به طور قابل توجهی کاهش همچنين سطوح اسید آمینه متیونین می تواند آهسته شروع و پیشرفت التهاب و بیماریهای اتوایمیون مانند مولتیپل اسکلروزیس در معرض خطر افراد با توجه به یافته های منتشر شده امروز در متابولیسم سلولی.

در حالی که بسیاری از انواع سلول در بدن تولید متیونین ایمنی بدن سلول های مسئول در پاسخ به تهدیدات مانند عوامل بیماری زا نیست. در عوض متیونین که سوخت های تخصصی این سلول ها به نام سلول های T باید از مصرف از طریق مصرف مواد غذایی. اگر چه متیونین است که در اکثر مواد غذایی و محصولات حیوانی مانند گوشت و تخم مرغ حاوی خصوص در سطوح بالا.

“متیونین بسیار مهم است برای یک سیستم ایمنی سالم است. نتایج ما نشان می دهد برای افراد مستعد به التهاب و بیماریهای اتوایمیون مانند مولتیپل اسکلروزیس کاهش مصرف متيونين در واقع می تواند تعدیل سلول های ایمنی است که باعث بیماری منجر به نتایج بهتر” گفت: راسل جونز, Ph. D., مطالعه ارشد نویسنده و برنامه رهبر Van Andel موسسه متابولیک و تغذیه ای گروه برنامه نویسی. “این یافته ها ارائه بیشتر و اساس مداخلات رژیم غذایی به عنوان درمان های آینده برای این اختلالات است.”

اختلالات خود ایمنی رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن به اشتباه حمله و از بین می برد و به بافت های سالم. برای مثال در اسکلروز متعدد — شایع ترین بیماری التهابی سیستم عصبی مرکزی — غلاف میلین است که محافظت از سلول های عصبی در مغز و نخاع است هدف توسط سیستم ایمنی بدن. پس از آن آسیب مانع پیام های سفر به و از مغز و در نتیجه به تدریج بدتر شدن علائم مانند بی حسی و ضعف عضلانی هماهنگی و تعادل مشکلات و کاهش شناختی. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان است که به طور قابل توجهی کاهش سرعت یا توقف به مولتيپل اسکلروزيس بدون تا حد زیادی افزایش خطر عفونت و یا سرطان است.

“چه چیزی باعث مولتیپل اسکلروزیس است که هنوز به طور کامل درک نشده است. ما می دانیم که ژن های مرتبط با سیستم ایمنی بدن دخیل هستند اما عوامل محیطی نیز نقش بازی گفت:” کاترین Larochelle, M. D., Ph. D., مطالعه همکاری نویسنده و پزشک و دانشمند در neuroimmunology و متخصص مغز و اعصاب در اسکلروز متعدد درمانگاه در مرکز بیمارستان de l’université de Montréal. “این واقعیت است که عوامل متابولیک مانند چاقی و افزایش خطر ابتلا به اسکلروز متعدد باعث می شود ایده های غذایی مداخله برای آرام کردن سیستم ایمنی بدن به خصوص جذاب است.”

در طول یک پاسخ ایمنی سلول های T سیل منطقه آسیب دیده برای کمک به بدن در دفع عوامل بیماری زا. جونز Larochelle و تیم خود را در بر داشت متیونین در رژیم غذایی سوخت این فرایند با کمک به “تغییر برنامه” سلول های T برای پاسخ به این تهدید با سرعت بیشتری تکثیر و تمایز به تخصصی زیرگروه. برخی از این برنامه ریزی سلول های T التهاب می شود که طبیعی است بخشی از یک پاسخ ایمنی بدن اما می تواند باعث آسیب و اگر آن را همچنان مانند آسیب های عصبی رخ می دهد که در اسکلروز متعدد.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که به طور قابل توجهی کاهش متیونین در رژیم غذایی از مدل های ماوس اسکلروز متعدد تغییر برنامه ریزی مجدد سلولهای T محدود کردن توانایی خود را به علت التهاب در مغز و نخاع است. نتیجه تاخیر در بیماری شروع و پیشرفت کند.

“محدود کردن متیونین در رژیم غذایی شما اساسا از بین بردن سوخت برای بیش از این فعال پاسخ التهابی بدون به خطر انداختن سایر سیستم ایمنی بدن” جونز گفت.

او هشدار میدهد که این یافته ها باید تایید در انسان قبل از دستورالعمل های غذایی را می توان توسعه یافته. این تیم همچنین قصد دارد برای بررسی اینکه آیا داروهای جدید می توان طراحی شده است که هدف متيونين سوخت و ساز بدن.

مطالعه آخرین به ویژه متیونین-محدود رژیم های غذایی که ممکن است برای درمان بیماری است. یک 2019 مطالعه از Locasale آزمایشگاه در دانشگاه دوک نشان داد که کاهش متیونین می تواند در بهبود عوارض شیمی درمانی و پرتو در مبارزه با سرطان است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Van Andel موسسه تحقیقات. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی