اپیدمیولوژی هیروشی Nishiura (مرکز) داده است بسیاری از مصاحبه ها که در آن از او خواست ژاپنی به کاهش ارتباطات اجتماعی 80 درصد است.

Kyodo/AP تصاویر

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

او شناخته شده در ژاپن به عنوان “80% عمو.” بیش از چند هفته گذشته Hokkaido University اپیدمیولوژی هیروشی Nishiura داده است بی حد و حصر تلویزیون و روزنامه مصاحبه اصرار مردم برای کاهش ارتباطات اجتماعی 80 درصد را در جهت معکوس به طور ناگهانی رشد انفجاری از ژاپن COVID-19 بیماری همه گیر. “همکاری برای کاهش تماس بلافاصله در یک drastic شیوه” Nishiura گفته نگه می دارد. او اغلب نقاط به یک نمودار نشان دادن نتایج حاصل از مدلسازی نشان می دهد که ژاپن شیوع تنها می تواند موجود باشد اگر مردم به شدت و بلافاصله محدود کردن تعاملات خود با دیگران است. اگر آنها استفاده می شود به تماس با 10 نفر در روز آنها را قطع کرده اند که به او می گوید.

دولت ژاپن امیدوار است مردم را گوش دهید. مورد تایید شده تعداد نسبتا پایین باقی می ماند اما در حال افزایش در نرخ هشدار دهنده. در 15 مارس ژاپن تا به حال یک مقام رسمی تجمعی در مجموع 780 موارد; به عنوان از 19 آوریل که تعداد افزایش یافت و به بیش از 10,700, 3000 از آنها در توکیو. “توکیو و دیگر شهرهای بزرگ در حال حاضر ورود مواد منفجره فاز و مناطق دیگر در ژاپن نیز پس از آن مسیر می گوید:” کنجی Shibuya جهانی بهداشت پژوهشگر در کالج کینگ لندن است. او و دیگران را سرزنش مهار استراتژی است که با تمرکز بر شناخته شده عفونت خوشه اما دسترسی محدود به تست اجازه می دهد موارد فردی برای فرار از نظارت است.

دولت ملی بوده است آهسته به فشار به صورت گسترده اجتماعی فاصله. این بسته مدارس برای ماه مارس و توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از جمعیت. اما محل کار, مغازه ها و رستوران ها باز ماند. در نهایت در پاسخ به افزایش سریع در موارد نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, اعلام وضعیت اضطراری در هفت استان در 7 آوریل و سپس گسترش آن به کل کشور در 16 مارس. است که به استانی فرمانداران اختیارات به مدارس و دیگر امکانات عمومی. اما آنها هیچ قانونی قدرت به سفارش مردم به ماندن در خانه و یا کسب و کار ، اضطراری اعلام “خیلی دیر” شیبویا می گوید.

در اواخر ماه فوریه زمانی که شیوع هنوز کوچک, وزارت بهداشت به دنبال چه Shibuya خواستار “قدیمی از مد افتاده” رویکرد برای کنترل یک بیماری همه گیر را شامل گسترده تست. وزارت ایجاد یک “خوشه پاسخ بخش” یک تیم از تماس با ردیاب و تحلیلگران داده است که دنبال کردن و تست آن مربوط به آلوده شدند. این بخش حتی تولید نقشه نشان دادن مکان از خوشه های سراسر کشور به نگه داشتن مردم آگاه باشید آنچه در آن بود کشف.

این استراتژی کار می کرد در اوایل اما Shibuya می گوید او به طور فزاینده نگران است که جامعه گسترش در شهرهای بزرگ بود که از دست رفته به دلیل تراکم جمعیت بالا, چالش های تماس ردیابی و راه های انتقال آن را شامل نمی خوشه. برای مثال این ویروس می تواند زنده ماندن در سطوح و توان یک فرد بدون تماس مستقیم با فرد آلوده. Nishiura که خدمت در یک میزگرد تخصصی مشاوره وزارت بهداشت در خوشه استراتژی موافق است که آن را “بسیار موفق در نقاط شهری.”

در ضمن تست محدود بود و به احتمال زیاد از دست رفته بسیاری از خفیف عفونت. “ما نمی دانیم درست است تعداد بیماران آلوده می گوید:” Masahiro کامی یک پزشک که سر توکیو-پزشکی مبتنی بر حکومت موسسه تحقیقات. به منظور واجد شرایط برای آزمون یک بیمار به یک درجه حرارت از حداقل 37.5 درجه سانتیگراد یا دشواری تنفس برای حداقل چهار روز یا دو روز برای افراد مسن. شهروندان که احساس بیمار خواسته می شود که در خانه بمانند و نظارت بر سلامت و درجه حرارت بدن برای چند روز و تنها درخواست یک تست اگر علائم باقی بماند و یا رشد بدتر است. (قصد داشت برای حفظ آن با معمولی سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم از قریب به اتفاق مراکز آزمون.) ژاپن انجمن پزشکی نیز گزارش داد که بسیاری از پزشکان تا به حال مشکل گرفتن بیماران خود را مورد آزمایش قرار. خط پایین این است که در ژاپن انجام شده حدود 1500 تست در هر یک میلیون نفر جمعیت کمتر از 15 درصد این تعداد در کره جنوبی.

حتی بیمارستان ها تا به حال مشکل گرفتن مشکوک COVID بیماران آزمایش کامی می گوید. در حال حاضر 20 درصد از موارد جدید گزارش شده در توکیو مرتبط به عفونت های بيمارستانی در میان بیماران و کارکنان.

تست ظرفیت در حال حاضر در حال گسترش است. دولت امیدوار است که قادر به انجام 20,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه. و تا کنون تماس با Nishiura و دیگران به صورت داوطلبانه با رعایت اقدامات اضطراری به نظر می رسد داشتن یک تاثیر است. بسیاری از سالن های سینما, موزه ها و فروشگاه های بزرگ باید بسته خود را درب. توکیو شهری دولت گزارش می دهد که صبح ساعت شلوغی ridership در شهر خطوط مترو در هفته گذشته پایین بود 60 درصد از سطح قبل از بحران. بسیاری از رستوران ها و کافه ها را بسته و یا باز هستند را خارج و تنها. اما دیگران ادامه کسب و کار به عنوان معمول است.

حتی اگر تعداد موارد جدید است رانده طور چشمگیری پایین “ما باید آماده برای هر دو خوب و بد حالات” کوبه دانشگاه متخصص بیماری های عفونی Kentaro Iwata گفت: در طول یک آنلاین نشست خبری حمایت شده توسط خبرنگاران خارجی’ Club ژاپن است. (ایواتا مشهور شد دو ماه پیش پس از ارسال نمایشی ویدئو در مورد “هرج و مرج” روش روی الماس شاهزاده خانم یک کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در ماه فوریه به دلیل آن را به حال COVID-19 نفر در هیئت مدیره.)

Nishiura برای یک نگرانی است که آنچه انجام شده است تا کنون کافی نیست. به همین دلیل “80% عمو” را در حفظ و گرفتن پیام خود را به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im