تجزیه و تحلیل دقیق از پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 نشانه خوبی برای COVID-19 واکسن

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن برای محافظت در برابر COVID-19 عفونت و اپيدميولوژيستها در حال تلاش برای پیش بینی بیماری همه گیر کوروناویروس گشوده خواهد شد تا مانند یک واکسن در دسترس است. در عین حال هر دو در تلاش هستند احاطه شده توسط حل نشده عدم اطمینان که آیا سیستم ایمنی بدن می تواند کوه قابل توجه و ماندگار در پاسخ به SARS-CoV-2 و اینکه آیا قرار گرفتن در معرض به گردش سرماخوردگی coronaviruses فراهم می کند هر نوع محافظ ایمنی.

یک همکاری بین آزمایشگاه الساندرو Sette دکتر Biol. Sci. و شین Crotty دکتری در لا جللا موسسه ایمونولوژی شروع به پر کردن در دانش شکاف با یک خبر خوب برای واکسن توسعه دهندگان و ارائه اولین تلفن همراه ایمونولوژی داده ها به کمک راهنمای اجتماعی فاصله گرفت.

منتشر شده در امروز نسخه آنلاین همراهمطالعه اسناد و مدارک قوی ضد ویروسی پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 در یک گروه 20 نفره از بزرگسالان که در حال بهبود از COVID-19. این یافته ها نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن قادر به تشخیص SARS-CoV-2 در بسیاری از راه های زدودن ترس است که این ویروس ممکن است دوری کردن از تلاش های مداوم برای ایجاد یک واکسن موثر.

“اگر ما تا به حال دیده می شود تنها حاشیه ای پاسخ ایمنی بدن ما را نگران کرده است و می گوید:” Sette استاد در مرکز بیماری های عفونی و تحقیقات واکسن و می افزاید: “اما آنچه ما می بینیم بسیار قوی سلول T پاسخ در برابر سنبله پروتئین است که هدف اکثر مداوم COVID-19 تلاش و همچنین سایر پروتئین های ویروسی. این یافته ها واقعا خبر خوبی برای توسعه واکسن.”

“همه تلاش ها برای پیش بینی بهترین واکسن نامزدها و ریز لحن همه گیر اقدامات کنترل لولا در درک پاسخ ایمنی به ویروس می گوید:” Crotty همچنین یک استاد در مرکز بیماری های عفونی و واکسن پژوهش است. “مردم واقعا نگران است که COVID-19 نمی وادار ایمنی و گزارش در مورد مردم دوباره آلوده تقویت این نگرانی ها اما دانستن اینکه در حال حاضر که فرد به طور متوسط باعث می شود یک جامد پاسخ ایمنی باید تا حد زیادی قرار داده و این نگرانی به بقیه.”

در اوایل مطالعه Sette و تیم او تا به حال با استفاده از ابزار بیوانفورماتیک به پیش بینی که قطعاتی از SARS-CoV-2 قادر به انسانی فعال سلول های T. دانشمندان سپس در جدیدترین تحقیقات و آزمایش این که آیا سلول های T جدا از بزرگسالان که در حال بهبود از COVID-19 بدون مشکلات عمده به رسمیت شناخته شده و پیش بینی پروتئین قطعات و یا به اصطلاح پپتید از ویروس خود را. دانشمندان هم مخلوط این پپتید به دو گروه اول به اصطلاح مگا-استخر شامل پپتید پوشش تمام پروتئین در ژنوم ویروسی غیر از SARS-CoV-2 “سنبله” پروتئین است. دوم مگا استخر به طور خاص متمرکز بر سنبله پروتئین است که نقطه های سطح ویروس پس از تقریبا همه از این واکسن در حال توسعه در حال حاضر هدف این coronavirus سنبله پروتئین است.

“ما به طور خاص تصمیم به مطالعه افرادی که به حال معمولی دوره بیماری و نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای ارائه یک جامد معیار برای چه عادی پاسخ ایمنی به نظر می رسد از آنجایی که این ویروس می تواند انجام برخی از چیزهای غیر معمول در برخی از افراد می گوید:” Sette.

محققان دریافتند که همه COVID-19 بيمار جامد CD4 یا “یاور” T پاسخ سلول کمک می کند که تولید آنتی بادی. تقریبا تمام بیماران در حال تولید ویروس خاص CD8 و یا “قاتل” سلول های T که از بین بردن ویروس در سلولهای آلوده. “اطلاعات ما نشان می دهد که این ویروس باعث چه شما می توانید از یک نمونه موفق ضد ویروسی پاسخ می گوید:” Crotty.

و اگر چه این نتایج را نمی بندد, که پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 ممکن است مخل آنها ارائه مهم پایه که در برابر افراد پاسخ ایمنی بدن را می توان در مقایسه; و یا به عنوان Sette دوست دارد به آن قرار داده است “اگر شما می توانید یک عکس از چیزی است که شما می توانید بحث در مورد این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه اما اگر هیچ تصویر وجود دارد هیچ چیز به بحث در مورد.”

“ما یک شروع محکم بنیاد به شرکت بپرسید که آیا تفاوت در نوع پاسخ ایمنی بدن در افرادی که شدید نتایج و نیاز به بستری شدن در مقابل افرادی که می توانند در خانه و یا حتی بدون علامت” می افزاید: Sette. “اما نه تنها که ما در حال حاضر یک ابزار مهم برای تعیین اینکه آیا پاسخ ایمنی بدن در افرادی که دریافت کرده اند یک واکسن آزمایشی شبیه آنچه شما انتظار می رود برای دیدن در یک محافظ پاسخ ایمنی به COVID-19 به عنوان مخالف به یک کافی و یا مخل پاسخ.”

این تیم همچنین نگاه سلول T پاسخ در نمونه خون که تا به حال جمع آوری شده است بین 2015 و 2018 قبل از SARS-CoV-2 شروع به گردش. بسیاری از این افراد تا به حال توجهی واکنش سلول T در برابر SARS-CoV-2 اگر چه آنها هرگز در معرض SARS-CoV-2. اما همه تقریبا قطعا دیده می شود حداقل سه نفر از چهار سرماخوردگی coronaviruses است که می تواند توضیح دهد که مشاهده crossreactivity.

آن است که هنوز مشخص نیست هر چند که آیا مشاهده crossreactivity فراهم می کند حداقل در برخی از سطح موجود ایمنی به SARS-CoV-2 و بنابراین می تواند توضیح دهد که چرا برخی از افراد یا مکان جغرافیایی در حال ضربه سخت تر توسط COVID-19.

“با توجه به شدت در حال انجام COVID-19 گیر هر درجه از عبور واکنشی coronavirus ایمنی می تواند بسیار تاثیر قابل توجهی در کلی دوره از این بیماری همه گیر است و جزئیات کلیدی را در نظر بگیرید برای اپیدیولوژی به عنوان آنها سعی کنید به دامنه چگونه به شدت COVID-19 را تحت تاثیر قرار جوامع در ماه های آینده می گوید:” Crotty.

کار تامین شد توسط NIH NIAID (AI142742, AI135078, AI007036, AI00738475N9301900065 و U19 AI118626) بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد Johnathan و مریم Tu بنیاد و داخلی LJI سرمایه سازمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>