ناپدید آلاسکا یخ دریا است که با توجه به قطب شمال اکوسیستم دریایی

یک مطالعه جدید نشان می دهد که مواد گیاهی منشاء آن در قطب شمال یخ به میزان قابل توجهی به ثبت دریایی مواد غذایی شبکه استفاده می شود که برای امرار معاش در جوامع محلی بیشتر Bering Strait منطقه است.

این مطالعه به رهبری دانشمندان دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست ترسیم مداوم ترکیبات بیولوژیکی که منحصر به فرد تولید شده توسط گیاهان میکروسکوپی در دریا یخ و دریافتند که این ترکیبات در حال حاضر در سراسر پایه وب غذایی. این پژوهش دارای پتانسیل برای نشان دادن اهمیت یخ دریا اکوسیستم به عنوان یک منبع غذایی در آبهای قطب شمال در آلاسکا و فراتر از آن.

“این است که به طور گسترده ای تصور می کردند که از دست دادن یخ دریا زیستگاه را مكيدند برای اکوسیستم قطب شمال” گفت: نویسنده سرب چلسی ونگر کخ فارغ التحصیل معاون پژوهشی و دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست.

“به عنوان دریای یخ فروپاشی رخ می دهد زودتر و اشکال بعد هر سال آب باز دوره در حال گسترش است و منابع غذایی در حال تغییر به دور از یخ دریا و نسبت به نسبت بیشتر از آب باز تولید است. این تولید در شرایطی از دریای یخ متفاوت در کیفیت و زمان تحویل به بستر دریا” او گفت:.

تلاش به حساب متناسب با تغییرات در سهم یخ جلبک شده اند ناقص با توجه به عدم وجود خاص تحقیقی است که می تواند قطعی واگذار شده به یخ جلبک ها به جای باز-آب فیتوپلانکتون. ترکیبات رسیدن به بستر دریا است که مورد مطالعه قرار گرفتند در ارتباط با مواد غذایی برای طیف وسیعی از بستر دریا حیوانات است که در نوبه خود ارائه مواد غذایی برای محیط زیست و فرهنگی مهم موجودات زنده مانند ریشو مهر اقیانوس آرام شیرماهی, خاکستری, نهنگ و spectacled eider که علوفه در کم عمق کف دریا.

مطالعه منتشر شده در مجله PLOS ONE با دانشمندان از دانشگاه کلارک, دانشگاه لاوال و اسکاتلند انجمن علوم و فنون دریایی استفاده می شود رسوب نمونه های جمع آوری شده در این زمینه در تحقیقات دریایی در برینگ و Chukchi دریاها به عنوان نمونه جمع آوری شده از یک خودکار زیر یخ لنگر رسوب دام است که در عمل بیش از زمستان دریایی از Wainwright در شیب شمالی آلاسکا.

نتايج نشان داد انتقال به بیشتر وابستگی به دریا یخ مواد در ارتباط مستقیم به دریا یخ پوشش, اما که در دریا یخ بيومارکرهای ادامه داشت در طول سال و در درجه اول منتشر شد که برف ذوب شده در دریا یخ پوشش در حال حاضر در فصل زمستان است.

“به خصوص به عنوان دریای یخ پوشش کاهش می یابد-و در سال های اخیر تبدیل شده است قابل اغماض در شمال دریای برینگ-ما در حال ورود به یک عصر جدید که در آن ما را مجبور به استفاده از روش های مانند این را چگونه ارزیابی اکوسیستم را برای به دست آوردن بلوک های ساختمان های اساسی مورد نیاز برای حفظ مواد غذایی تحت وب از جمله جوامع انسانی است که بر آنها بستگی دارد برای امنیت غذایی گفت:” کخ.

این مطالعه همچنین نشان داد که یخ-منابع غذایی به سرعت می رسد رسوبات بستر دریا, نشان می دهد که زمانی که داری پوشش یخ در حال حاضر در فصل زمستان و بهار در دراز مدت ذخایر مواد آلی می تواند باقی می ماند در دسترس seafloor حیوانات حتی اگر تولید کاهش می یابد.

“این ذخایر ممکن است بافر تغییر منابع غذایی در کوتاه مدت برای موجودات زنده است که زنده در سطح رسوبات اما به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به غیر قابل دسترس در آینده اگر زمان یخ دریا کاهش ادامه گفت:” کخ.

این مطالعه نشان می دهد که در شمال دریای برینگ, دریا, یخ بيومارکرهای نشان می دهد در مقایسه با حداقل ورودی از یخ جلبک ها در سال های اخیر و بیشتر باز آب تحت سلطه سیستم است که به نفع مختلف موجودات زنده از پافشاری در این منطقه در گذشته است. یک آخر مفهوم این کار این است که آن را نیز می تواند به طور بالقوه مورد استفاده قرار گیرد به ارائه منطقه ای بینش paleoclimate نشانه ای از دریای پوشش یخ از یخ دریا ترکیبات باقی بماند در رسوبات.

“با ترکیب گسترده موجود در مجموعه داده از فیزیک و شیمی منطقه ما به طور بالقوه می تواند بهبود تفاسیر از یخ دریا نشانگر پویایی به فاش کردن تغییرات در دریا یخ بلکه بهره وری مربوط به بلند مدت آب و هوا مطالعات انجام شده در این منطقه گفت:” کخ.

این پژوهش در درجه اول بودجه توسط بنیاد ملی علوم و ملی اقیانوسی و جوی اداره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر