Coronavirus همه گیر خواهد شد و تاخیر در اتمام برنامه ریزی شده از سال 2020 آمار ایالات متحده.

AP Photo/تد S. وارن

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

Coronavirus همه گیر را به تاخیر می اندازد مجموعه ای از داده ها از سال 2020 آمار ایالات متحده در حال حاضر در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیروز اعلام کرد. اما بر خلاف تلخی حزبی دعوا که به دنبال تصمیمات قبلی توسط کاخ سفید مؤثر در آماده سازی برای سرشماری بمدت ده سال از جمله آن تلاش ناموفق برای اضافه کردن یک تابعیت سوال دانشمندان علوم اجتماعی و حقوق مدنی گروه می گویند این زمان دولت ساخته شده است که مناسب تماس بگیرید.

“ما از تصمیم و اصرار کنگره به عمل در کنسرت با آن” اعلام کرد چهار سابق اداره آمار مدیران از جمله دو مرد که در طول خدمت دولت اوباما در نامه ای امروز منتشر شد.

داده ها توسعه یافته توسط سرشماری استفاده می شود برای یک آرایه وسیعی از جمله توزیع بودجه فدرال و به عنوان مورد نیاز توسط قانون اساسی تعیین چگونه بسیاری از صندلی های هر ایالت در مجلس نمایندگان. به طور معمول که اطلاعات آزاد شده اند تا پایان این سال است. اما دیروز دولت درخواست شده است که کنگره به اداره آمار 4 ماه دیگر تمدید تا 30 مارس سال 2021 به ارائه تقسیم داده ها به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به طور مشابه, دولت می خواهد یکی دیگر از 4 ماه تا 31 ژوئیه سال 2021 برای گفتن هر دولت چگونه بسیاری از کرسی های آن را نگه دارید در 435 عضو مجلس.

این بیماری همه گیر را مجبور به اداره آمار به تاخیر در ارسال enumerators برای پیگیری کردن هر کسی که در حال حاضر به اتمام این 10 سوال سرشماری فرم که شد ماه گذشته. این انتظار کسانی که در زمینه عملیات به ادامه تا پایان ماه اکتبر که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای دیدار با زمان مهلت قانونی. اما مدیران سابق می گویند که آنها باید اعتماد به نفس کامل در این سازمان توانایی این کار انجام می شود.

“نبوغ سرشماری همواره پیدا کردن یک Plan B زمانی که شرایط رد کردن طرح” آنها بنویسید. “برای سال 2020 برنامه ریزی B شامل یک برنامه تنظیم شده است.”

در همان زمان سابق مدیران یادآوری هر ساکن اهمیت پر کردن پرسشنامه که برای اولین بار می توان به صورت آنلاین انجام می شود و همچنین بر روی کاغذ و با یک تماس تلفنی. “بهترین راه برای حمایت از اداره آمار و دموکراسی ما در این زمان دشوار است برای برخی از شما را در پاسخ به سرشماری سال 2020” آنها اضافه کنید.

ادامه داد: انعطاف پذیری خواهد بود که کلید موفقیت سرشماری می گوید یک ائتلاف از گروه های حقوق بشر که به مدت طولانی نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد به اجرای قانون اساسی موظف ورزش منجر به مهم undercount. و این بدان معناست که پیدا کردن راه های خلاق برای تماس با کسانی که پاسخ نداده اند در حالی که حفاظت از سلامت fieldworkers.

“ما از سوی دفتر آمار به روز شده جدول زمانی و ما طرفداران خواهد بود آماده به دوباره وارد کردن زمینه برای تقویت این اداره کمک به خانواده هایی که هنوز به پاسخ می گوید:” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و رهبری کنفرانس آموزش و پرورش صندوق. “اما اگر آن را امن نیست به آمار داوطلبان مراجعه به خانه های مردم در ماه ژوئن پس از آن کنگره موظف است به در نظر گرفتن گزینه های دیگر برای محافظت از سرشماری کارگران و جوامع آنها خدمت می کنند و برای اطمینان از عادلانه حساب کند.”

کنگره باید تصویب برنامه های تجدید نظر و پیشرو منتقد سیاست دولت آمریکا در سال 2020 آمار ارائه شده توجه داشته باشید از احتیاط دیروز در مورد پیشنهاد به تاخیر بیاندازد.

نماینده کارولین Maloney (D–NY) که منجر به خانه نظارت و کمیته اصلاحات است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از آن در سرشماری شکایت کرده است که کاخ سفید مانع تلاش های خود برای شنیدن از مدیر استیون Dillingham در مورد چگونه این سازمان در مقابله با این بیماری همه گیر. “اگر دولت در تلاش است برای جلوگیری از درک سیاسی سرشماری جلوگیری از سرشماری مدیر از جلسه این کمیته و سپس به استثنای او را از تماس با سازماندهی شده توسط کاخ سفید در حال و نه تشویق, حرکت,” او گفت: دیروز در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de