‘طراح ویروس است که برای اولین بار جدید واکسن خوراکی فلج اطفال در 50 سال

قبل از اینکه متوقف با توجه به COVID-19 گیر بی امان واکسیناسیون کمپین تا به حال تقریبا موفق به ریشه کنی فلج اطفال از جهان است. بین سال 2000 تا سال 2017 سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین زده است که مبارزات انتخاباتی خود را به حال کاهش بار این بیماری توسط 99 درصد جلوگیری از بیش از 13 میلیون کودک از آلوده شدن و خطر بالقوه ناتوان کننده فلج.

اما در سال های اخیر ریشه کن کردن تلاش شده است گرفتار شیوع بیماری از واکسن مشتق فلج اطفال-که در آن از ویروس ضعیف شده مورد استفاده در واکسن خوراکی فلج اطفال تکامل توانایی برای فرار از افراد واکسينه شده و گسترش در جوامع با فقیر واکسیناسیون نرخ.

در حال حاضر با پشتیبانی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس, UC San Francisco virologist رائول Andino, دکترا و اندرو سنگ فرش دکترا از انگلستان موسسه ملی استانداردهای زیستی و کنترل (NIBSC) گزارش امیدوار کننده فاز 1 بالینی نتایج جستجو برای اول جدید واکسن خوراکی فلج اطفال در 50 سال است که در آنها طراحی شده بود و ناتوان از تحول توانایی به علت بیماری در انسان است.

در یک سال 2017 مطالعه Andino و همکارانش کشف کردند که در هر واکسن مشتق از شیوع بیماری فلج اطفال آنها مطالعه این ویروس تا به حال با استفاده از همان سه مرحله تکاملی به جهش از بی ضرر واکسن به یک تهدید منطقه ای.

در مطالعه جدید منتشر شده در 23 آوریل سال 2020 در سلول میزبان و میکروب, Andino سنگ فرش و همکارانش در بنیاد گیتس مرکز واکسن نوآوری و دسترسی در سیاتل و مرکز ارزیابی واکسیناسیون در دانشگاه آنتورپ به کار گرفته اند باهوش ژنتیکی جادوگری بر اساس دهه مطالعه پوليو را در زیست شناسی به طراحی مجدد واکسن به اطمینان حاصل شود که ناتوان از پس از این سه مرحله مسیر به re-evolve حدت. به طور خاص آنها تثبیت یک منطقه از ژنوم ویروسی است که لازم است برای آن را به re-تکامل توانایی آلوده کردن انسان و تضمین که این ویروس نمی تواند خلاص شدن از این تغییر حتی با تبادل مواد ژنتیکی مرتبط با ویروس ها.

“به دانش من, این اولین تلاش برای عقلانی طراحی زنده تخفیف حدت یافته ویروس بر اساس درک دقیق در آن زیست شناسی به عنوان استاندارد رویکرد کورکورانه passaging این ویروس در سلول های حیوانی برای از بین بردن انسان حدت از طریق درک ضعیف مکانیسم” گفت: Andino, یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در UCSF.

این مطالعه جدید ارائه نتایج حاصل از دو سو کور فاز 1 کارآزمایی بالینی انجام شده در 15 بالغ داوطلبان در دانشگاه آنتورپ همه آنها قبلا واکسینه شده با واکسن های غیر فعال متشکل از خرد ویروس ذرات برای اطمینان از آنها نمی تواند بیمار توسط واکسن زنده.

این آزمایش نشان داد که با طراحی جدید واکسن فلج اطفال شد و هر دو با ثبات تر و موثر تر از 50 سال پیر واکسن سابین که از آن مشتق شد. به طور خاص واکسن جدید ناشی از شرکت کنندگان به تولید فراوان آنتی بادی در برابر پوليو و با وجود ریختن ذرات ویروسی در مدفوع خود آن ذرات قادر به آلوده و یا به علت فلج در موش سوری. در مقابل مطالعات قبلی نشان داده اند که هنگامی که موش در معرض ویروسی نمونه برگ ریزان با افراد واکسینه شده با استاندارد سابین واکسن خوراکی فلج اطفال به عنوان بسیاری از آنجا که 90 درصد توسعه فلج.

فاز 2 آزمایش در حال انجام است و نشان می دهد وعده Andino گفت و این که در حال برنامه ریزی یک فاز 3 trial امید به سرعت در مسیر توسعه از این واکسن به عنوان یک اقدام اضطراری برای مهار این بیماری از واکسن مشتق فلج اطفال.

استفاده از فلج اطفال را درس به جستجو برای COVID-19 واکسن

در پی تعلیق که محو پولیو در طول COVID-19 بحران Andino آزمایشگاه در حال حاضر استفاده از همه آنها آموخته طراحی واکسن فلج اطفال به جستجو برای روش های جدید برای SARS-CoV-2 واکسن از جمله در حال توسعه یک مدل موش را بهتر درک دقیقا چگونه این ویروس گسترش می یابد و باعث بیماری است.

ده ها تن از دیگر COVID-19 واکسن تلاش می رویم پس از پایین آویزان میوه سنتی واکسیناسیون با استفاده از جداسازی ذرات ویروسی و یا پیشرفته تر RNA-بر اساس واکسیناسیون اما Andino در حال تلاش برای درک مسیرهای بیولوژیکی درون ویروس که ممکن است بیشتر متمایل به تحول را امن اما موثر واکسن زنده است که می تواند به سرعت تولید برای توزیع در سراسر جهان.

“من باور دارم درس فلج اطفال است که آن را از زمان به توسعه مطلوب واکسن علیه SARS-CoV-2 و اوایل تلاش هستند به احتمال زیاد برای دیدار با چالش های غیر منتظره,” Andino گفت. “هنگامی که ما بی خطر و موثر واکسن آنها نیاز به تولید در مقیاس جهانی است که احتمالا نیاز به استفاده از فن آوری است که در حال حاضر در محل. با توجه به کوچک ما در مورد این کروناویروس جدید, من شرط بندی ما باید تمام سلاح های ما می تواند جمع اوری.”

نویسندگان: Ming Te یه از UCSF شد این مطالعه منجر نویسنده. سنگ فرش و Andino هستند و شرکت مربوطه نویسندگان. اضافی نویسندگان در این مقاله بودند Patrick T. دولان از UCSF; اریکا Bujaki و متی اسمیت از موسسه ملی استانداردهای زیستی و کنترل در انگلستان; Rahnuma وحید و جان کتز مرکز واکسن نوآوری و دسترسی در سیاتل; Amy J. وینر و آناندا S. Bandyopadhyay از بیل و ملیندا گیتس در سیاتل; و Pierre Van Damme, Fleur De Coster و Hilde Revets از مرکز برای ارزیابی واکسیناسیون در دانشگاه آنتورپ.

بودجه: این کار حمایت می شد در بخشی از موسسه ملی بهداشت (NIH R01 AI36178, AI40085, P01 AI091575), انگلستان, وزارت بهداشت, تحقیقات سیاست برنامه (NIBSC نظارتی علوم تحقیقات واحد 044/0069) و بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de