تعریف مناطق جغرافیایی با رفت و آمد داده ها

یک روش جدید ریاضی با استفاده از داده های مردم رفت و آمد بین و در درون ایالات متحده شهرستانهای استان برای شناسایی مهم مناطق جغرافیایی. علامت او از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل و همکاران در حال حاضر این کار در باز کردن دسترسی به مجله PLOS ONE در 29 آوریل سال 2020 است.

تعریف مرزهای جداگانه که مناطق شهری دارای پیامدهای عمده برای تحقیقات حکومت و توسعه اقتصادی است. برای مثال چنین حد و مرز می تواند تاثیر تخصیص بودجه زیرساخت و یا یارانه مسکن. اما روش های سنتی برای تعریف مناطق شهری اغلب مانع درک معنی دار از جوامع ویژگی ها و نیازهای.

نقاشی بر روی روش های از شبکه علم او و همکارانش در حال حاضر توسعه یک روش جدید تعریف مناطق شهری با توجه به سرشماری رفت و آمد داده ها. آنها سازمان یافته همه 3,091 استان ها در هم پیوسته ایالات متحده به یک شبکه به هم پیوسته با تعدادی از مسافران که عبور خطوط شهرستان تعیین قدرت ارتباط بین شهرستانهای استان است. به ویژه بر خلاف سایر مطالعات است که با استفاده از رفت و آمد داده ها به تعریف مناطق شهری آنها نیز اختصاص درون-شهرستان رفت و آمد.

با استفاده از روش جدید محققان شناسایی 182 خوشه از استان ها که با هم اختصاص بیش از 90 درصد از مسافران است. 14 خوشه مشخص شد تعداد زیادی از مسافران به یک گره مرکزی شهرستان, در حالی که 78 خوشه فاقد قوی گره مرکزی. آنها دریافتند 90 شهرستانهای استان از جمله شهرستان لس آنجلس بود که به تنهایی به دلیل سطوح بالای در-شهرستان رفت و آمد. در مقابل 20 خوشه عمدتا در اطراف شهرهای بزرگ شامل 50 یا بیشتر شهرستانهای میرسد و چند متحده است.

به طور کلی خوشه های شناسایی شده توسط روش جدید بودند بزرگتر از مناطق موجود تعریف شده توسط روش های سنتی نشان می دهد وجود اتصالات مهم گسترش بسیار دورتر از حد انتظار است. (این مهم است که توجه داشته باشید که نویسندگان مجاز مناطق جغرافیایی به همپوشانی در جهت غنی تر و متنوع تر شناسایی مناطق جغرافیایی.)

در حالی که کار بیشتر مورد نیاز است برای تصحیح این روش جدید می تواند به فعال کردن یک درک متفاوت از معنی دار شهری مرزها و روابط در ایالات متحده آمریکا

نویسندگان اضافه کردن: “نتایج از جامعه تشخیص نشان می دهد که سنتی منطقه ای delineations که تکیه موقت آستانه برای حساب نمی مهم و فراگیر ارتباطات است که گسترش فراتر از انتظار شهری مرزهای یا megaregions.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im