تحویل روبات ها آماده نیست—زمانی که آنها می تواند بیشتر مورد نیاز

پناه در محل هدایت می شود تا تقاضا برای تحویل ولی ماشین هنوز مشکل مقابله با غیر قابل پیش بینی از دنیای واقعی است.

آمریکایی ها انتخاب —یا مجبور به اقامت در داخل در طول Covid-19 بیماری همه گیر در حال تکیه به شدت در تحویل مواد غذایی. Instacart فروش افزایش یافت 98 درصد و آمازون تازه فروش 68 درصد در ماه مارس در مقایسه با فوریه با توجه به مصرف کننده و تجزیه و تحلیل شرکت دوم اندازه گیری.

رستوران ها که نمی توانید باز کردن درهای خود را در حال بهره برداری و ارائه خدمات به حفظ برخی از درآمد. اما بسیاری از تحویل کارگران می گویند که آنها احساس نمی امن است. کارگران برای Instacart گفته اند که آنها فاقد دستکش, ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده برای انجام این کار با خیال راحت; دیگران دریافت کرده اند که تجهیزات شکایت دارند آن را subpar. و صاحبان رستوران ساییدگی در کمیسیون برنامه مبتنی بر خدمات مانند DoorDash, Postmates و بارگذاری می خورد.

پس از آن به نظر می رسد زمان مناسب برای swarms از تحویل روبات بودجه بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه در سال های اخیر است. اما معلوم است که این تکنولوژی نیست و کاملا آماده برای همیشه کار بدون کمک انسان و این نیاز جدی اضافی پول نقد به دست آوردن وجود دارد. برخی از مدل های کسب و کار باقی می ماند مات. و ربات سازان باید یاد بگیرند که به حرکت نه فقط ما خیابان اما مجموعه قوانین حاکم بر استفاده از آنها.

برخی از ربات سازان با استفاده از افزایش نرخ بهره در طول همه گیر برای تست و نشان دادن فناوری خود را در راه های جدید است. Starship فن آوری می گوید آن را راه اندازی کرده است و اندک پیاده رو-تراورس تحویل روبات ها در پنج مکان های جدید در ایالات متحده از پناهگاه در محل سفارشات ضربه زدن, آوردن مجموع آن تعداد از استقرار به 12.

هنری هریس-Burland, Starship معاون رئيس جمهور از بازاریابی می گوید شرکت او در حال حاضر می داند که چگونه به پول. آن 55 پوند روبات ساخته شده به اجرا در سرعت کندتر در پیاده رو حمل حدود 20 پوند و هزینه بیش از یک بالا پایان لپ تاپ, او می گوید. یک ربات نیاز به سفر به یک منطقه فقط یک بار قبل از آن به اندازه کافی خوب-نقشه برداری برای شروع سرویس.

کشتی فضایی به طور معمول حملات معاملات با مسئولان دانشگاه ها و یا خرده فروشان قبل از آن وارد بازار این شرکت می گوید. که ممکن است شامل گرفتن یک برش از هر زایمان است. در Fairfax, ویرجینیا, 42 ساله یونانی و ایتالیایی رستوران Havabite رستوران راه اندازی ربات تحویل با کشتی فضایی در اواسط ماه آوریل است. از آن پس این شرکت انجام شده است و پنج تا 15 سفارشات هر روز از طریق این سرویس است. مثل دیگران که با همکاری Starship رستوران صاحب ایدا Beylee می گوید مشتریان خوشحال هستند توسط روبات. اما او نه هیجان زده به پرداخت Starship هزینه پس از یک ماه آزمایشی رایگان. “بیست درصد است پول بزرگ” Beylee می گوید: بیشتر از آنچه او می پردازد GrubHub خود را برای ارائه خدمات. او فکر نمی کند که این Havabite می توانید استطاعت آن را به ویژه به دلیل آن را نه تایید مورد حمایت دولت وام کسب و کار کوچک.

pStarship Technologies's robots are designed to operate on sidewalks.p

Starship فن آوری روبات طراحی شده برای کار بر روی پیاده رو.

حسن نیت ارائه میدهد از کشتی فضایی, فن آوری

کشتی فضایی و دیگران ساخت روبات برای, پیاده رو, مواجه شده اند, انتقاد عامل وجود دارد جایی که آنها در رقابت با عبور و مرور و مردم در صندلی چرخدار برای فضا است. سان فرانسیسکو به عنوان مثال تنها مورد تایید یک شرکت روبات—شاد زرد آنهایی که ساخته شده توسط برنامه تحویل Postmates—به طور موقت کار بر روی تعداد محدودی از پیاده رو. (یک سیاستمدار محلی پیشنهاد چیزهایی بیشتر مفید خواهد بود برداشتن سوزن از ارائه مواد غذایی است.) به عنوان یک نتیجه, پیاده رو محدود روبات باید محتاط و آهسته در حال حرکت سریع تر از یک انسان تنه زدن. هنوز کشتی فضایی روبات شده اند okayed به کار در حداقل هشت متحده است.

یکی دیگر از راه اندازی Nuro است تغییر آن طرز عمل در طول همه گیر دور از خانه تحویل. Nuro تاسیس شد pedigreed جانبازان گوگل ماشین خود رانندگی, پروژه, و آن را دریافت $940 میلیون تزریق توسط Softbank سال گذشته است. آن را امضا کرده بود تحویل معاملات با مهره های بازی دومینو و زنجیره ای مواد غذایی Kroger قبل از همه گیر آن توستر-like bot ساخته شده است به سفر در خیابان در سرعت های تا 25 مایل در ساعت. در اوایل این سال آن را به دست آورده نادر اجازه به کار خود بدون راننده وسیله نقلیه در جاده های عمومی در کالیفرنیا و معافیت از وزارت حمل و نقل را به خیابان.

اما امروز Nuro عامل چند روبات در دو موقت بیمارستان در کالیفرنیا خواب قطار عرصه در ساکرامنتو و سان متئو کانتی رویداد مرکز—هر دو خود شامل دانشگاه. وجود دارد که ربات ها ارائه مواد غذایی و تجهیزات پزشکی تازه مانند منسوجات و تجهیزات حفاظتی سفر در حداکثر سرعت 5 مایل در ساعت در خارج از منزل و 2 مایل در ساعت در داخل خانه. کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند باز کردن روبات با یک تماس-رایگان thumbs-up.

حتی Nuro رئیس و مؤسسین دیو فرگوسن می گوید: ربات نیست و در عین حال مناسب برای تنهاست تحویل به خانه های آمریکا. Nuro روبات از همان ویژگی های موانع دیگر وسایل نقلیه خودمختار—تضمین این که نرم افزار خود را می تواند اداره کند و نه فقط پیدا کردن راه خود را از طریق یک محله اما هر تعداد از شرایط بعید است آنها ممکن است به مقابله با. در حال حاضر هر یک ربات به طور معمول پس از یک تعقیب و گریز خودرو با دو کارگر نظارت بر حرکات آن است. اما این که یک اجتماعی فاصله هیچ است.

“اساسا آن است که این تکنولوژی آماده است در مقیاس بزرگ برای استقرار می گوید:” فرگوسن. “ما در حال تلاش سخت من قول می دهم.”

آن آربور میشیگان مبتنی بر رباتیک-tech ساز انکسار هوش مصنوعی نیز تا به حال به نظر انسان ها در طول همه گیر. مانند بسیاری از دیگر خودمختار شرکت های خودرو راه اندازی استخدام teleoperators برای نظارت بر آن نوپای تکنولوژی از راه دور و به مداخله اگر چیزی را اشتباه می رود. “فناوری است نه لزوما به اندازه کافی خوب در حال حاضر است که شما می توانید آن را بدون نیاز به کسی به تماشای آن می گوید:” Matthew Johnson-رابرتسون شرکت مدیر عامل و مؤسسین. پس از شکست بسته دفتر آن در ماه گذشته این شرکت تا به حال به اطمینان حاصل شود که آن teleoperators تا به حال تجهیزات—و از همه مهمتر ثابت Wi-Fi—مانیتور نه کاملا-self-driving رباتها از خانه های خود. به مقیاس کسب و کار شرکت نیاز به تیز کردن روبات ها’ نرم افزار به طوری که یک فرد می تواند چندین مانیتور رباتها در یک بار.

شکست ساخته شده است که در حدود 20 از نزدیک به آن-5-پا-بالا روبات به معنای سفر در مسیرهای دوچرخه سواری باعث می شود پول شارژ رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی 15 درصد کمیسیون تحویل یک رای مساوی و یا کمتر از آن است که متهم توسط انسان طراحی شده تحویل نرم افزار. اما جانسون-رابرتسون می گوید رباتیک تحویل صنعت هنوز هم نیاز عمیق جیب برای تبدیل شدن به همه جا. “من فکر می کنم در این نقطه آن را واقعا یک سوال” آیا مردم می خواهند به ارتکاب پول مورد نیاز را که اتفاق می افتد?'” او می گوید:. “احساس من این است که اگر ما و دیگران می توانید انجام دهید به اندازه کافی برای متقاعد کردن مردم است که آن را حس می کند و آن را در برخی از حس مقیاس ما می توانیم.” با 100 میلیون دلار او می گوید: شکست می تواند راه اندازی هزاران نفر از روبات ها در هشت تا 15 شهرستانها.

در حال حاضر, هر چند شرکت در حال آزمایش. در روز دوشنبه آن را راه اندازی رایگان خدمات تحویل مواد غذایی در آن آربور بدون یک فروشگاه شریک است. ساکنان نظم از طریق شرکت در برنامه است و یک کارمند decked در دنده محافظ انتخاب و خرید آیتم های قبل از قرار دادن آنها را به روبات منظقه.

ساموئل سالیوان یک راننده برای بارگذاری و بارگذاری می خورد می گوید: او نه عصبی به خصوص در مورد رباتیک رقبا. او اتفاق افتاد پس از یک کشتی فضایی ربات در حالی که ارائه مواد غذایی در فیرفاکس هفته گذشته است. او تماشا به عنوان ربات مکث طولانی در حالی که در گوشه ای از یک خیابان آرام. (“روبات ها را حرکت در جاده مشغول گذرگاه و تنها عبور که آن را بی خطر است برای انجام این کار می گوید:” Starship سخنگوی Janel استاینبرگ. “ربات صبر کنید در یک جاده عبور طولانی تر از آن زمانی است که سفر در پیاده رو.”)

“مردم شده اند و به من گفتن برای پنج سال در حال حاضر که آه شما نمی خواهید به کار در سال آینده به دلیل تمام ماشین ها در حال رفتن به رانندگی'” سالیوان می گوید. در عین حال در اینجا او است. به صداقت او نوع دوست داشتم چیزی که کمی. “من آن را بسیار دوستداشتنی” او می گوید.

به روز شده 4-28-2019, 9:20pm ET: این داستان به روز شده است با دیو فرگوسن عنوان صحیح در Nuro و برای حذف یک مرجع به شرکت شروع تحویل با آن ربات.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de