George Thompson

دانشگاه کالیفرنیا-دیویس سلامت

در 26 فوریه آنچه به نظر می رسد مانند سنین پیش در جریان همه گیر دانشگاه کالیفرنیا در دیویس مرکز پزشکی در ساکرامنتو در نهایت RNA نتایج آزمون تایید که یک بیمار بدحال از آن درمان شده بود به مدت یک هفته به حال coronavirus بیماری 2019 (COVID-19). (در آن زمان 4 روز قبل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به توافق ارزیابی او نمونه به این دلیل که زن را برآورده نمی کنند سخت معیارهای آژانس پس از آن تا به حال در محل و 3 روز بیشتر برای نتیجه به عقب می آیند.) بیمار که به دلایل حفظ حریم خصوصی تنها به عنوان یک زن در کالیفرنیا فرماندار و مقامات بهداشتی دولت او به احتمال زیاد مورد ایالات متحده در جامعه گسترش شناسایی این معنی است که منبع از عفونت شناخته نشده بود: او تا به حال سفر خارج از ایالات متحده به منطقه آلوده شده است و یا شناخته شده در تماس با یک مورد تایید شده.

مشکل مرکز پزشکی مواجه دستیابی به یک آزمون برای آن بیمار دریافت گسترده رسانه موشکافی اما سرنوشت او تا حد زیادی فرار کرد توجه: بعد از بیماری کاهش یافته UC Davis پزشکان امن آنچه شناخته شده به عنوان دلسوز استفاده از مجوز از اداره غذا و دارو برای آزمایش یک داروی آزمایشی در بیمار خود را در خارج از یک کارآزمایی بالینی است. دارو remdesivir ساخته شده توسط علوم جلعاد داده شده است وریدی چکه. چندین تصادفی کنترل شده با پلاسبو محاکمه remdesivir برای COV-19 در حال حاضر در حال انجام در چین و ایالات متحده است و هر کس به دنبال سریع نکات در مورد اینکه آیا این دارو آثار جدید قبل از مطبوعات از امروز در دارو استفاده در سه COVID-19 بيمار بالا بردن سوال در مورد نهایی آن ارزش.

Remdesivir فلج یک آنزیم به نام RNA پلیمراز است که توسط بسیاری از ویروس ها به کپی خود را; آن را به طور خاص هدف SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. اما آن را به خوبی کار می کرد در لوله آزمایش و مطالعات حیوانی از انسان coronaviruses عموزاده SARS-CoV-2 به نام سندرم حاد تنفسی خاورمیانه و سندرم تنفسی است که علت مشابه شرایط تنفسی. (ابولا نیز یک RNA ویروس اما آزمون remdesivir در جمهوری دموکراتیک کنگو در سال گذشته نشان داد که آن کار نمی کند برای این بیماری است.)

George Thompson, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی بود در این تیم که برای مراقبت کالیفرنیا بیمار و صحبت به علمخودی در مورد پرونده. این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و ظهر; اطلاعات اضافی اضافه شده توسط علمخودی است که در داخل پرانتز.

Q: هنگامی که بیمار شروع remdesivir?

یک: از تشخیص به درمان حدود 36 ساعت است که بسیار کوتاه اضطراری تصویب یک تحقیقاتی مواد مخدر است.

Q: چگونه بیمار بود او ؟

یک: ما فکر کردیم که او قرار بود به تصویب دور.

Q: آیا شما ” سنگ شکن دستگاه اکسیژن (ECMO)? [این یک نوع مصنوعی ریه است که حذف, خون, پمپ اکسیژن به داخل آن و سپس برگرداندن آن به بدن است. از آن شده است به طور گسترده در چین به صرفه جویی در برخی از بدحال COVID-19 بيمار.]

یک: ما در حال شروع این گفتگوها به ببینید که چگونه ما آن را انجام دهد لجستیکی و او بسیار نزدیک به آن نیاز دارند اما سلامت او شروع به نوبه خود در اطراف. ما باید برخی از شدید موارد آنفلوآنزا هر سال که تا پایان در ECMO اما هیچ کس را دوست دارد به آن را انجام دهد. آن دسته از بیماران بسیار بیمار است و آنها نیاز به مقدار زیادی از زمان و منابع زیادی. اما ما آن را انجام دهد اگر ما نیاز به. و ما مایل به انجام این است که برای بیمار.

س: یکی واضح از داروهای ضدویروس برای بیماری های حاد است که اگر شما شروع به آنها را در اواخر آنها کار نمی کنند. آیا شما فکر می کنم که این نقطه که در آن شما به او درمان بود و اوایل به اندازه کافی برای آن را به کار?

یک: من فکر می کنم تا. یک نیاز بود که بیمار بود به یک تست مثبت [نمایش حضور SARS-CoV-2] درست قبل از شروع این دارو را به مطمئن شوید که او تا به حال نه خود به خود در حال حاضر پاک ویروس. روز بعد از تزریق داروی او به طور مداوم بهتر است. من می توانم آن را ثابت نمی کند مربوط می شود. من آرزو می کنم ما تا به حال شده است قادر به انجام سریال [polymerase chain reaction] PCR آزمایش خون, اما ما نمی تواند به دلیل کمبود منابع است. با اکثر تحقیقاتی مواد مخدر آزمایش در, می گویند, میمون, میمون ها وجود دارد بين دولت از مواد مخدر و کاهش میزان ویروس در خون است. این چیزی است که ما امید ما می تواند دیده می شود در این بیمار است.

[PCR می تواند به تقویت و مقدار بسیار کمی از RNA ویروسی به طوری که می توان آن را تشخیص داده و پایه و اساس بسیاری از SARS-CoV-2 آزمون است.]

س: چه چیزی شما را به معنای فقدان منابع ؟

یک: این شهرستان تنها 20 coronavirus آزمون برای کل شهرستان است. که بیمار در حال حاضر تایید عفونت و نبود یک اولویت برای استفاده از آنها.

س: می تواند شما را serial نمونه خون آنها را ذخیره و به آنها نگاه کنید بعد ؟

یک: ما باید تمام کسانی که در نمونه های ذخیره شده در بیمارستان محلی ما و ما در حال رفتن به قادر به انجام این تست در هفته آینده از آنچه به من گفته شده است. ما در نهایت خود ما صفحه اصلی-دم [SARS-CoV-2] تست و در حال اجرا است و من فکر می کنم که شما بگویید بیشتر از داستان است. اگر این قطره در ویروسی زیاد به زمانی مربوط به remdesivir آن را بسیار بیشتر استدلال قانع کننده تر از او زندگی می کردند پس از آن باید کار می کرد. اما بعد از آن دوباره من شنیده ام داستان که بسیاری از COVID-19 بیماران فقط باید این ویروس در نمونه تنفسی و خون خود را.

Q: هنگامی که شما انتظار می رود که کاهش بار ویروسی اگر آن را با توجه به remdesivir?

یک: در عرض 24 ساعت شما واقعا می خواهید برای دیدن یک [بزرگ رها]. اما من فکر می کنم ما باید مقدار زیادی برای یادگیری در مورد این بیماری است.

س: او از بيمارستان مرخص شده?

یک: برای محافظت از حریم خصوصی اجازه دهید فقط می گویند او را به خوبی انجام می دهند.

س: آیا درمان سایر بیماران در UC Davis مرکز پزشکی را تایید کرده اند که COVID-19?

A: بله, اما آنها تا به حال متوسط بیماری و آن را خفیف به اندازه کافی برای آنها را به خانه بروم. هیچ کدام را واجد شرایط برای استفاده مهربان از remdesivir است که تنها داده شده به بیماران مبتلا به بیماری شدید.

س: این یک معمای هر چند به خاطر remdesivir بهترین شانس کار در بیمارانی که تحت درمان زود قبل از بیماری شدید می شود.

یک: برای هر بیماری عفونی, من فکر می کنم قبل از ما شروع به مواد مخدر بهتر است. اما این خطر در مقابل سود سوال. اگر چه این دارو باعث سمیت کبدی در 50 درصد از مردم ما داده ام آن را برای کسی که احتمالا به خوبی انجام دهد بدون آن ؟

[بالینی انجام خواهد شد نگاه در تمام مراحل بیماری است.]

Q: آیا شما برنامه ریزی برای آزمون دیگر داروهای تجربی برای COVID-19?

یک: ما در حال حاضر تماس شده توسط یک دسته کامل از شرکت های مختلف با ترکیبات. بنابراین من فکر می کنم ما قادر به ارائه بیشتر از هر کسی با تایید COVID-19 تجربی پروتکل در یک کارآزمایی بالینی است. وجود دارد مقدار زیادی از علاقه به کلروکين و اینترفرون با Kaletra.

[کلروکين یک ضد مالاریا, اینترفرون است که سیستم ایمنی بدن مسنجر و Kaletra ترکیبی است از دو بازدارنده های پروتئاز مورد استفاده در درمان عفونت HIV.]

س: چه شما را دیدم ترسناک?

A: خوب, آن می تواند شدید باشد. تحقیقات من در آزمایشگاه کار می کند در یک پاتوژن, Coccidioidomycosis قارچ است که باید مورد مطالعه در یک BSL-3 [ایمنی زیستی سطح 3] آزمایشگاه. بنابراین من بسیار استفاده می شود برای پوشیدن تمام دنده. [BSL-3 دوم دقیقترین سطح مهار.] وجود دارد مقدار زیادی از ترس در بیمارستان است. پرستاران نیاز به بحث زیادی در مورد آن. و درمانگران تنفسی می خواهید به صحبت های زیادی در مورد آنچه شما می رویم به انجام این کار برای یک بیمار که در یک نبولایزر [یک ماشین است که تبدیل به داروهای مایع به غبار].

س: بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد این بیماری با قدرت های بزرگ بر اساس گزارش آنها را خوانده ام. احساس من از این ویروس است که واقعا تند و زننده برای افرادی که بالاتر از 80 و برای افرادی که بیماری قلبی, دیابت, فشار خون بالا, اما برای اکثر افراد سالم آن را به مانند آنفولانزا. آن را به طور معمول انجام نمی دهد بیشتر از هر چیزی به بچه ها. این است که درک خود را از این نیاز دیده می شود این بیماری است ؟

یک: این که من درک عمومی بر اساس ادبیات و آنچه ما می دانیم این ویروس شناسی, اما آن را خیلی زود درست است ؟ ما تا به حال چنین فقیر تست ظرفیت من فکر نمی کنم ما واقعا باید تجربه بالینی با وسعت بیماری است. ما برای اولین بار زن و شوهر از بیماران شده اند متوسط سن افراد سالم است. اما باز هم شما می دانید اگر شما باید برخی از بسیار جزئی نسخه از آن شما احتمالا نمی خواهید به دنبال هر گونه مراقبت. به طوری که سمت کوه یخ—من فقط فکر نمی کنم ما می خواهم که تجربه بالینی ،

*اصلاح, 13 آوریل, 4:30 بعد از ظهر: با توجه به رونویسی خطا نسخه قبلی این داستان گفت: تامپسون مطالعات coxsackievirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de