نشان می دهد تلویزیون می آید با بسیاری از قدرت پردازش اما این روزها به طور منظم نظافت یکی از بچه Mero اغلب نتواند بیشتر است. همراه با کمدی خود را شریک Desus خوب Mero میزبان پی اس را Desus & Meroنشان می دهد که او به طور معمول مو و آرایش انجام می شود قبل از رفتن بر روی هوا است. در حال حاضر نیویورک پناهگاه در محل دستورالعمل معنی هیچ منظم تر barbering. “در حدود یک هفته” او می گوید: “من ریش است برای رفتن به مدت طولانی به اندازه کافی برای من برای شروع طراحی چهره در تصادفی توپ در اطراف خانه و تماس آنها دوستان من است.”

نشان می دهد ممکن است hairier است اما باید آن را بر روی بروید. Desus و Mero تنها کسانی نیستند که در اواخر شب تلویزیون کمی بیشتر au naturel. محدودیت های اجتماعی ضروری coronavirus همه گیر آن را غیر ممکن است برای گرد هم آوردن تمام خدمه لازم برای قرار دادن در یک بحث نشان می دهد چه رسد به جمع آوری یک استودیو مخاطبان به طوری که در هفته های اخیر بسیاری از محصولات آزمایش شده است با فیلمبرداری خود را نشان می دهد از راه دور. جان الیور گزارش از آنچه به نظر می رسد مانند یک خلاء برای HBO را در هفته گذشته امشب. نمایش امشب میزبان Jimmy Fallon دارای یک دوربین جدید اپراتور: همسر نانسی Jovonen. برای مدت کوتاهی در اوایل Stephen Colbert انجام شد اواخر نشان می دهد از یک وان حمام است. تطبیق Desus & Mero تا به حال یک چالش اضافه شده زیرا همانطور که عنوان آن نشان می دهد آن را نه یک مرد پشت میز نشسته. “این معضل بزرگ: ما دو انسان” تهیه کننده اجرایی تونی هرناندز می گوید. هرناندز به تماشای چگونه دیگر در اواخر شب میزبان تا به حال شروع به تیراندازی از راه دور و تحقق آن را نمی خواهد کار برای برنامه های خود را. “آنها هر دو مورد نیاز به صحبت به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.” تولید کننده جولیا جوان که راهنماهای نشان می دهد جریان teeing تا کلیپ ها و جوک با میزبان مورد نیاز در مخلوط به عنوان به خوبی.

چه چیزی بیشتر قلب از درخواست تجدید نظر از Desus & Mero خود را مسخره توطئه پاتوق انرژی مانند استراق سمع در جالب ترین مردم شما می دانید تیراندازی گه. که خلق و خوی از صمیمیت “به ارمغان می آورد با کیفیت های متفاوت نسبت به سایر اواخر شب نشان می دهد که می گوید:” Desus & Mero تولید ویکتور لوپز است که در این دو دیرین مدیر. Re: ایجاد این احساس در حالی که خود میزبان بودند و منزوی به طور جداگانه ثابت می تواند یک چالش است. “بخش بزرگی از علم شیمی است که من و Mero در همان اتاق” Desus می گوید. در حال حاضر آنها حتی در همان دولت است. به طور معمول فیلم برداری در میدتاون منهتن استودیو با مخاطبان زنده Desus & Mero در حال حاضر با دو ad hoc مجموعه: Mero زیرزمین در نیوجرسی خانه و Desus’ “کفش کتانی اتاق” در نیویورک آپارتمان.

در ابتدا تمایل به ماندن نزدیک گره کرده خدمه شناور راه های دیگر برای حفظ این نشان می دهد قبل از اینکه آنها متوجه شدم که چگونه این بحران خواهد آخرین. “ما قصد داشتیم فقط سر خم کردن در استودیو با تمام کارکنان و اعضای” Desus می گوید. “ما فقط مانند” چه می شود اگر ما فقط یک مقدار زیادی از مواد غذایی و هر کس فقط می ماند در استودیو ؟ ما فقط می تواند زندگی می کنند در اینجا به دلیل آن استفاده می شود قدیمی الجزیره استودیو. پس از آن ضد گلوله به طور کامل محافظت می شود و خود شامل.’ بنابراین در تئوری ما می تواند احتمالا در آنجا ماند برای چند هفته. اما, شما می دانید, مردم, خانواده ها و کودکان و نوجوانان.” از راه دور گزینه به سرعت تبدیل شد به تنها گزینه است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

میزبان با استفاده از برخی از تجهیزات خود را, اما بسیاری از آن بود و یا ارسال بیش از استودیو و یا پس از استودیو به طور ناگهانی بسته آنلاین سفارش داده شده و حمل به خانه های خود. “مهم نیست که چه محدودیت های ما تا به حال این فن آوری تیم آن را نمیفهمد,” Desus می گوید. “Showtime فنی تیم عملا رفت و به مک بوک من بود و کامل جسارت به من بگویید من مک بوک بیش از حد قدیمی برای اجرای جریان نرم افزار! بنابراین من نشسته بود وجود دارد در من احساسات مانند ” چگونه جرات آنها؟!’ اما از آنجا که این پی اس, روز بعد وجود دارد تازه کردن جعبه MacBook Pro در درب من و من تا به حال به آن را اسپری با Lysol و نگه داشتن آن در حال حرکت است.”

Desus تلاش برای راه اندازی اتاق نشیمن خود را به دفتر خانه خود را اما نمی خواهم راه خود را دیوار سفید نگاه به خصوص پس از او در مقایسه با پس زمینه خود را به MSNBC مجریان و ترور نوح را راه اندازی. “هر کس واقعا خوب ، پس من گفتم: “من باید برای پیدا کردن بهترین محل در آپارتمان من تا مردم فکر نمی کنم من را شکست.'” او در حل و فصل خود را کتانی اتاق های کوچک و اتاق خواب دوم که در آن او خود را نگه می دارد گسترده مجموعه کفش. “من قصد ندارم به دروغ. هر بار که من به آن نگاه کنید در تلویزیون من مانند, ” وای, که سرد به نظر می رسد به عنوان جهنم است.'”

Mero در ضمن تبدیل شده به “علف هرز سیگار کشیدن زیرزمین” در حومه شهر خانه خود را به استودیو. “من چهار بچه ها طوری است که باعث می شود ضبط در هر نقطه دیگری در خانه تقریبا غیر ممکن است,” او می گوید. همانطور که همه کودکان در حال حاضر در حال homeschooled, Mero می گوید که قادر به قفل کردن درب بسیار مهم است برای اجتناب از ثابت تکه از فرزندان خود را. به علاوه او اغلب می نویسد: در زیرزمین پس از آن احساس می کند مانند یک فضای راحت برای ایجاد, به خصوص در حال حاضر که او را لود کردن با دنده. “وجود چهار میکروفون در یک پایه وجود دارد خروجی هدفون: از blowjob وجود دارد تمام انواع دیسک های سخت است. و وجود چندین مانیتور” Mero می گوید. “من مانند یک نظریه پرداز توطئه. این وحشی اما آن کار می کند.”

با خدمه را به کمک این ویژگی های عناصر تولید نشان می دهد نبوده است به عنوان چالش به عنوان پیش بینی شده است. “اگر من تا به حال به انجام آن را در خود من آن را فراموش کرده ام من می خواهم از دست رفته در سس” Mero می گوید. “شما می دانید که چگونه مردم می گویند چیزی بود تلاش یک تیم اما یک مرد 45 به ثمر رساند ، مانند آن را فقط مودب چیزی برای گفتن دارد ؟ خوب این واقعا یک تلاش گروهی است.”

Desus نیز تحت تاثیر قرار چقدر ساده و تیم تولید ساخته شده روند ایجاد یک صفحه اصلی تنظیم کنید. “این در واقع نه به عنوان طولانی به عنوان من فکر کردم آن را به مجموعه ای که تا,” او می گوید. “شاید 20 دقیقه.” بزرگترین چالش پیدا شد فوق العاده سیم برای اتصال به روتر که او را نگه می دارد در سقف خود را. “این یک اعتباری بزرگ برای بچه ها, ما خیلی خوش شانس است که آنها هر دو بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا” مدیر دیو Drusky می گوید.

Drusky وظیفه بود با فهمیدن خیلی از تدارکات از راه دور را نشان می دهد و هر بازیگران و خدمه عضو سیمی به صحبت کرد قدردانی خود را زیرک حل مشکل. مانند بسیاری از دیگر تاکید کرد-از کارگران تطبیق جدید تلفنی-سنگین ایام کار در هفته, Drusky در بر داشت خود را به سرعت شیفته با زوم که او با استفاده از هر دو برای برقراری ارتباط روز به روز نیاز به اتصال به میزبان با یکدیگر و همچنین با مهمانان خود را.

“قبل از این دو هفته پیش من تا به حال هرگز با استفاده از زوم. من تا به حال اسمشو نشنیده اما واقعا نمی دانید که بسیار در مورد آن” Drusky می گوید. “اما من احساس می کنم بین خودم و کار با فن آوری ما زوم در حال حاضر تمام من می دانم.”

“فریاد کردن به زوم” Mero می گوید.

“فریاد کردن به زوم” Desus پژواک—اگر چه او تمایلی به استفاده از آن برای اولین بار در.

“اولین بار آنها فرستاده شده بیش از یک ایمیل در مورد ما با استفاده از زوم من فرستاده شده بیش از پنج مقاله در مورد امنیت آن نقص” Desus می گوید. “اما ما راه اندازی واقعا تنگ امنیتی چون در راه همان است که کلاس های درس مجازی در حال گرفتن Zoombombed اگر ما جلسه ضبط می شود Zoombombed ما باید به دور انداختن کل جلسه.” پس از ایجاد یک مجموعه ای از پروتکل های ایمنی از جمله دو عامل احراز هویت و رمز عبور حفاظت از او را کمی کمتر نگران است. “شما نمی خواهد یک پخش می شود که ربوده شده و با جنس و نژادی تهمت—مگر اینکه ما آن را انجام دهد.”

گذشته از نگرانی های امنیتی را با آب و تاب طبیعت از صحبت کردن بیش از چت تصویری بود نگران نباشید. “وجود دارد که بی دست و پا چیزی که آن را مانند شما بروید—بدون شما بروید—بدون شما بروید” Mero می گوید. “اما وجود دارد هیچ کدام از آن.” چرا که این جفت ارز شده اند صحبت کردن به یکدیگر در سراسر بسیاری از سیستم عامل در طول سال از چهره به چهره به طولانی خود را-در حال اجرا پادکست Bodega پسران به goofing در اطراف در توییتر آنها عادت کرده اند به پیش بینی چگونه مکالمات خود را جریان. “این احساس که ما در حال بازگشت به ماهیت تلاش برای ایجاد هر یک از دیگر خنده و اجازه دهید هر کس در گفتگو Mero می گوید. “این فقط من و Desus بدون مخاطب.”

به علاوه وجود دارد برخی از upsides به کنترل از راه دور, راه اندازی, حتی اگر آنها نمی تواند شنیدن هر گونه تشویق. “من برای انجام این نشان می دهد تنها لباس از کمر تا” مرو می گوید. “من می پوشند بسکتبال, کوتاه, و من پابرهنه در هر زمان تنها. و این شگفت انگیز است چرا که من به تکان دادن انگشتان پا من در حالی که من صحبت کردن در مورد Meghan Markle!”

اولین کنترل از راه دور قسمت برجسته Anthony Fauci از 79 سال immunologist که به صورت علمی پاسخ به Covid-19 در ایالات متحده است. گرفتن Fauci به عنوان مهمان برجسته نشان می دهد ماموریت برای سرگرم کردن بدون نادیده گرفتن وخامت اوضاع. “ما یک نمایش کمدی و چیزهایی که باید همیشه نور است. اما یک لحظه که در آن همه چیز واقعا خنده دار” لوپز می گوید. “من گفتم:” هی بچه ها این واقعا عجیب و غریب زمان هنگامی که ما صحبت می کنند به Fauci, اگر ما می توانیم فقط مرد خنده …'” آنها ایجاد توازن میان آموزش و پرورش گرا سوال در مورد این بیماری همه گیر با فندک گفتگو در مورد Fauci نیویورک ریشه. “اگر شما می توانید در مورد خنده [coronavirus] مسائل حتی در صورت از چه ترسناک است” سر نویسنده مایک Pielocik می گوید: “که می تواند واقعا مسهل و سرگرم کننده بیش از حد.”

نشان می دهد برنامه ای برای اجرای از راه دور تا اطلاع ثانوی و حتی به عنوان Desus & Mero کارکنان راحت تر با راه اندازی وجود دارد چند طولانی چالش های ایجاد یک حرفه ای نشان می دهد بحث چند بار در هفته در غیر قابل پیش بینی و بداهه شرایط. “چیزی که من نگران این است که روشنایی خانه من در آتش با من نوار قدرت” Mero می گوید. “در حال حاضر وجود دارد که مانند 85,000 چیزهایی که متصل به آن است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه
  • آنچه در انزوا می تواند به ذهن شما (و بدن)
  • بی حوصله ؟ چک کردن ویدئو ما راهنمای شدید فعالیت های داخلی
  • خون از Covid-19 بازماندگان ممکن است راه را برای درمان
  • چگونه است که این ویروس گسترش یابد ؟ (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de