برخی از فرفره کارگران می گویند خود را تامین شد, با کیفیت پایین یا وارد آسیب دیده به عنوان کمبود در ادامه برای مواردی مانند ماسک و ضد عفونی کننده.

در روز سه شنبه هانا LaCaze در بر داشت یک بسته کوچک از Instacart در صندوق پستی خود را. مواد غذایی تحویل شرکت متعهد به تجهیز بیش از 100 ، 000 از خریداران آن با “سلامت و ایمنی کیت” هر یک حاوی یک قابل استفاده مجدد صورت یک دماسنج پیشانی و ضد عفونی کننده دست. LaCaze یک خریدار در تگزاس درخواست یک حق دور و پس از چند هفته آن را به حال سرانجام رسید. اما زمانی که LaCaze باز پاکت پلاستیکی, چیزی به نظر می رسید اشتباه است. “آن را به حال بوی” او می گوید. “سپس من آن را متوجه شد.” داخل بطری ضد عفونی کننده دست پشت سر هم به حال غوطه ور شدن هر چیز دیگری. دماسنج یک نوار کوچک از متوسط واکنشی کاغذ پاره پاره تا به حال در نیم. هنگامی که او واپیچیدن صورت ماسک سیاه رنگ چکیده به نزول است.

LaCaze ارسال شده تصویری از او را غم انگیز unboxing به یک بسته Facebook برای Instacart خریداران در سراسر کشور است. به سرعت در نظرات کارگران شروع به commiserate. “معدن خیس شد همچنین” یک نفر نوشت. “من آن را کشیده و از پستی و آن را چکیدن بود همه جا” نوشت: یکی دیگر از. سیمی بررسی این موضوع و چندین اضافی پست در Instacart Facebook گروه که بیشتر خریداران ادعا کرد که کیت وارد شده آسیب دیده است. دیگر خریداران در رسانه های اجتماعی و در مصاحبه با سیمی می گویند که آنها نا امید شدند با منابع آنها دریافت کرده است. یک سخنگوی Instacart کاهش یافته است به نظر در چگونه از کیت های تولید شده و یا کیفیت اقلام داخل.

این اولین بار نیست Instacart خریداران باید مورد پاسخ این شرکت به coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان Covid-19 موارد نصب شده در سراسر ایالات متحده در ماه مارس یک گروه از کارگران دست به اعتصاب سراسری و خواستار Instacart ارائه ضد عفونی لوازم و خطر پرداخت و گسترش مرخصی استعلاجی سیاست. در مارس 2, Instacart اعلام کرد که این امر ارائه خدمات بهداشتی و ایمنی کیت اما بیش از یک دوجین از خریداران گفته سیمی که آنها تا به حال مشکل حتی سفارش کیت که اغلب ذکر شده به عنوان “خارج از بورس” آنلاین.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

بیشتر Instacart خریداران رو به جلو آمده اند با شکایت در مورد کیت از آنجا که این شرکت شروع به حمل و نقل آنها در هفته گذشته. “ماسک یک شوخی می گوید:” امی V. یک Instacart کارگر است که موفق به دریافت کیت ایمنی این هفته است. (او را به خودداری از نام خانوادگی او, بنابراین به عنوان به مخاطره نمی اندازد او را منبع اصلی درآمد است.) مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که تشویق آمریکایی ها به پوشیدن پارچه پوشش صورت در عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 توصیه می کند که پارچه ماسک شامل چندین لایه پارچه و متناسب با صورت چسبیده; کارگران توصیف آنهایی که در خود Instacart ایمنی کیت به صورت تک لایه نازک و چسبناک. “اگر شما آن را نگه دارید تا یک پنجره شما می توانید حق را از طریق آن می گوید:” امی. “کسی می تواند استفاده از آن را در یک مرطوب تی شرت مسابقه.” به جای الاستیک دو شکاف قطع شده است به این طرف به عنوان گوش ، یکی دیگر از خریداران گفته سیمی که ماسک به قدری نازک است که آن را “گردیده برای منفجر کردن یک فندک با آن در” و این که او نگران آن نیست دیدار با دستورالعمل CDC.

برخی از کارگران که به صحبت کرد سیمی نیز ابراز شک و تردید در مورد تب سنج پیشانی آنها دریافت در کیت خود را. مقاله دماسنج تغییر رنگ بر اساس دمای هوا و به معنای نشان می دهد زمانی که یک فرد دارای یک تب یکی از علائم Covid-19. به عنوان روز پنج Instacart دیگر ذکر شده در دماسنج به عنوان بخشی از آن سلامت و ایمنی کیت. یک سخنگوی این شرکت گفت که هزاران نفر از خریداران هنوز دریافت دماسنج اما که محتویات هر کیت ممکن است متفاوت باشد به عنوان Instacart آثار به تهیه منابع به اندازه کافی برای هر خریدار بر روی پلت فرم.

کمبود منابع مانند ضد عفونی کننده دست و ماسک شده اند ثابت از اوایل روز بحران بهداشت عمومی. Instacart گفته است که در حال کار با یک شخص ثالث كننده به آن دست عفونی و تنها با ارائه دو شش اونس بطری به هر خریدار.

برای LaCaze, hand sanitizer به مراتب با ارزش ترین بخش از کیت ایمنی از “شما نمی توانید آن را در هر کجا و ما دائما در حال دست زدن به همه چیز.” پس از پیدا کردن او کیت ضد عفونی کننده را پشت سر هم باز و در بسته او امیدوار به منظور جایگزینی از carrotswag.com این Instacart متعلق به وب سایت که در آن خریداران می تواند در اصل درخواست کیت. اما او می گوید که او تا به حال مشکل بدانند چگونه است. این سایت می گوید که خریداران محدود به یک کیت و هر که سفارشات تکراری حذف خواهد شد. Instacart برنامه دارای یک چت ویژگی های پشتیبانی برای خریداران اما LaCaze می گوید او نمی تواند کمک به مرتب سازی مجدد یک کیت وجود دارد. این شرکت خود را تعطیل خریداران پشتیبانی مرکز تماس—یک تیم که قبلا به نام خریدار شادی—پاییز گذشته.

یک سخنگوی Instacart کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد خریداران حمایت از منابع اما گفت که خریداران که تا به حال کیت های آسیب دیده در حمل و نقل می توانید درخواست تعویض توسط ایمیل carrotswag@instacart.com. LaCaze می گوید: او هرگز از شنیده می شود که آدرس ایمیل و که به نظر نمی رسد در هر نقطه بر روی رسید برای ایمنی کیت سفارش. تنها اشاره به آن سیمی می تواند در carrotswag.com در چاپ خوب از وب سایت و شرایط و ضوابط.

خوشبختانه برای LaCaze یکی دیگر از بسته های وارد شده بود در این پست در کنار یکی از Instacart. این یکی از Grubhub, که در آن او همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک راننده تحویل. (LaCaze مانند بسیاری از فرفره کارگران دارای حساب در سیستم عامل های مختلف به قطعه با هم یک درآمد ثابت است.) این کیت از Grubhub, که همچنین, رایگان شامل 10 بسته از ماسک های پزشکی و به طور مشابه به اندازه بطری ضد عفونی کننده دست. “به جز” او می گوید: “این یکی در شرایط ایده آل است.” Grubhub آغاز ارائه این منابع در اوایل این ماه است و در حال حاضر پوش سفارشات خود را به هر راننده. یک سخنگوی این شرکت می گوید Grubhub فرستاده است از ده ها هزار نفر از این کیت تا کنون.

Doordash یکی دیگر از پلت فرم برای تقاضای تحویل مواد غذایی نیز اعلام کرد که در اواسط ماه مارس که آن را شروع به ارسال تجهیزات حفاظتی به نیروی کار خود را از بیش از 100 ، 000 “dashers” را به عنوان به خوبی به عنوان پیک برای خاویار تحویل و راه اندازی به دست آورد Doordash سال گذشته است. کسانی که کیت شامل ضد عفونی کننده دست و دستکش; چند هفته بعد این شرکت اضافه شده است که آن را به حال “امن سفارش برای بیش از 2 میلیون مصرف کننده درجه ماسک صورت” آغاز خواهد شد و توزیع آنها را به نیروی کار خود را به سرعت.

Doordash و خاویار کارگران می تواند مرتب کردن این وسایل در هر هفته رایگان—به عنوان طولانی به عنوان آنها با پرداخت 5 دلار هزینه حمل و نقل. “این آزار دهنده است که آنها را به ما پرداخت یک هزینه اما ضد عفونی کننده دست و ماسک و دستکش برای $5 هنوز هم یک معامله خوب می گوید:” خولیو یک خاویار راننده در سان فرانسیسکو. یک سخنگوی Doordash می گوید: هزینه اجازه می دهد تا شرکت برای ارائه این موارد به هزاران dashers که درخواست آنها.

بسیاری از این کارگران تصمیم گرفته اند برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی خود را به جای صبر در کیت از شرکت های به خصوص به عنوان فروشگاه های مواد غذایی شروع نیاز به ماسک بر ورود و تعداد فزاینده ای از کشورها مانند نیویورک و کالیفرنیا و مریلند و تگزاس را موظف ماسک در اماکن عمومی.

برخی از آنها تصمیم به جلوگیری از این نوع کار در دسترس نباشد حتی اگر این به معنی از دست دادن کل منبع درآمد. LaCaze می گوید آن را سخت برای توجیه کار برای Instacart زمانی که او احساس می کند که محافظت نشده در کار است. “حتی خواروبار کارگران در حال شروع به گرفتن بیمار,” او می گوید. “اگر من در آن وجود دارد و هشت بار در روز bumping به مردم در راهرو که یک خطر است. به خصوص اگر من لازم نیست تجهیزات حفاظت فردی.” خراب او Instacart کیت ایمنی به پایان رسید تا در سطل زباله.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de