تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی

در سال 2012, چاد رینولدز در بر داشت خود را در یک کارولینای جنوبی در نیمه شب. او وجود دارد برای عروسی مقصد نشسته در شن و ماسه با دوستان زمانی که او تصمیم گرفت به اب راه رفتن را به اقیانوس تنهایی. او به عنوان شناور در آب تیره او آنچه او را توصیف به عنوان اولین مکالمه واقعی با خدا. آنچه او انجام با زندگی ؟ او پرسید. چرا نبود او با کسی ؟ چرا او احساس خالی ؟

رینولدز 36 ساله طراح و موسس راه اندازی از سین سیناتی اوهایو بوده است دفع فرسودگی شغلی در متناسب و شروع می شود برای سال. او شروع به یک شرکت طراحی وب سایت برای فیلم و دیگر محصولات مناسب از کالج و موفق به زمین مشتریان بزرگ مانند برادران وارنر اما او بی وقفه به ندرت در نظر گرفتن تعطیلات نادیده گرفتن سلامت خود و غفلت از خانواده و دوستان خود.

در سال 2008 او به عنوان فکر ترک اولین شرکت رینولدز کنار چند ماه “به نشستن هنوز.” در طول وقفه او رفت و با یک دوست به یک سرویس یکشنبه در سین سیناتی چهارراه کلیسا—که در آن زمان یک megachurch حدود 9000 عضو دارد. نشستن در ردیف عقب از کاورنو سالن رینولدز احساس چیزی اشتعال در داخل او. “شما می توانید بگویید که چیزی وجود دارد بسیار خلاق و کارآفرینی اتفاق می افتد که در کلیسای” او به یاد می آورد. آن را به او رخ داده است که اگر او می تواند به نوعی ترکیب جوانه زدن خود را ایمان به آینده سرمایه گذاری “آن می تواند متفاوت باشد.”

اما پس از شروع یک دوم شرکت در سال 2009 او در بر داشت خود را لغزش به یک الگوی آشنا: حفظ اتشی, سفر به شهرهای متعدد در هر هفته به طور مداوم انجام می دهند بیشتر است. در آن زمان او به پایان رسید تا در ساحل در شب در کارولینای جنوبی او احساس از دست داده و قادر به لذت بردن آرام از جزیره سد فرسایش در مورد سیگنال های Wi-Fi و از دست رفته کار قرار ملاقات و بدانم که چه چیزی اشتباه است با او.

به عنوان او bobbed در تاریکی اطلس رینولدز می گوید او شنیده ام یک پیام پاسخ: که خدا به او داده بود استعداد و هدیه به طوری که آنها می تواند قرار داده می شود به استفاده از کمک افراد دیگر و که او نیاز به تهاجمی تر در مورد انجام این کار—که در اثر او تا به حال به یک جهش از ایمان است. خدا طرف است که نیمه شب گفتگو شد نیمی تشویق نیم جرات: “حتی اگر شما نمی توانید ببینید پایین من رو شما; من قصد دارم برای محافظت از شما من قصد دارم به شما کمک کند.”

Face Human Person Beard Chad Reynolds Christian tech Cincinnati Ocean

چاد رینولدز مؤسسین اقیانوس.

عکس: میشل Groskopf

هنگامی که او بازگشت به کار رینولدز recommitted خود را به شرکت خود را. دوم خود را راه اندازی شد به نام Batterii یک مصرف کننده تحقیقات شرکت است که با استخدام شهروندان به شخصی ارائه بازخورد به علامت های تجاری از طریق گوشی های هوشمند ، رینولدز که در توصیف خود نیمه شب تبدیل به “گرفتن ارتقاء به [خود] سیستم عامل” آمد برای دیدن ماموریت شرکت خود را به عنوان یک راه برای انجام این اتهام را خدا به او داده بود. اگر او شده است می خواهم سوخته قبل از تلاش برای انجام بیش از حد در کار خود را در حال حاضر به منظور تسهیل در افراد دیگر خلاقیت با ساختن یک تکنولوژی است که به ارمغان می آورد یک کل جامعه به فرایند طراحی.

در صورتی که نوع صحبت کردن برای تلفن های موبایل کمی بالا برای یک محصول است که به عنوان رینولدز نیز اذعان اساسا “تمرکز گروه بر روی تلفن خود” و یا اگر شما استفاده می شود به استعاره است که در مقایسه نجات و رستگاری به یک به روز رسانی نرم افزار خوش آمدید به جهان از هر دو مسیحی و راه اندازی تبلیغ—جهان است که به عنوان روندهای اخیر در غرب میانه آمریکا نشان می دهد به طور فزاینده ای در هم تنیده شده است.

بیش از گذشته دهه یا بیشتر مقدار سرمایه را به جریان میانه گسترش یافته از یک قطره به نسبتا قابل توجهی میلیارد دلار انشعاب—به اندازه کافی برای هزاران تکنولوژی نوپا به جوانه زدن در خط شهرستانها از زنگ کمربند.

داستان از این تحول به عنوان گفت: از سواحل گرایش به یکی از down-and-out heartland شهرستانها hustling به بازسازی خود در این تصویر از دره سیلیکون اغلب با کمک مبلغ سرمایه گذاران مانند AOL مؤسسین استیو مورد و جنگلی مرثیه نویسنده J. D. ونس که رونمایی از 150 میلیون دلار سرمایه گذاری صندوق به نام ظهور بقیه در سال 2017. و وجود دارد برخی از حقیقت به حساب. اما به عنوان جمعیتی از تکنولوژی تبدیل شده اند تدریجی بیشتر در میانه آن منطقه پایگاه نیز مورد بازسازی صنعت خود شباهت—به خصوص که در آن مسائل از ایمان نگران هستند.

منطقه خلیج که بلعد حدود 45 درصد از ما سرمایه گذاری بودجه است و یکی از حداقل های مذهبی از نقاط کشور است. اگر چه این راهپیمایی به مناسبت 26 سالانه دره سیلیکون نماز صبحانه (به تازگی تغییر نام دره سیلیکون اتصال) بزرگ با تکنولوژی است که هنوز هم در نظر گرفته شده تقریبا axiomatically حساسیت به عبارات از ایمان است. در یک کنفرانس اخیر در نشویل یک توسعه دهنده نرم افزار گفت: “من می ترسم که زمانی که مردم شنیدن من یک مسیحی هستم, آنها در حال رفتن به شروع به بازجویی من صلاحیت به عنوان یک توسعه دهنده.” یک 2018 قسمت از سریال کمدی Silicon Valley spoofed این travails از یک تجاوز دوستیابی برنامه موسس بود که وحشت زده بودن خواست—به عنوان یک مؤمن.

برای برخی از مسیحیان بر این اساس این صنعت shift سمت افزوده شده است رهایی بخش. Jason Henrichs بنیانگذار چندین میانه سرمایه گذاری و فن آوری سازمان مشغول به کار در انجمن در سواحل هر دو از جمله روی لئامت دادن در بوستون. “هنگامی که من و همسرم رفت به میانه آن را بسیار آسان تر به یک مسیحی از تمام کسانی که در جاهای دیگر” او می گوید. در شیکاگو او می رود “اگر شما بودند به معمولی ذکر است شما در حال رفتن به کلیسا وجود دارد مجموعه ای از مفروضات است که شما یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی اسلحه مرده را در اعتراض به در تعطیلات آخر هفته.” (هر چند در واقع او خود را اصلاح او و همسرش خواهد بود معترض که آخر هفته—در برابر خشونت اسلحه در ماه مارس برای زندگی ما است.)

قلب را با تکنولوژی بوم را برانگیخته ظهور سست ایمان-و-tech جنبش است که رشد کرده در جیب در سراسر جهان است اما بر اساس مسلم در غرب میانه آمریکا. این منطقه به میزبانی, یک انفجار در کنفرانس ها و meetups, yoking هم میزبان اهداف مختلف: انجیلی techies ابداع پروژه های در نظر گرفته شده برای گسترش ایمان (کتاب مقدس “چت رباتها” و زرنگ و دانا Google ad campaigns برای اتصال ناامید جستجوگران محلی شبان); مسیحیان رانده اجتماعی انجیل بحث در مورد چگونه به ایجاد راه حل های تکنولوژیکی برای مشکلات مانند خودکشی و قاچاق جنسی; مذهبی متفکران تعمق اخلاقی پیامدهای سریع تکنولوژیکی تغییر دهید.

اما شاید جالب ترین بخش از میانه همگرایی ایمان و تکنولوژی برجسته ترین برای مؤمنان و عروقی جان می سپارند به طور یکسان است, راه مردم وجود دارد شروع به سوال فرهنگ فناوری, کارآفرینی—و سعی کنید به آن را بیشتر انسانی است. “به عنوان یک کارآفرین شما را از طریق برخی از لحظات تاریک می گوید:” کریستی Zuhlke که 37 ساله مؤسسین KnowledgeHound شیکاگو مبتنی بر تجسم داده ها هنگام راه اندازی. “افزایش بودجه بسیار تنها است. شما در واقع متقاعد کردن هر کس که ایده خود را شگفت انگیز است در حالی که آنها به طور مداوم به شما شلیک.” این نوع از چیزی که می تواند مردم را به سوال خود ایمان او ادامه داد: “اگر شما لازم نیست که ایمان شما شروع به سر و صدا برای امید دارد که نور در انتهای تونل.”

Cincinnati, که تبدیل به یکی از میانه پیشرو تکنولوژی شهرستانها نیز تبدیل به یک مرکز برای مردم در تلاش برای پیدا کردن برخی از رهایی از تنهایی در قلب یک صنعت است که جوایز بی پایان رانندگی و رقابت است. که آنها تا به حال یک محل برای اتصال بود و در بخشی به چاد رینولدز. چندی پس از بازگشت از کارولینای جنوبی رینولدز متحد همراه با یک گروه از کارآفرین دوستان—از جمله تیم Brunk مؤسسین یک سبک شخصی برنامه به نام Cladwell و تیم Metzner مؤسسین یک نرم افزار به startup به نام دیفرانسیل—برای شروع یک سازمان است که در نهایت می تواند به نام اقیانوس به نام بعد از رینولدز’ شب تاریک روح. آنها در بخش های بزرگ در پاسخ به گرسنگی در میان هموطنان خود کارآفرینان به تعریف آنچه در آن به معنی موفقیت در تکنولوژی. اما در یک منطقه از کشور است که به طور فزاینده ای می بیند تکنولوژی به عنوان نجات آن است که می تواند آسان تر از انجام گفت.

چهارراه جماعت که کمک راهنما رینولدز نسبت به خود و گفتگو با خدا, در سال های اخیر تبدیل به یک نماد از همجوشی در احساسات بین تکنولوژی و انجیلی مسیحیت. امروز از آن است که یک 52,000-عضو megachurch با 13 دانشگاه ها, حضور در شش زندانها یک جریان برنامه به نام دوراهی در هر نقطه و جاه طلبی به گسترش در سراسر کشور. آن کشیش سرب برایان کتاب را دوست دارد به می گویند که در چهارراه “بیشتر شبیه به یک راه اندازی از یک کلیسا است.” در سال 2017 از آن نام سریع ترین رشد جماعت در این کشور و همچنین کشور چهارمین.

داستان از چهارراه’ افزایش اجرا می شود بسیار منظمی در پشت سر هم با سینسیناتی که 20 سال پیش بود که یک شهری داستان عبرت انگیز. اگر چه در این شهر به مقر هشت فورچون 500 شرکت از جمله پراکتر و گمبل macy’s و Kroger توسط 1990s آن را نیز مترادف با کلیشه های شهری سوختگی. دهه سفید پرواز ترک مرکزی شهرستان محلات مانند Over-the-راین—نام برای رفتگان آلمانی ها که برای اولین بار حل و فصل وجود دارد—تقریبا 75 درصد و اکثریت فقیر. کسب و کار سوار شد و جرم و جنایت به نقطه ای که یک نویسنده در مقایسه با بیش از راین به سیم‘s داستانی Hamsterdam یک منطقه تعیین شده که در آن پلیس موافقت کرد نه به تداخل با بی خشونت lawbreakers. اواخر’90s تلاش در gentrification و نوسازی که rebranded محله به عنوان دیجیتال راین fizzled با سینه dotcom و پس از یک سال 2001 پلیس تیراندازی یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح را برانگیخته روز از ناآرامی های مدنی یک نشریه محافظه کار اعلام کرد محله “زمین صفر در شهرستان درونی کاهش است.” صاحبخانه را رها کرده و به مرکز شهر را Italianate سهام مسکن در حال فرار یکی از بزرگترین مناطق تاریخی در کشور است.

چهارراه تاسیس شد و در اواسط 90s از سینسیناتی مدیران از جمله چند تن از پراکتر و گمبل. آنها با انجام نظرسنجی و تحقیقات بازار و تصمیم به ساخت یک کلیسا است که درخواست تجدید نظر به غیر churchgoers جوان کسب و کار حرفه ای, و مردان, که پس از آن خانواده خود را همراه. آنها استخدام Tome—قهوهای مایل به زرد خشن و بی ادب وزیر که سوار موتور سیکلت بود و رفتن به نوار منظم پیام ویدئویی به نام “برایان به ارمغان می آورد یک آبجو”—به عنوان کشیش سرب. کلیسای میزبانی رویدادهای مانند ماجراجویی “انسان اردوگاه” و سالانه “سوپر باول از موعظه.” (یک شعار کلیسا دارای مانیفست که “آبجو = اصالت” و این که کلیسا باید “انجام هر کاری از گناه” به مردم را به خدا.)

Image may contain Office Building Building Architecture Convention Center Tree and Plant

در سال 2017 چهارراه نامگذاری شد سریعترین رشد کلیسا در امریکا است.

عکس: میشل Groskopf

سپس در اواسط 2000s آمد چه شهر فعلی شهردار به عنوان توصیف “سینسیناتی معجزه است.” غیر انتفاعی شرکت توسعه ایجاد شده توسط برخی از این شهر لنگر کسب و کار از جمله Procter & Gamble سرمایه گذاری بیش از نیم میلیارد دلار در بیش از راین خرید صدها نفر از خواص و ریاست بیش از یک شدت micromanaged تجدید حیات طرح است. شرکت های فن آوری شروع به چکه در buttressed توسط فورچون 500, پیر گارد و آنها به نوبه خود به هنگام تولد به راه اندازی شتاب دهنده بذر-شرکت های سرمایه گذاری و صندوق های سرمایه گذاری. توسط اواسط نوجوانی, زمانی که سینسیناتی اعلام شد یکی از سریعترین رشد را راه اندازی اقتصاد در کشور رسانه ها شد بیشتر احتمال دارد به مقایسه آن را به روستای گرینویچ از پایین و خارج بالتیمور.

با تحول در آمد قابل پیش بینی لیست وثیقه عواقب: جابه جایی حدود 65 درصد از محله های سیاه نسبت به از دست دادن 73 درصد از آن مقرون به صرفه مسکن و برخی از بالاترین نابرابری درآمد در کشور است. برخی از محله طرفداران صحبت در مورد توسعه شرکت به عنوان اگر آن را یک اشغالگر استعماری و زور. اما به جهان خارج شد یک مثال درخشان از ژنرال میانه شکوفایی تکنولوژی-و-راه اندازی صنعت یا حداقل وعده از آن را.

در سراسر سال 2013 می گوید طعمه یک کارآفرین جوان که برنامه ریزی شده بود فرزند خود را غسل تعمید در چهارراه آمد تا به او و پرسید: اگر او متوجه آنچه اتفاق می افتد درست در زیر بینی خود را. “من نمی دانم اگر شما می دانید” بازدید کنندگان گفت: “اما وجود دارد راه اندازی و مدیران عامل بیش از همه در این محل است.” برای بسیاری از ماه های دهلیز از طعمه های صنعتی-شیک کلیسا استفاده شده است به عنوان غیر رسمی کاری توسط یک زن و شوهر از ده ها جوان عبادت از جمله رینولدز Brunk و Metzner—بسیاری از آنها بیست – یا thirtysomething فن آوری و یا راه اندازی کارگران کشیده شده به کلیسا free Wi-Fi رایگان قهوه و نوشابه و هفت روز یک هفته دسترسی داشته باشید.

طعمه دعوت یک گروه از بنیانگذاران جوان کار خود را در لابی کلیسا به یک گروه کارآفرینان صبحانه. “من فقط شروع به گرفتن واقعی آموزش و پرورش در فرشته بودجه دانه بودجه سری A و سری B سری C مقیاس پذیری pivoting و در و در و در” او می گوید.

در آن زمان به یاد می آورد Brunk وجود دارد کمی در راه از یک سیستم پشتیبانی برای جوان tech کارآفرینان بودند که شروع به تکثیر در سینسیناتی. طعمه را تشویق مردمی در صبحانه جمع آوری برای ادامه جلسه به صورت هفتگی و تبدیل به یکی از چهارراه’ متعدد بهره گرا گروه های کوچک.

حق دور Brunk می گوید: این جلسات در زمان صمیمی تون. “همه ما شد و چند سال به ما سرمایه گذاری” او می گوید:—به اندازه کافی بلند به دیده “چشم انداز و خوش بینی تبدیل به ناامیدی و خیانت است.” Brunk خود را خالی از سکنه بود با داستانی تصویر از مارک زوکربرگ در پایان از شبکه های اجتماعی—تنها سرمایه دار خیلی مهم که می خواهم بی رحمانه از خود بیگانه همه—و دیگر کلیشه ها در مورد بدترین افراط tech. “شما واقعا ضربه که از طریق غم و اندوه و از خودتان بپرسید که چرا این کار را انجام? درخواست وجودی سوال: چه یک زندگی رضایت بخش?”

چیزهایی که مردم در اوایل آن جلسات بودند طراوت یک استراحت از معمول راه کارآفرینان صحبت در مورد سرمایه گذاری های خود را. آنها “بسیار آسیب پذیر داستان از شکست” رینولدز می گوید. قصه از مردم در تلاش برای پیدا کردن کمک های مالی و یا پوسته پوسته شدن شرکت خود را و یا شکستن با خود cofounders; نگرانی در مورد حقوق و دستمزد و گرفتن خانواده وام.

“همه گارد پایین بود; هیچ کس تبادل موافق Brunk. این گروه به نظر می رسید به همگرا در همان سوال کلی: “شما چطور به این سالم و پایدار محل” در یک صنعت که در آن بسیاری از مردم در نهایت رایت کردن ؟ و همه آنها به نظر می رسید گرسنه برای یک تعریف از موفقیت است که فراتر رفت بالا بردن زیادی دور از پایتخت و تور بیشتر کاربران برای محصولات خود را.

Human Person Face Man Tim Brunk Ocean Cincinnati

تیم Brunk مؤسسین اقیانوس.

عکس: میشل Groskopf

در زمان دهندگان تصمیم به گسترش است. آنها راه اندازی یک “داستان های” سری رویداد که در آن هر شش تا هشت هفته کارآفرینان محلی می تواند در آمده و آشکارا صحبت در مورد مبارزات خود و آرمان. آنها به نام سری پوست برای بحث واقعی آنها می خواستند به تشویق “زگیل و همه بدون تبادل” Brunk می گوید. سه سازمان به عهده گرفت چند ده نفر می آیند اما در اولین رویداد نزدیک به 400 نشان داد تا آنها را از هر دو صندلی و آبجو.

آنها متوجه شدم که آنها تا به حال شنود گذاشته به چیزی به طوری که آنها را نگه داشتم. آنها به نام بر صاحبان کسب و کار از خارج از فناوری قلمرو Chris Sutton مؤسسین شریف جین شلوار جین کسب و کار استفاده می شود که ما ساخته شده از مواد آلی. ساتون بود سابق کون بچه که می آیند به باور او می تواند زندگی می کنند ایمان خود را فقط به عنوان به خوبی با یکپارچه سازی ارزش خود را به کسب و کار خود را. در یک ویدیو تبلیغاتی را برای شرکت خود که به نمایش در پوست رویداد, Sutton صحبت می کند به نوعی از آگاهی پوست امیدوار به افزایش: “اگر ما می میرند با جیب خالی اما یک زندگی کامل, من فکر می کنم ما موفق شده اند یا می آیند لعنت نزدیک است.”

پوست شروع به نگه داشتن آنچه در آن نامیده می شود ساعات اداری در چهارراه مشاوره کارآفرینان می شود بر روی “شروع ناب” و سپس گسترش آن درس به کارگاه. یک تیم در Metzner شرکت توسعه مدیره پیام آنلاین به نام طرفدار که در آن اعضای پوست جامعه می تواند استخدام برای شغل و یا خدمات است. و پوست بنیانگذاران تماشا به عنوان مردم آمد و با هم به صورت کسب و کار.

تا اواسط سال 2014 Brunk, رینولدز و Metzner تصمیم گرفت برای تبدیل جامعه به چیزی بیشتر رسمی: غیر انتفاعی شتاب دهنده کسب و کار است که می تواند کمک به راه اندازی شرکت ها و به ساخت DNA خود را سالم حس تعادل. نوعی از شتاب دهنده آنها می گویند آنها آرزو می یافت و هنگامی که آنها را تنظیم کردن. رسما این سازمان هدف این بود که سیمان سینسیناتی وضعیت به عنوان یک راه اندازی پسند شهرستان و “به افزایش حضور خدا در بازار” توسط کشت بنیانگذاران “که خواهد بود خوب استوارت از موفقیت خود را.” گروه تصمیم به تماس خود را accelerator اقیانوس.

Human Person Man Plant Tree Tim Metzner Cincinnati church

تیم Metzner مؤسسین اقیانوس.

عکس: میشل Groskopf

قرار دارد در سابق نمایندگی خودرو ساختمان متعلق به چهارراه اقیانوس دریافت اولین عملیات بودجه از طریق قابل توجهی کمک مالی از کلیسا—فضل چهارراه’ سالانه لوبیا و برنج در هفته زمانی که اعضای خوردن frugally و استخر پس انداز خود را به چند عمده کلیسا کمک های مالی. حمایت فعال اقیانوس شروع به کار با آن برای اولین بار کلاس 10 راه اندازی است. 2015 Brunk و Metzner بود استخدام یک دوست از ایشان برای راه اندازی یک, برای سود سرمایه گذاری به نام اقیانوس سرمایه است که می, استخر, پول برای دانه سرمایه گذاری در هر راه اندازی رفتن به جلو. اگر شرکت خوبی انجام اقیانوس سرمایه و سرمایه گذاران خود را دریافت بازگشت به شکل یا به صورت نقدی و یا با تخفیف سهام.

در زیر اقیانوس Accelerator برنامه—که باز به کارآفرینان از هر یا هیچ ایمان—بنیانگذاران داده می شود دانه های سرمایه گذاری از $50,000 هر یک همراه با دسترسی به شبکه ای از کسب و کار مربیان وابسته به چهارراه یا گسترده تر سینسیناتی جامعه به همراه شخصی و معنوی در مشاوره. برنامه درسی می سازد تا به یک نسخه ی نمایشی روز که در آن شرکت کنندگان در حال حاضر محصولات خود را به مخاطبان بالقوه سرمایه گذاران از مرحله یکی از چهارراه’ کلیساها.

بر خلاف معمول تر منابع اولیه سرمایه راه اندازی اقیانوس به دنبال القای مفهوم “مسیح رهبری” در آن شرکت کنندگان و آن دو کسب و کار و معنوی برنامه نظارت سابقه تا حدودی غیر مستقیم خط بین محصول برنامه ریزی زندگی مربیگری و بشارت. اسکات ویس بازنشسته فورچون 500 جانباز بود که شنود گذاشته برای تبدیل شدن به اقیانوس موسس و مدیر عامل شرکت مشتاق است برای دفع این تصور که اقیانوس مشاوره است که فقط برای مؤمنان و یا که در آن موعظه های قدیمی از مد افتاده رفاه انجیل. “ما در راه آموزش است که به خاطر شما اومدم اینجا خدا ordains کسب و کار خود را برای موفقیت,” او می گوید. چه چیزی مهم تر او می گوید که “ما نمی خواهیم به شما یکی از کسانی که با تکنولوژی بالا بنیانگذاران که بدست طلاق دچار افسردگی و یا تلاش برای خودکشی.”

اقیانوس است که برای اولین بار معنوی برنامه نظارت که فنر در میانه tech. در ایندیاناپولیس در سال 2009 کارکنان ارشد در بازاریابی شرکت نرم افزار ExactTarget—که بعدها به دست آورد Salesforce برای $2.5 میلیارد دلار در یکی از میانه رو ترین افسانه داستان های موفقیت—کمک به تخم ریزی کردن لبه مشاوره که جفت کارآفرینان جوان و با تجربه تر مربیان که راهنمای آنها را در کسب و کار و معنویت. آنچه که می تواند مانند نگاه در عمل یکی Indianapolis, tech کارگر گفت: من در حال رفتن به زمین نشست به دنبال سرمایه گذاری و ارائه معنوی آموزشی به جای. و در واقع ویس’ بحث گسترده تر تاثیر بالقوه از اقیانوس ها به کار حمل معینی مبلغ لبه. “یک کسب و کار جدید, به طور متوسط, استخدام سه نفر در 12 ماه 10 نفر تا پایان سال, دو,” او می گوید. “که 13 روح. سیزده روح یک صاحب کسب و کار می تواند تحت تاثیر قرار.”

اما این برنامه همچنین قصد تغییر فرهنگ از صنعت فن آوری در راه است که به طور انحصاری مسیحی است. اقیانوس می گوید آن را انتخاب کسب و کار مربی است که می تواند نه تنها کمک به تدوین یک طرح بازاریابی, بلکه مدل مناسب و معقول تعادل کار و زندگی. و با توجه به Brunk این شتاب دهنده ایده “نظارت”—انجیلی شعار مسئول مدیریت—شامل مفاهیم مورد یک رئیس خوب دادن کارکنان شایسته منافع و reinvesting سود به صورت محلی. در بخش Brunk می گوید که فقط برگزاری میانه هنجارهای جامعه تفکر در برابر درک سبعیت از تکنولوژی ریشه. در حالی که دره سیلیکون رهبران گاهی اوقات تقویت فرهنگ ترس و حرص و آز و Brunk می گوید: “وجود دارد توجه بیشتر برای چیزهای دیگر از قدرت و موفقیت در اینجا.”

در حالی که اقیانوس شد تلاش برای تبدیل راه اندازی ارزش به چیزی بیشتر مشخص مسیحی—و شاید انسانی—چهارراه رفتن را از طریق یک تجربه تبدیل خود را دارد. کلیسا تکیه داده بود سخت به این ایده است که کارآفرینان شد کلید بازسازی سینسیناتی به عنوان طعمه را توضیح دهد به مسیحیت امروز. در حالی که چهارراه بلند شده فعال در خدمت به سینسیناتی فقیر—از جمله حمایت خود را برای یک بحث خدمات اجتماعی مرکز که موجب قابل توجهی NIMBYish اعتراض در اواسط 2000s—Tome آمده بود به این باور است که “پایین دست مشکلات در پادشاهی خدا” رخ داده است به دلیل چیزهایی که اتفاق افتاده است “بالادست.” به عنوان مسیحیت امروز خلاصه آن را “طعمه می خواستم به تغییر تاکتیک به همچنین تشویق مردم پول” در حالی که هنوز نگه داشتن تا برای حمایت از طبقه کارگر فقیر. اقیانوس و پوست به عنوان رهبری کلیسا را دیدم آنها بخش بزرگی از این تغییر.

در یک براق فیلم تبلیغاتی برای پوست تولید شده در سال 2014 توسط کلیسا خلاق تیم صدای یک کودک روایت یک چشم انداز از سین سیناتی تولد دوباره. “مدت ها پیش پیشگامان رفت و از غرب به بیابان. آنها را دیدم یک رودخانه و تصور یک شهر بزرگ” این کودک می گوید: به عنوان تصویری چرخه را از طریق یک مونتاژ عکس از سینسیناتی در سپیده دم. “جایی در طول راه مردم حل و فصل و در آرزوی از بین رفت. همه چیز رو شکسته. ما فراموش کردیم که ما” این روایت همچنان به عنوان تصاویر شیفت به ساختمان با سوار کردن ویندوز خالی نوار مراکز و کیسه های پلاستیکی snagged در سیم خاردار. “شاید خدا اجازه می دهد چیزهای شکستن فقط او می تواند همه چیز را” در کودک می گوید. “شاید او خواهان جدید پیشگامان شجاع به اندازه کافی برای شروع بازسازی است.” تبلیغی حل بر روی یک پس زمینه شات از چوب سوار با آرم برای پوست.

Image may contain Vehicle Transportation Motorcycle Wheel Machine Human Person and Motor

برایان طعمه سرب پاستور از چهارراه.

عکس: میشل Groskopf

این یک موثر بر نقطه. آن نیز صحبت به برخی ناهماهنگی به وجود آمد که به عنوان چهارراه قرار داده و مهر خود را بر این جوان با ایمان و تکنولوژی جامعه: هنگامی که فیلتر شده از طریق کلیسا تولید و ماشین آلات—که به عنوان یک 2017 Bloomberg Businessweek مشخصات اقیانوس اشاره کرد شامل 75 نفر “تجربه تیم” است که به عنوان “معادل یک در خانه آژانس تبلیغاتی”—پوست شد چیزی به طور قابل توجهی glossier. چه آغاز شده به عنوان یک ورزش در اعتماد, را قادر می سازد صداقت خام مورد travails از راه اندازی زندگی به نظر می رسید که بدل به یک پلت فرم برای تجلیل از کارآفرینان به عنوان قهرمانان جدید از کلیسا. و در این زمینه پیام در جنبش هسته ای, که, پول, نمی, موفقیت برابر, گاهی اوقات به نظر می رسید برای waver.

طعمه, بود که در راه خود را به یکی از این کشور بزرگترین کلیساهای تا به حال به دست آورد طیف گسترده ای از با نفوذ تماس با ما, و او شروع به تماس در نام های بزرگ برای حمایت از خود را سرمایه گذاری. در اوایل سال 2014 پوست میزبانی تلویزیون واقعیت maven Mark Burnett تهیه کننده اجرایی از بازمانده های صوتیو البته شاگردبه بحث در مورد چگونه امریکا ساخته شده است در کتاب مقدس و رایگان شرکت. (در بحث برنت regaled یک جمعیت 2500 با داستان چگونه او می خواهم متقاعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیوستن به شاگرد پس از یک کمپین با دقت اعمال عمومی چاپلوسی.)

تا اواسط 2015, چهارراه’ حمایت کرده و تبدیل پوست سخنرانی سری به مقاصدشان multiday کنفرانس با مشخصات بالا بلندگو. در مقدماتی اظهارات طعمه پوشیدن untucked جامه فلانل یا پشمی پیراهن و شلوار حمل و نقل مجموعه ای از تن اعلام کرد که در حالی که کارآفرینان بودند خدا آنها او را دوست دارم. “شما باید خلاق ظرفیت است که هیچ کس دیگری به جز برای خدا” گفت: مخاطبان است. “بهبود فرآیندهای در حال حاضر هرگز تغییر جهان; انجام چیزی بیشتر متد هرگز تغییر جهان; رشد چیزی تدریجی هرگز به ارمغان می آورد زندگی است. آن را تنها افت می کند مرگ است.”

“شما اینجا هستید امروز چون خدا می خواهد خود را به رشد کسب و کار!” طعمه خود ادامه داد. او بازگو مثل استعداد یک داستان عیسی می گوید در انجیل متی فصل 25. این توصیف یک استاد که به بندگان خود مقادیر مختلف از پول را به تماشای بیش از و پس از بازگشت پاداش دو بندگان که سرمایه گذاری و افزایش یافته است که طلا اما مجازات سوم که خود را پنهان می کردند در زمین برای امن نگه داشتن. طعمه به نام آن را “کهن ترین مرجع ما به بانکداری سرمایه گذاری.” اخلاقی: “عیسی می گوید اگر چیزی از ماهیت معنوی در حال رشد است وجود دارد چیزی اشتباه است با آن.”

بیش از دوازده بلندگو در زمان مرحله اصلی در طی کنفرانس و پیام های خود را ندارد ، یکی سابق Procter & Gamble اجرایی که می خواهم تبدیل به یک شخص مهم و برجسته در گوگل به یاد می آورد چقدر او می خواهم یک بار شده است مانند Gordon Gekko ها “حرص خوب است” ضدقهرمان از سال 1987 به وال استریتتا بیماری ناگهانی دخترش جامعی اولویت های خود را مستقیم. ساتون از مؤسسین شریف جین توصیف یک سرمایه گذاری جدید او می خواهم شروع: یک خط تولید لباس های مستقر در این پوسته از یک شکست تنسی کارخانه پوشاک که شده بود مجبور به اخراج بسیاری از کارگران آن است. پس از جمع آوری کمک های مردمی در Kickstarter, Sutton تیم کمک کرده بود که مالک کارخانه rehire کسانی که کارگران در دستمزد زندگی برای تولید مانتو و دیگر بالا پایان اصول ضد او گفت که مؤمنان می تواند در ساخت پادشاهی نه فقط در این زمینه ماموریت اما در هر زمینه آنها را انتخاب کرد.

تعدادی از سخنرانان هر چند تقویت طعمه را داری مدافعهء استدلالی از مسیحیت اعلام کرد که خدا خلق کرده کارآفرینان “برای ایجاد و فتح”; که پولس رسول بود یک کارآفرین; که وقتی عیسی می خواستم به گسترش انجیل از او اجتناب “مذهبی نخبگان و دانشگاهیان” برای برنج حمالت تجار و بازرگانان. جان خاکستری دیپلم پاستور در Joel Osteen را 40,000-عضو Lakewood Church—طولانی همراه با رفاه تعالیم انجیل—اعلام کرد که ایالات متحده “به سادگی یک سرمایه داری جامعه” بلکه یک “ولایت فقیه” است. و وندی لی و سپس مدیر عامل شرکت Cintrifuse غیر انتفاعی شبکه در تلاش برای ایجاد سینسیناتی راه اندازی مرکز میانه اندرز کارآفرینان مشتاق است که قربانیان نه خوش آمدید در جهان است. “من نمی خواهم به صحبت کردن با شما اگر شما احساس غم شما مطمئن نیستید که کسی که در زمان که دور از شما. من به آن” او گفت:. “آنچه من به فراوانی منابع است.”

شاید بیشتر jarringly, Calev مایرز اسرائیل یک وکیل تحویل یک ارائه طولانی بر روی یک نوع جدید از مسیحی ماکسیم: “طلا خوب است.” در میان دانش سطحی از خط-تاسیسات یهودی جوک (“این چیزی است که یهودیان را برای قرن شناخته شده,” او riffed) و یک بازنگری خواندن متی 19:24—آیه است که می گوید آن را آسان تر برای شتر به تصویب از طریق چشم از یک سوزن از یک مرد ثروتمند برای رسیدن به بهشت—مایرز به حضار گفت که طلا خوب بود چرا که آن را نشان “ارزش شما آورده ام به بشریت است.” طلا یک رکورد از خدمات ارائه شده به مردم دیگر او ادامه داد: درخواست مخاطبان برای برگزاری هوا پول از کیف پول خود را و سپس خود را یک دست. “این است که یک گواهی نامه از قدردانی برای خدمات خود را!” او گفت:. پس از این منطق او ادامه داد: بیل گیتس بود مسلما بهتر از بنده از مادر ترزا—یک واقعیت deducible از حساب های بانکی خود را. “دلیل لایحه ساخته شده میلیاردها” مایرز نتیجه “بود چرا که او کمک کرد تا میلیاردها دلار.”

این کنفرانس به نظر می رسید به تجسم یک تنش در جنبش انتخاب بین دو دوئل مدار ایمان-و-جهان فناوری می تواند: یک دیوانه همیشه-بود-خرد کردن-آن را تقلید از دره سیلیکون زرهی با کتاب مقدس توجیهی; یا humbler آغوش بیشتر اهداف متوسط و لازم تجارت آف بین کسب و کار و موفقیت در زندگی.

“هر دو از کسانی که پیام های مهم هستند” طعمه می گوید. “هر کس در مخاطبان که در حال رفتن به در یک فصل متفاوت است و ما نیاز به صحبت می کنند به همه کسانی که فصل به فصل در زندگی کسی یا کسی در کسب و کار.”

به دنبال بازگشت به تکامل از پوست و اقیانوس اخیرا در یک تماس تلفنی Brunk می گوید: “وجود دارد که قطعا سخنرانان در گذشته که در آن ما در هر نگاه و فکر کردم,” اوه, این چیزی نیست که ما می خواهیم.’ “پیام مورد revering سود و disowning آسیب پذیری نه تنها احساس اشتباه آنها احساس بیات. “وجود دارد یک میلیون و انجمن که در آن شما می توانید بحث در مورد فشار” او همچنان ادامه دارد. “ما می خواستیم تاکید ما به سمت نرمتر.” اما به عنوان پوست رشد او می گوید: “آن را سخت تر برای کنترل آن پیام است.”

“من می دانم که آنچه که ما ایستاده بودند برای این است که پول نیست تعریف موفقیت” رینولدز می گوید. در طی این کنفرانس او اجازه می دهد وجود دارد تقسیم بین مرحله اصلی keynotes—با “نام های بزرگ که مردم در کرسی”—و به سمت مراحل که در آن کارآفرینان محلی شد و در ادامه برای به اشتراک گذاشتن لحظات مبارزه.

اما دلیلی برای این باور است که به عنوان جنبش گسترش فراتر از سینسیناتی پیام در آن سمت مراحل تا به حال بیشتر پایدار رزونانس. کریستی Zuhlke از مؤسسین شیکاگو KnowledgeHound رفت و به پوست را تا سال 2015 کنفرانس و قدردانی چگونه سخنرانان خطاب عملی سوالات از منابع مالی خود و همچنین “چگونه به یک قلب” به عنوان یک کارآفرین. او به شیکاگو بازگشت و به همراه Jason Henrichs شروع یک گروه کوچک برای کارآفرینان در مرکز شهر شیکاگو WeWork. Occassionally آنها نیز ملاقات در کلیسا روح شهر—مترقی جامعه متنوع که در آن شوهر و همسر تیم پاستور مرجع Tinder در موعظه و کارکنان پوشیدن “سیاه سحر و جادو” تی شرت. به عنوان اتفاق افتاده است که در ابتدا گروهی کوچک در چهار گروه به سرعت جذب نسبت به بحث فوری صمیمی نگرانی: چه راه مسیحی به آتش کسی ؟ چگونه باید به شما دست و پنجه نرم کردن با سرمایه گذاران که می خواهند شما را به مقیاس سرعت بیش از حد حتی اگر این بدان معناست که گمراه کننده مشتریان خود را ؟ باید مسیحی کارآفرینان در ایجاد کسب و کار با اسناد یا عدالت اجتماعی ماموریت و یا آن را به اندازه کافی برای زنده کردن ایمان خود را توسط محترم ،

“که مفید است زیرا شما به عنوان یک کارآفرین مبارزه با آنچه موفقیت به نظر می رسد مانند” Zuhlke می گوید. “شما باید به یاد داشته باشید که موفقیت ممکن است بزرگ خروج. آن را فقط ممکن است تأثیر زندگی مردم است چرا که آنها باید کار آنها را دوست دارم و شما با پرداخت پول و دریافت آنها برای تغذیه خانواده خود را با پول است.”

Zuhlke نیز رسیده به ویکتور Gutwein بنیانگذار اولیه-مرحله میکرو-سرمایه گذاری-سرمایه صندوق به نام M25 که اهداف غرب میانه شرکت هایی که سرمایه گذاری کرده بود در هنگام راه اندازی. تنها پس از گرفتن کمک های مالی از Gutwein او متوجه است که او مسیحی است. (M25 اشاره به متی 25 و مثل استعداد.) در حال حاضر او در تماس با Gutwein نشان می دهد که ممکن است به اندازه کافی مردمی مانند آنها را در شیکاگو به حمایت از یک سری صحبت خواهم سین سیناتی پوست—چرا که او احساس کردند که وجود دارد “ناگهانی از مردم صحبت کردن در مورد آنچه که یک دیوانه سفر ایمان آن است که به یک کارآفرین.”

آنها برگزار شد اولین رویداد به نام InnoFaith در سال 2017. آنها نمی انتشار این رویداد به طور گسترده ای می مانند که اولین گردهمایی پوست آنها اشباع اتاق. (پس از اولین رویداد این گروه آمده است در زیر چتر یک کانادایی FaithTech و به تصویب رسید به نام FaithTech شیکاگو که در حال حاضر ملاقات ماهانه.)

به Gutwein همه این تحولات نشان می دهد که چگونه “دموکراسی تکنولوژی” به عنوان صنعت نشت گذشته خود قلمرویی را در سواحل ممکن است تغییر برخی از صنعت شخصیت به عنوان به خوبی. آهسته تر و کمتر کشنده از نیویورک یا سانفرانسیسکو; شاید بیشتر مشارکتی بیش از حد. در شیکاگو Zuhlke می گوید: کسانی که تفاوت شده اند تساوی برای برخی ساحلی شرح که نقل مکان به منطقه: اطمینان کمتری وجود دارد شرکت پردازش مانند تنیس روی میز جداول و آبجو شیپور خاموشی اما تعادل کار و زندگی بهتر و کمتر در تلاش برای پیدا کردن مسکن در شش رقم درآمد. به Brunk فرهنگ غرب—و این واقعیت است که منطقه نسبتا با کمبود بودجه روبرو—هر دو منجر به یک نوع متفاوت از نیروی کار است. “مردم اینجا هستند, وفادار,” او می گوید. “بسیاری از تیم من است در یک نقطه و یا دیگر گرفته شده قطع پرداخت.”

این زمستان اقیانوس استقبال ششم کلاس از کارآفرینان راه اندازی و شروع کار بر روی یک برنامه درسی از آن می توانید با قرار دادن آنلاین. اما پوست بیشتر است. بنیانگذاران تصمیم به رده بندی کردن همه تلاش های خود را تحت پرچم اقیانوس به مناسبت accelerator چهارم نسخه ی نمایشی در روز 24 آوریل سال 2018 است.

که بعد از ظهر چند صد tech, راه اندازی, کارکنان, سرمایه, سرمایه گذاران, و چهارراه محله های کشیش نشین جمع آوری شده در تاریکی کاورنو سالن از چهارراه فلورانس یکی از کلیسا چندین دانشگاه در کنتاکی. در سه ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش طرفین اصلی مرحله یک roiling دورنمای دریا نقل مکان کرد و در امواج طوفانی در زیر لوگو برای اقیانوس. انتظار در بال هشت عصبی کارآفرینان مورد به مرحله برای فرد 10 دقیقه زمین جلسات که در آن آنها به اشتراک گذاشته شده محصولات آنها می شده است در حال توسعه برای پنج ماه گذشته. پس از سخنرانی وجود دارد خواهد بود محلی آبجو صنایع دستی و artisanal بستنی خدمت در کلیسا دهلیز—به عنوان روح و شلوغ به عنوان یک کارهای دفتر مرکزی شرکت—به عنوان به خوبی به عنوان یک طرف اتاق که در آن اقیانوس کارآفرینان می تواند ملاقات خصوصی با سرمایه گذاران است. اما برای اولین بار آمد اولیه زمین برای اقیانوس خود را.

حتی با پوست با نام تجاری در حال حاضر از بین رفته مقدار زیادی از روح اصلی به نظر می رسید برای زنده ماندن. Metzner گروه صندلی در زمان, زمان مرحله و گفت: مخاطبان چگونه, زمانی که او ترک یک شغل برای شروع کسب و کار خود را, او متوجه شد که او تمایلی به دنبال رایج tech کارآفرین روایت از قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته به مدت پنج تا 10 سال باعث خرابی ازدواج و دوستی و داشتن بچه ها که دوست ندارم او به خاطر موفقیت کسب و کار. این رویداد برجسته سخنران انگیزه های کارآفرینی, پادکست گورو Dane ساندرز ادامه داد: در همین موضوع گفته است که در حالی که سرمایه گذاران در اتاق محدود شد به در مواظب برای شکاف در افراد طرح کسب و کار کسانی که کارآفرینان نیز باید در مواظب برای شکاف در زندگی شخصی خود—مکان “که در آن مردم خود زندگی است.”

وجود دارد دیگر پیام های بیش از حد در خط با کلیشه ها در مورد هر دو فن آوری, خوش بینی و حق رای دادن کلیساها که در خدمت خدا خلاق است که کارآفرینی یک جهش از ایمان است که از طریق مقیاس کوچک راهبری و پشتیبانی از گروه های خدا پرده طرح خود را برای کسب و کار خود را. اما بیشتر پایدار پیام و یکی از موسسین و بنیانگذاران این رویداد تکرار شد که در یک صنعت است که به نظر می رسد با طبیعت و تقاضا به تعادل در زندگی کسانی که در آن آنها امیدوار به پیدا کردن یک راه متفاوت است.


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


کاترین جویس (@kathrynajoyce) توسط یک روزنامه نگار و نویسنده کودک فو و Quiverfull.

این مقاله به نظر می رسد در شماره ماه مارس. مشترک شدن در حال حاضر.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر در mail@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر