالن نیویورک هتل—برای بحث با AI کارشناسان سازمان یافته توسط انجمن پیشرفت هوش مصنوعی است. او ملاقات با سیمی نویسنده ارشد خواهد Knight وجود دارد به بحث در مورد شطرنج هوش مصنوعی و یک استراتژی برای ماندن یک قدم جلوتر از ماشین آلات. یک ویرایش متن شرح زیر است:

سیمی: آنچه در آن می خواهم به بازگشت به محل که در آن شما از دست رفته به اعماق آبی ؟

گری کاسپاروف: من صلح من با آن است. در پایان روز بازی بود لعنت اما یک برکت و رحمت بود چون من بخشی از چیزی بسیار مهم است. بیست و دو سال پیش من فکر می کردم متفاوت است. اما همه چیز اتفاق می افتد. همه ما اشتباه است. ما از دست دادن. آنچه مهم است این است که چگونه ما در برخورد با اشتباهات ما با تجربه منفی.

سال 1997 بود یک تجربه ناخوشایند اما آن را به من کمک کرد درک آینده انسان و ماشین همکاری. ما فکر کردیم که ما بی نظیر در شطرنج, رفتن, شوگی. همه این بازی ها شده اند به تدریج تحت فشار قرار دادند به سمت [به طور فزاینده ای توسط هوش مصنوعی قدرتمند برنامه ها]. اما این به آن معنا نیست که زندگی به پایان رسیده است. ما باید برای پیدا کردن چگونه ما می تواند به نوبه خود آن را به نفع ما است.

من همیشه می گویم من اولین دانش کارگر که کار تهدید شد که توسط یک دستگاه. اما کمک می کند که من برای برقراری ارتباط یک پیام به مردم است. از آنجا که شما می دانید هیچ کس نمی تواند به من شک بودن نرم افزار-کامپیوتر.

چه پیامی را می خواهید به مردم در مورد تاثیر هوش مصنوعی ؟

من فکر می کنم این مهم است که مردم تشخیص عنصر غیر قابل اجتناب است. وقتی صدای اعتراض که هوش مصنوعی عجله در و از بین بردن زندگی ما است که آن را بسیار سریع می گویم نه آن را بیش از حد آهسته است.

هر فن آوری از بین می برد مشاغل قبل از ایجاد شغل است. هنگامی که شما نگاهی به آمار تنها 4 درصد از مشاغل در آمریکا نیاز به خلاقیت انسان است. این بدان معناست که 96 درصد از شغل من به آنها تماس بگیرید زامبی شغل. آنها مرده آنها فقط آن را نمی دانند.

برای چندین دهه ما شده اند به آموزش مردم به عمل به مانند کامپیوتر و در حال حاضر ما در حال شکایت است که این مشاغل در معرض خطر هستند. البته آنها هستند. ما باید به دنبال فرصت هایی برای ایجاد شغل است که تاکید بر نقاط قوت ما است. تکنولوژی است دلیل اصلی که چرا بسیاری از ما هنوز زنده هستند به شکایت در مورد فن آوری است. این یک سکه با دو طرف است. من فکر می کنم این مهم است که به جای شکایت ما در چگونه ما می توانیم به جلو حرکت سریع تر.

هنگامی که این شغل شروع به ناپدید شدن ما نیاز صنایع جدید ما نیاز به ساخت پایه است که کمک خواهد کرد. شاید این اساسی جهانی درآمد, اما ما نیاز به ایجاد یک کوسن های مالی برای کسانی که در حال پشت سر گذاشت. در حال حاضر این یک واکنش دفاعی که آیا آن می آید از عموم مردم و یا از مدیران اجرائی که به دنبال هوش مصنوعی و گفت: آن می تواند به بهبود خط پایین اما آن را به یک جعبه سیاه است. من فکر می کنم ما هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه AI مناسب در.

بسیاری از مردم را مجبور به رقابت با هوش مصنوعی مصرف بیش از برخی از بخشی از شغل خود. چه توصیه شما به آنها چیست ؟

وجود دارد و آن این است که نقش یک انسان و درک دقیقا همان چیزی است این دستگاه نیاز به انجام بهترین خود را. در پایان روز آن را در مورد ترکیب. مثلا نگاه کنید در رادیولوژی. اگر شما یک هوش مصنوعی قدرتمند سیستم من می خواهم به جای یک پرستار با تجربه بیش از یک درجه استاد [از آن استفاده کنید]. یک فرد با مناسب دانش را درک خواهد کرد که او یا او باید با اضافه کردن تنها کمی. اما یک ستاره بزرگ در پزشکی را می خواهم برای به چالش کشیدن و از بین می برد که این ارتباطات است.

مردم از من بپرسید “چه می توانید انجام دهید برای کمک به یکی دیگر از موتور شطرنج در برابر AlphaZero?” من می توانم نگاه AlphaZero بازی و درک نقاط ضعف احتمالی. و به اعتقاد من آن را ساخته شده است برخی از نادرست ارزیابی که طبیعی است. برای مثال آن ارزش اسقف بیش از شوالیه. آن را می بیند بیش از 60 میلیون بازی که آماری, شما می دانید, اسقف بود و غالب در بسیاری از بازی ها. بنابراین من فکر می کنم آن را بیش از حد اضافه مزیت های زیادی نسبت به اسقف از نظر تعداد. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید, شما باید سعی کنید تا موتور خود را به یک موقعیت که در آن AlphaZero را اجتناب ناپذیر اشتباهات [بر اساس این دقت].

من اغلب با استفاده از این مثال است. تصور کنید که شما یک تفنگ بسیار قدرتمند و یک تفنگ است که می تواند شلیک به یک هدف 1 مایل از جایی که شما هستند. در حال حاضر 1 میلیمتر تغییر در این جهت می تواند در نهایت با 10 متر اختلاف یک مایل دور. چرا که این تفنگ بسیار قدرتمند و یک تغییر کوچک در واقع می تواند یک تفاوت بزرگ را. و این که آینده انسان و ماشین همکاری.

با AlphaZero و آینده من توصیف نقش انسان به عنوان چوپان. شما فقط باید برای ارنج زدن گله از الگوریتم های هوشمند. اساسا فشار آنها را در یک جهت و یا یکی دیگر از آنها را به بقیه انجام این کار. شما با قرار دادن دستگاه راست در سمت راست فضا برای انجام درست کار است.

چقدر پیشرفت آیا شما فکر می کنم ما نسبت به انسان و سطح هوش مصنوعی ؟

ما نمی دانیم که دقیقا چه اطلاعاتی است. حتی بهترین کارشناسان کامپیوتر, مردم در لبه برش از علم کامپیوتر, آنها هنوز هم شک و تردید در مورد دقیقا همان چیزی که ما در حال انجام است.

آنچه ما درک می کنیم امروز AI است که هنوز هم یک ابزار است. ما راحت با ماشین آلات ساخت ما سریع تر و قوی تر ولی دقیق ؟ آن را به برخی از مرتب کردن بر اساس انسان ترس است. در همان زمان, تفاوت چیست ؟ ما همیشه اختراع ماشین که به ما کمک به تقویت کیفیت های مختلف. و من فکر می کنم هوش مصنوعی است فقط یک ابزار عالی برای رسیدن به چیزی که غیر ممکن است 10 یا 20 سال پیش.

چگونه آن را توسعه دهد من نمی دانم. اما من باور نمی کنم در AGI [هوش مصنوعی]. من باور نمی کنم که دستگاه قادر به انتقال دانش از یک باز سیستم خود را به دیگری. بنابراین ماشین آلات خواهد بود غالب در سیستم های بسته که آیا این بازی ها و یا هر گونه دیگر جهان طراحی شده توسط انسان است.

David Silver [خالق AlphaZero] نیست جواب سوال من در مورد اینکه آیا ماشین می تواند در تنظیم اهداف خود را. او در مورد subgoals اما این همان نیست. که یک شکاف در تعریف او از هوش. ما در تنظیم اهداف و به دنبال راه هایی برای رسیدن به آنها. یک ماشین تنها می تواند بخش دوم.

تا کنون ما دیدن شواهد بسیار کم است که ماشین می تواند در واقع عمل و در خارج از این نظر است که به وضوح نشانه ای از هوش انسان است. بیایید می گویند شما انباشته دانش در یک بازی. می توانید آن را انتقال این دانش به یکی دیگر از بازی که ممکن است مشابه اما همان نیست ؟ انسان می تواند. با کامپیوتر در اغلب موارد شما باید برای شروع از ابتدا.

اجازه دهید بحث در مورد اخلاق در AI. چه چیزی شما فکر می کنم از راه فن آوری است که استفاده می شود برای نظارت و یا سلاح ؟

ما از تاریخ می دانیم که پیشرفت متوقف نمی شود. بنابراین ما باید برخی از چیزهایی که ما نمی تواند جلوگیری از. اگر شما [به طور کامل] محدود کردن آن در اروپا یا آمریکا, آن را فقط به یک مزیت به چینی ها. [اما] من فکر می کنم ما نیاز به ورزش بیشتر از کنترل های عمومی بیش از Facebook گوگل و دیگر شرکت هایی که تولید بسیار داده است.

مردم می گویند ما نیاز به اخلاقی AI. چه مزخرف. انسان هنوز هم در انحصار بد است. مشکل این است که نه هوش مصنوعی. مشکل این است که انسان با استفاده از فن آوری های جدید برای آسیب رساندن به انسان دیگر است.

هوش مصنوعی است که مانند یک آینه آن تقویت هر دو خوب و بد. ما را به واقع نگاه و فقط درک چگونه ما می توانیم آن را تعمیر نمی گویند “اوه ما می تواند به ایجاد هوش مصنوعی خواهد بود که بهتر از ما است.” ما به نوعی گیر کرده بین دو افراط است. این یک گرز سحر و جادو و یا ترمیناتور. این یک منادی از مدینه فاضله یا ناکجاآباد. این یک ابزار است. بله این یک ابزار منحصر به فرد به دلیل آن می تواند تقویت ذهن ما, اما آن را به یک ابزار است. و متاسفانه ما به اندازه کافی مشکلات سیاسی هر دو در داخل و خارج از جهان آزاد است که می تواند ساخته شده بسیار بدتر اشتباه استفاده از هوش مصنوعی.

بازگشت به شطرنج چه چیزی شما را از AlphaZero سبک از بازی ؟

من در آن بازی ها و نوشتم در مورد آنها را در یک مقاله که شطرنج به عنوان “ملانوگاستر از استدلال است.” هر بازیکن کامپیوتر است که در حال حاضر بیش از حد قوی برای انسان است. اما ما در واقع می تواند به یادگیری بیشتر در مورد بازی های ما. من می توانید ببینید که چگونه میلیون ها نفر از بازی های انجام شده توسط AlphaGo در طول تمرین می تواند تولید برخی از دانش است که مفید است.

این یک اشتباه بود به فکر می کنم که اگر ما توسعه بسیار قدرتمند شطرنج بازی خواهد بود کسل کننده است که وجود خواهد داشت بسیاری از تساوی مانور و یا یک بازی خواهد بود 1,800, 1,900 حرکت می کند و هیچ کس نمی تواند از طریق شکستن. AlphaZero کاملا مخالف است. برای من مکمل چرا که این بازی بیشتر شبیه Kasparov از Karpov! آن را در بر داشت که آن را در واقع می تواند قربانی مواد به صورت تهاجمی عمل است. آن را خلاق آن را فقط می بیند الگوی شانس. اما این در واقع باعث می شود شطرنج تهاجمی تر جذاب تر است.

مگنوس کارلسن [فعلی قهرمان شطرنج جهان] گفته است که او مورد مطالعه قرار AlphaZero و او را کشف عناصر خاصی از بازی خاصی اتصالات. او می توانست فکر حرکت می کند اما هرگز جرأت به واقع آن را در نظر بگیرید; در حال حاضر همه ما می دانیم که در آن کار می کند.

هنگامی که شما از دست رفته به DeepBlue برخی از مردم فکر شطرنج دیگر خواهد بود جالب است. چرا شما فکر می کنید مردم هنوز هم علاقه مند در کارلسن?

پاسخ شما به این سوال. ما هنوز هم علاقه مند به مردم است. اتومبیل حرکت سریع تر از انسان ها اما خب که چی ؟ عنصر انسانی رقابت است که هنوز هم وجود دارد چون ما می خواهیم به می دانم که تیم ما پسر ما او بهترین در جهان است.

واقعیت این است که شما باید کامپیوتر که تسلط بر بازی. آن را ایجاد یک حس ناراحتی اما از سوی دیگر گسترش یافته است علاقه ای شطرنج. آن را مانند 30 سال پیش زمانی که Kasparov نقش Karpov و هیچ کس جرأت انتقاد ما حتی اگر ما ساخته شده است یک اشتباه است. در حال حاضر شما می توانید نگاه کنید در روی صفحه نمایش دستگاه به شما می گوید که چه چیزی اتفاق می افتد. بنابراین نوعی ماشین به ارمغان آورد بسیاری از مردم را به بازی. آنها می توانند به دنبال آن است نه زبان آنها را درک نمی کنند. هوش مصنوعی است که مانند یک رابط مترجم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام برنامه های خود را و دستگاه های
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im