دگزامتازون و بهبود آزمایشی با سرعت بالا در علم

فقط در سه ماه, یک, انگلیسی, تیم تحقیقاتی شناسایی اولین زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر از این بیماری همه گیر (و کمک به لغو هیدروکسی کلروکین).

هفته گذشته یک گروه تحقیقاتی انگلیس اعلام کرد که, ارزان, امن, به طور گسترده ای در دسترس مواد مخدر به نام دگزامتازون باعث می شود یک تفاوت بزرگ در صرفه جویی در زندگی مردم به شدت بیمار با Covid-19. شاید هیچ کس بیشتر شگفت زده از مردم در این تیم تحقیقاتی. که گروه بریتانیا تصادفی بررسی Covid-19 درمانی (Recovery) محاکمه در زمان فقط سه ماه از ریسندگی تا نام تجاری-نوع جدید از مواد مخدر دادگاه به تغییر جهانی پزشكي ،

در این تنبل رویه فرو رفته جهان از داروهای تحقیقاتی که پدال به فلز. “من انتظار داشتم که نتایج در پایان ماه ژوئن و اوایل جولای می گوید:” مارتین Landray یک پزشک و محقق در دانشگاه آکسفورد Nuffield گروه سلامت جمعیت و یکی از سران بازیابی. در عوض سه هفته پیش او تا به حال اطلاعات بسیار قانع کننده است که آن را آشکار بود لحظه ای که آنها به پایان رسید استخدام افراد—و به اندازه کافی قانع کننده به مرحله غیر معمول از اعلام آن از طریق آزادی مطبوعات.

بهبود محاکمه است “تطبیقی” طراحی و ساخته شده برای ارزیابی یک و نیم دوجین داروهای مختلف در یک بار با روش ها و اهداف اعلام شده در پیش است. هر یک از مواد مخدر است برخی از منطق چرا این کار ممکن است در برابر Covid-19; محاکمه آن داوطلبان از مردم در بریتانیا ملی خدمات بهداشت تصادفی آنها را به یکی از مواد مخدر یا هیچ کدام. داده ها نظارت کمیته بررسی نتایج به عنوان آنها در آمده و اجازه دادگاه به رها کردن آنهایی که کار نمی کنند و یا حتی اضافه کردن امکانات جدید. به محض بهبود ملاقات هدف خود را از 2,000 مردم در مصرف کورتیکواستروئید داروی دگزامتازون که کمیته به نام Landray و به او گفت که او باید یک نگاهی به اعداد. برای مردم تا بیمار آنها نیاز به اکسیژن اضافی دگزامتازون کاهش مرگ و میر توسط یک پنجم. برای مردم در ونتیلاتورهای مکانیکی آن کاهش مرگ و میر یک سوم. این ارقام eye-popping—Landray نیست کاملا معتقدم که آنها را برای اولین بار در. تیم خود را صرف دو هفته بعد به او می گوید تلاش برای شکستن این آمار برای دیدن اگر وجود دارد برخی از اشتباه و یا مخدوش عامل. آنها نمی تواند پیدا کردن یکی.

که بازی در حال تغییر. به جز برای برخی از خفیف نتایج امیدوار کننده ای از عجیب و غریب و گران ابولا مواد مخدر remdesivir هیچ درمانی نشان داده است هر اثر واقعی در برابر ویروس. دگزامتازون از سوی دیگر ارزان است مشترک استروئید به اندازه کافی امن به استاندارد برای کودکان مبتلا به خروسک است. (عوارض جانبی آن به طور کلی خفیف چیزهایی مانند بی خوابی و یا تغییرات اشتها.) “ساخت این موجود به جهان یک چیز بزرگ و آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است ایجاد یک بیانیه به دلیل آن بود که جهت درمان بهبود یافته برای بقا جهانی همه گیر و آن را هزینه نمی کند هر گونه پول” Landray می گوید. “این کاملا واضح داستان بود, بزرگ, پس از آن بهتر خواهد بود به سمت راست.”

در ژوئن 16, Landray و شرکت سرب پیتر Horby کنفرانس مطبوعاتی و قرار دادن یک بیانیه است. از لحاظ فنی که نه راه علم قرار است به کار. (و نه علم روزنامه نگاری به فرانک.) آنها کنار چک و توازن سیستم اخذ داده ها را به شکل و داشتن آن بررسی توسط همسالان قبل از رسمی انتشار در یک مجله علمی. هنوز چهار ساعت پس از آن اعلام بریتانیا گسترده خدمات بهداشت ملی اضافه دگزامتازون به آن Covid-19 پروتکل درمان. Landray می گوید او احساس او تا به حال به آن را انجام دهد. “آیا من بر روی آن نگه دارید به عنوان راز کوچک ما در حالی که بیماران در حال درمان با هیچ شواهدی در همه—یا با داده نشده بودن هر گونه مواد مخدر و یا تمام انواع مواد مخدر ؟ آیا من تو را بر روی این اطلاعات که توسط این نکته بسیار روشن کنم یا اطلاع رسانی در جهان است ؟ ” او می پرسد. “جواب این است: شما نفرین اگر شما و لعنت اگر شما نمی. اما تا کنون به نظر من گزینه بهتری بود که این نتایج در دسترس عموم است.”

بسیاری از محققان خواهد بود خوشحال با تغییر جهانی عمل فقط یک بار. اما واقعیت این است که کنفرانس مطبوعاتی مشخص دومین بار در یک ماه است که بهبود حال نفوذ در بیمارستان چگونه درمان Covid-19. در اوایل ماه ژوئن, محققان اعلام کردند که آنها لغو بازوی تست های آزمایشی استفاده از antimalaria دارو هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط Silicon Valley disruptor-bros و روسای جمهور ابرقدرت جهانی. بهبود دادگاه را بررسی داده های هیئت مدیره در نگاه خود اعداد و مصمم است که آن را به ارزش ثبت نام هر نفر; این مسائل درست نیست انجام هر گونه خوب است. (یک تحقیق دیگر در دانشگاه مینه سوتا در بر داشت هیچ سود در هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه یا نه.) و اگر چه بیشتر نتایج ورودی این واقعیت است که بهبود بسته بندی شده نقل مکان کرد و در یک سیگنال است که بیمارستان ها باید بسیار انجام. “هر دو این نتایج آمد زودتر از ما انتظار می رود” Landray می گوید.

محاکمه چند مسلح تطبیقی طراحی و سریع آن-twitch انتشار نتایج به جهان باز کرده اند تا یک مسیر غیر معمول از جذب به بدن پذیرفته شده علمی دانش است. در واقع با اکثر استانداردهای دگزامتازون در نتیجه حتی آن همه راه را از طریق علم به روده بزرگ است. بازیابی هنوز محاکمه نشده به چاپ یک مقاله در یک همکار مجله هر چند Landray می گوید که این تیم ارائه شده است یکی در دگزامتازون و در حال نوشتن یک هیدروکسی کلروکین. اوایل این هفته محققان منتشر preprint در MedRxiv وب سرور که رفت به جزئیات بیشتری در این گروه که بهره مند از دگزامتازون.

در این لحظه تمام جهان از محققان در حال بررسی است که قبل از مطبوعات تا حدودی کمتر به طور رسمی در جلسات داخلی (و البته توییتر). در دانشگاه سان فرانسیسکو در بیمارستان و دانشکده پزشکی افرادی که سیاست را و ببینید که بیماران بحث که آیا آنها تا به حال به اندازه کافی اطلاعات برای تغییر چگونه آنها را درمان Covid-19. در نهایت آنها تصمیم گرفتند آنها را: بازیابی تحقیقات گروه محترم است و آنها خود را منتشر روشها و برنامه ریزی انتهایی جلوتر از زمان خود را در نتایج جستجو نشان می دهد تفاوت روشن و نتایج آن را حس بصری.

“به من حتی آزادی مطبوعات من عبور نوار از تغییر در عمل است که یک چیز عجیب و غریب می گویند از آنجا که من نمی خواهم ساخت بالینی تصمیم گیری های مطبوعاتی می گوید:” باب Wachter صندلی از گروه پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو. “اما شما در حال صحبت کردن در مورد مواد مخدر است که کاملا امن استفاده می شود که برای مدت کوتاه از زمان و یکی از ما یک مقدار زیادی از تجربه با. شما در حال صحبت کردن در مورد بسیار قابل توجه تفاوت—ظریف نمی, بهبود بسیار معنی داری بهبود است. و شما در حال صحبت کردن در مورد آن را از آینده بسیار مورد احترام بین المللی گروه تحقیقاتی که تا به حال به انتشار تحقیقات خود روش قبلا.”

در واقع خط مقدم پزشکان در حال حاضر در حال انتظار برای دیدن اگر استروئیدها را تفاوت در این بیماری است. “این فقط کار می کند’ اما ‘کند و آن را pathophysiologic منطق? است وجود دارد یک دلیل که ممکن است کار می کند؟'” می گوید Wachter. و وجود دارد. کورتیکواستروئیدها مانند دگزامتازون و پردنیزولون (“glucocorticosteroids” اگر شما بودن واقعا خاص) آمده از مردم غدد آدرنال; آنها تنظیم عملکردهای بدن از سوخت و ساز بدن به شناخت و سیستم ایمنی بدن است. که خوب چون فراری پاسخ ایمنی یکی از راه های Covid-19 نوبت کشنده است. “ما می دانیم که Covid است bipronged بیماری یک بیماری که در آن برخی از آسیب انجام شده توسط این ویروس تکرار و صدمه زدن و باد کردن سلول … اما مقدار قابل توجه از آسیب آید به دلیل سیستم ایمنی بدن خود را تلاش برای کشتن ویروس بلکه کشتن قطعات شما در همان زمان” Wachter می گوید.

که به نام سايتوکين طوفان. این یک پاسخ ایمنی دریا رفته اند با hotheaded defensiveness از کسی که می داند که آنها در طرف اشتباه از استدلال. اما مهار آن نیز مهار سیستم ایمنی بدن است که در یک روی حیله و تزویر تعادل—پزشکان می خواهید برای جلوگیری از التهاب, اما نه بلوک توانایی فرد برای بازیابی. سازمان بهداشت جهانی راهنمایی برای درمان افراد مبتلا به Covid-19 هنوز هم توصیه می کند در برابر استفاده از استروئیدها بر اساس بررسی از آزمایشات با استفاده از مواد مخدر را در مقابل دیگر انواع پنومونی ویروسی. به تازگی به عنوان فوریه—که بله احساس می کند مانند 1000 سال پیش یک مقاله در مجله لانست نیز هشدار داد مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده از مواد مخدر را در مقابل Covid-19 با استناد به همه نوع از نتایج بد در درمان respiratory syncytial virus آنفلوانزا و زودتر coronavirus بیماری سارس و MERS.

هیچ کس واقعا نمی داند که چرا دگزامتازون به نظر می رسد که چنین پاک کردن سود در Covid-19. بهبود آزمایشی دریافتند که بیمارانی که نشان داد بیشترین بهره بودند و آنهایی که نیاز به اکسیژن اضافی و یا در ونتیلاتورهای مکانیکی—آنها خیلی بیشتر به احتمال زیاد هنوز هم زنده 28 روز بعد در مقایسه با افرادی که فقط به عنوان بیمار, اما نمی توانید به مواد مخدر. اما آن را به طور کامل روشن نیست از کاغذ چگونه مفید این دارو برای افرادی که نمی نیاز به اکسیژن و یا هواکش است که برای کسانی که نبودند به عنوان بیمار است. “وجود دارد احتمالا به اندازه کافی در اینجا برای بسیاری از افراد به احساس راحت دادن استروئیدها به بیماران بدحال می گوید:” ویلیام جنوبی, رئیس, بیمارستان, پزشکی در فیور سیستم بهداشت و کالج پزشکی آلبرت اینشتین. “ما واقعا نمی دانند که دقیقا همان چیزی است که حق مردم بیمار به درمان با استروئید. به نظر می رسد مریض تر کسی است که بیشتر احتمال دارد آنها به نفع اما آن را واقعا روشن نیست که چگونه به توصیف جمعیت است که به احتمال زیاد بهره مند شوند.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در انگلستان بیش از 40 درصد از مردم در هواکش که نمی توانید دگزامتازون مرده بودند 28 روز بعد. در نیویورک در اوج این بیماری همه گیر است که درصد بود و حتی بالاتر اما Wachter می گوید در سن فرانسیسکو بیمارستان, این فقط نیمی از آن. هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چرا. شاید آن بود که سان فرانسیسکو ندارد به عنوان بسیاری از افراد بیمار بود و بیشتر کارکنان برای مراقبت از هر یک ، شاید مردم در نیویورک بودند مریض تر یا شرایط دیگر ساخته شده است که آنها را آسیب پذیر تر است. اما بدون در نظر گرفتن, که بدان معنی است که تحت همان شرایط دگزامتازون را ساخته اند بیشتر از تفاوت در نیویورک از سان فرانسیسکو.

امن به عنوان دگزامتازون است, بهبود, مطالعه هنوز هم تجویز شده آن را برای 10 روز دیگر از نمونه استروئید دوره. یعنی ممکن است در دراز مدت عوارض جانبی مانند افزایش استعداد ابتلا به عفونت های دیگر. “این جالب خواهد بود برای دیدن طولانی مدت انشعابات از نظر عوارض جانبی می گوید:” Shitij Arora یک طب داخلی پزشک در فیور که توسعه اولیه پروتکل برای استفاده از کورتیکواستروئیدها در افراد بستری با Covid-19. “به خصوص آسیب ریه مانند اما برخی از تاخیر عفونت ها به خصوص عفونت های قارچی که یک نگرانی با سارس و MERS داده است.”

Landray موافق با نیاز به نظارت بیشتر مردم در این مطالعه اما او واقعا نمی خرید نیاز برای بهتری کاهش داده. در واقع او می گوید: شما اندازه گیری مقدار اکسیژن در کسی خون و اگر خود را اشباع اکسیژن کمتر از 93 درصد—اگر آنها می خواهم نیاز به اکسیژن اضافی و یا اگر آنها بدتر و نیاز به یک ونتیلاتور—در مطالعه خود دگزامتازون کاهش خطر مرگ. “آن را متناسب با زیست شناسی. این است که به ما می گوید که وجود دارد می آید یک نقطه در بیماری که ریه ها شروع به شکست است. اگر شما برای رسیدن به, اکسیژن, سیلندر, شما باید برای رسیدن به آن دگزامتازون به عنوان” Landray می گوید. “بسیاری از این سوال از ما چگونه کار کردن دقیقا همان است که به آن ، که یک مسئله بزرگتر اگر شما یک درمان با عوارض جانبی وحشتناک و یا آن را به شما هزینه $10,000 پاپ. در اینجا آن را به شما هزینه $10, پاپ, و ما می دانیم که عوارض جانبی برای کل دوره است.”

در ضمن Landray انتظار دارد که هنوز نتایج بیشتر از بازیابی. آنها در حال رفتن به نوشتن داده ها از لغو هیدروکسی کلروکین بازوی محاکمه و هنوز هم جلوتر هستند و نتایج از داروهای دیگر آنها دنبال آن هستید در—HIV داروهای لوپیناویر و ریتوناویر این آنتی بیوتیک آزیترومایسین ضد التهابی به نام توکلیزوماب و پلاسما استخراج شده از خون کسانی که از بهبود از این بیماری است. این نوع از آزمایشات در حال رفتن در سراسر جهان صدها نفر از آنها را يافته اند آهسته می رسند.

تغییر در استاندارد مراقبت نشان دهنده نه فقط دانش جدید اما یک واژگونی قبلی حکمت. اگر نتایج نگه دارید علاوه بر این از دگزامتازون به Covid-مبارزه پزشکی کابینه (و multiprong تطبیقی تست مدل Recovery) نشان دهنده علم در واقع بهتر در مبارزه با این بیماری است. “بازیابی آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ تمرکز بر روی چیزی که اهمیت و ساخت یک تیم با انگیزه گرفتن جواب درست و انجام درست برای بیماران به جای انگیزه پول و اعتبار مؤلف و یا هر چیز دیگری” Landray می گوید. وجود دارد بدون هیچ دلیل واقعی که بزرگ و سریع و مطالعات شبیه به این نمی توانست چرخید تا در ایالات متحده است. اما آنها ندارد. بهبود شناسایی کرده است یکی از ارزان درمانی است که موجب صرفه جویی در زندگی و لغو یکی که نیست … و آن را هنوز هم تنها آغاز شده است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de