ناپدید شدن مارها و تنوع زیستی بحران

یک دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه مریلند-چراغ مطالعه باید زنگ صدا زنگ ها در مورد “تنوع زیستی بحران” و یا از دست رفتن حیات وحش در سراسر جهان است.

از دست دادن هر گونه ویرانگر است. کاهش و یا انقراض یک گونه می تواند باعث ریزش بهمن در یک اکوسیستم پاک کردن بسیاری از گونه ها در این فرآیند است. زمانی که تنوع زیستی باعث ضرر و زیان آبشاری اثرات درون منطقه ای آنها می تواند از بین بردن بسیاری از داده ها-کمبود گونه — حیوانات که باید فراموش مطالعه علمی یا نبوده است تحقیق به اندازه کافی به درک که چگونه بهترین برای حفظ آنها.

“برخی از گونه های است که بسیار نادر است و یا سخت به تشخیص ممکن است کاهش به سرعت که ممکن است ما نمی دانیم که ما در حال از دست دادن آنها گفت:” الیز Zipkin MSU یکپارچه زیست شناس و مطالعه منجر نویسنده. “در واقع این مطالعه است که کمتر در مورد مارها و بیشتر در مورد دست دادن به طور کلی از تنوع زیستی و عواقب آن است.”

مارها در سوال اقامت در یک منطقه حفاظت شده در نزدیکی El Copé پاناما. جدید مطالعه اسناد چگونه مار جامعه کاهش یافت و پس از یک مهاجم قارچی پاتوژن از بین برود بسیاری از این منطقه قورباغه یک منبع غذایی اصلی. با تشکر از دانشگاه مریلند مطالعه طولانی مدت ردیابی دوزیستان و خزندگان, این تیم تا به حال هفت سال از داده ها در مار جامعه قبل از از دست دادن قورباغه و شش سال از داده ها پس از آن.

در عین حال حتی با این که گسترده مجموعه بسیاری از گونه تشخیص داده شد به طوری که به ندرت سنتی روش های تحلیل غیر ممکن است. می گویند که این مارها بسیار گریزان و یا نادر کتمان حقیقت خواهد بود. از 36 گونه مار مشاهده شده در این مطالعه 12 تشخیص داده شد تنها یک بار و پنج گونه از آنها شناسایی شده دو بار.

“ما نیاز به reframe سوال و قبول کند که با داده ها-کمبود گونه ما نمی اغلب قادر به ارزیابی تغییرات جمعیت با سطح بالایی از اطمینان و یقین Zipkin گفت. “ما نیاز به نگاهی به این احتمال که این مار جامعه بدتر در حال حاضر از آن استفاده می شود.”

با استفاده از این رویکرد این تیم که شامل سابق MSU یکپارچه زیست شناسان فضل DiRenzo و سام Rossman ساخته شده مدلهای آماری متمرکز در برآورد احتمال این که مار تنوع معیارهای تغییر پس از از دست دادن از دوزیستان به جای تلاش برای برآورد مطلق تعداد گونه ها در منطقه است که ذاتا دشوار است چرا که مار بسیار نادر است.

“ما حدود 85% احتمال وجود دارد که کمتر گونه مار از وجود دارد قبل از دوزیستان کاهش یافته” Zipkin گفت. “ما همچنین تخمین زده بالا احتمالات که وقوع نرخ و شرایط بدن از بسیاری از فرد گونه مار کمتر بود پس از دست دادن دوزیستان با وجود دیگر سیستماتیک تغییرات در محیط زیست است.”

وقتی حیوانات می میرند یکهو مانند آنچه که اتفاق می افتد با دوزیستان در سراسر جهان محققان در حال برخورد به طور عمده با آن کشف و متمرکز بر تعیین می شود. اما چه اتفاقی می افتد به هر چیز دیگری که متکی بر کسانی که حیوانات ؟ دانشمندان اغلب نمی باید دقیق شمارش و مشاهدات از گونه های دیگر در این اکوسیستم ترک آنها را به حدس زدن به عواقب ناشی از این تغییرات است. چالش این است که تشدید البته هنگامی که آن را شامل نادر و داده ها-کمبود گونه است.

“از آنجا که وجود دارد هرگز یک تن از اطلاعات ما نمی توانیم با دقت اشاره کردن دقیقا به همین دلیل برخی از گونه مار کاهش یافته است در حالی که دیگران به نظر می رسید برای انجام کار خوب و یا حتی رونق پس از دست دادن فاجعه بار از دوزیستان است.” Zipkin گفت. “اما این پدیده که در آن یک اختلال رویداد به طور غیر مستقیم در تولید تعداد زیادی از “بازنده” بلکه چند برندگان’ به طور فزاینده ای شایع است و منجر به سراسر جهان زنده همگن یا فرایند به طور رسمی متفاوت اکوسیستم به تدریج تبدیل شدن به بیشتر شبیه است.”

عدم توانایی برای قرار دادن انگشت خود را بر علت دقیق, اما, نمی, بدترین اخبار از نتایج خود را. واقعا خبر بد این است که سطح حاکی از ویرانی به مقدار بیشتری در سراسر جهان از دست دادن از جامعه علمی برآورد شده است.

“بزرگ مرد از قورباغه ها یک مشکل حتی بزرگتر از ما فکر” گفت: Doug Levey یک مدیر برنامه در بنیاد ملی علوم این بخش از محیط زیست زیست شناسی. “قورباغه’ ناپدید شده آبشاری اثرات گرمسیری در زنجیره مواد غذایی. این مطالعه نشان می دهد اهمیت اساسی و دراز مدت داده است. زمانی که این دانشمندان شروع به شمارش مارها در جنگل های آنها تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها می خواهم در نهایت کشف کنند.”

Zipkin موافق است که در دراز مدت اطلاعات مهم است که برای کمک به ذینفعان تعیین میزان از این مسئله است.

“ما منحصر به فرد این مجموعه داده و ما را در بر داشت یک راه هوشمندانه برای برآورد کاهش در گونه های نادر,” او گفت:. “این غم که تنوع زیستی بحران است که احتمالا بدتر از ما فکر از آنجا که بسیاری از داده ها-کمبود گونه که ما هرگز قادر به ارزیابی.”

یک نکته مثبت این دانشمندان بر این باورند که بهبود پیش بینی و مدل سازی می تواند منجر به تقویت تلاش های حفاظت. ساخت data-driven فعال تغییرات می تواند به جلوگیری از عظیم مرگ آف و جلوگیری از دست رفتن تنوع زیستی.

کارن لب UMD و جولی ری La میکا ایستگاه بیولوژیکی (پاناما) شد و بخشی از تیم های علمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر