برخی از چرخ دستی گلف و ریسمان در حال حاضر استفاده از پانل لاستیک و حداقل یکی از عمده تایر شرکت تولید غیر پنوماتیک تایر خودرو, اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از آنها بر روی هر وسیله نقلیه است که می آید خط مونتاژ. پیدا کردن یک طراحی است که توازن سوراخ-رایگان قدرت با قابلیت ارتجاعی مورد نیاز برای راحت شوک-free ride مانند معمولی لاستیک پنوماتیک کلیدی است.

به آدرس برخی از مسائل دانشگاه ایلینوی محققان با تمرکز بر یک جزء از تایر — برشی لایه است که فقط در زیر آج.

“برشی لایه است که در آن شما دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را از طراحی چشم انداز. آن است که در آن شما باید آزادی بیشتر برای کشف جدید و با طراحی منحصر به فرد تنظیمات” گفت کای جیمز استادیار در دانشکده مهندسی هوافضا در U I.

جیمز به همراه تو از من دانشجوی کارشناسی ارشد Yeshern Maharaj استفاده می شود طراحی و بهینه سازی یک الگوریتم کامپیوتر به آمده تا با انواع سازه الگوهای برشی لایه غیر تایر پنوماتیک.

آنها تا به حال یک شبیه سازی کامپیوتری است که مدل الاستیک پاسخ در برشی لایه. شبیه سازی محاسبه مواد توانایی کشش و پیچ و تاب.

“ما به دنبال یک سطح بالایی از برشی-است که چقدر فشار روی مواد می تواند تحت فشار-اما ما می خواهیم سفتی در جهت محوری” جیمز گفت.

این فشارهای فیزیکی نیست مانند پیری یا هوازدگی بر روی تایر اما در مورد فشار داخلی و تنش — اساسا چقدر فشار مواد اعمال در خود دارد.

“فراتر از یک سطح معینی از استرس مواد در جریان است به شکست” جیمز گفت. “بنابراین ما ترکیب استرس محدودیت اطمینان حاصل کرد که هر طراحی اتفاق می افتد به استرس نیست بیش از حد از طراحی مواد.

“نیز وجود دارد کمانش محدودیت. اگر شما یک باریک, باریک, عضو, می گویند یک قدم زنی با تبختر در داخل عنصر که تحت فشرده سازی است که می تواند موضوع را به کمانش. ما باید راه هایی برای پیش بینی ریاضی چه نیرویی در سطح وادار به کمانش در ساختار و تغییر آن درآمده است. بسته به اینکه چگونه شما وزن هر یک از الزامات طراحی — کمانش و استرس و سختی برشی و هر ترکیبی از آن — خواهد شد در نتیجه یک طراحی متفاوت است.”

هدف این است که یک تایر طراحی است که می تواند مقاومت در برابر فشار است اما همچنین الاستیک برای ارائه یک سواری که نیست احساس می کنید مانند شما در حال رانندگی در لاستیک ساخته شده از فولاد.

جیمز توضیح داد که چگونه به عنوان شبیه سازی کامپیوتری کار می کند برای پیدا کردن بهینه الگوی آن را حذف الگوهای ساختاری است که مطلوب نیست. آن شروع می شود با یک کامپیوتر شبیه سازی شده بلوک از مواد فله است که تایر خواهد بود ساخته شده از. چرا که یک بلوک جامد نیست و باید مقدار خاصیت ارتجاعی مواد تقریبا قطع میشه ترک فضاهای انعطاف پذیری.

“اگر شما حک سوراخ در مواد تا زمانی که چیزی شبیه به یک الگوی شطرنجی با نیمی از مواد می همچنین باید نیمی از اصلی خشکی,” او گفت:. “در حال حاضر اگر شما یک مقدار پیچیده تر الگوی شما در واقع می تواند خیاط سفتی.”

بدیهی است که در یک زنجیره از یک بلوک از مواد به نازک lacelike الگوی تعداد بالقوه طرح بی نهایت است اما واقع بینانه نیست برای تست هر طراحی. و این مهم است به یاد داشته باشید که الگوریتم پایان نیست با تف کردن یک طراحی بهینه.

“الگوریتم های جستجو باید راه های هوشمندانه برای استراتژیک جستجو طراحی فضا طوری است که در نهایت شما به پایان رسید تا نیاز به آزمون به عنوان چند طرح مختلف که ممکن است” جیمز گفت. “سپس به عنوان شما در آزمون این طرح به تدریج در هر طراحی جدید بهبود در یکی از قبلی و در نهایت یک طراحی است که در نزدیکی مطلوب است.”

جیمز گفت: مدل سازی کامپیوتری از یک ساختار شبیه به این یکی یا هر سیستم فیزیکی به سطح از پیچیدگی کد گذاری شده به مدل — یک دقت بالاتر مدل بالاتر وفاداری کم هزینه تر است.

“از نظر محاسباتی ما به طور کلی صحبت کردن در مورد زمان آن طول می کشد برای اجرای تجزیه و تحلیل در بالا-صفحه کامپیوتر” جیمز گفت.

تجزیه و تحلیل آینده نیاز به یک صنعت و یا تحقیقات همکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی