کشف اجازه می دهد تا چاپ 3D از سنسور به طور مستقیم در گسترش ارگان

در پیشگامانه جدید تحقیقات مکانیکی مهندسین و دانشمندان کامپیوتر در دانشگاه مینه سوتا را توسعه داده اند, 3D چاپ, تکنیک است که با استفاده از motion capture تکنولوژی مشابه استفاده می شود که در فیلم های هالیوودی به چاپ سنسورهای الکترونیکی به طور مستقیم بر روی اندام است که در حال گسترش و پیمانکاری. جدید 3D printing روش می تواند در برنامه های آینده در تشخیص و نظارت بر ریه ها از بیماران با COVID-19.

پژوهش منتشر شده در علم پیشرفتیک همکار مجله علمی منتشر شده توسط انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS).

تحقیقات جدید نسل بعدی از 3D چاپ روش کشف دو سال پیش توسط اعضای تیم اجازه داده است که برای چاپ از الکترونیک به طور مستقیم بر روی پوست دست که نقل مکان کرد و از چپ به راست و یا چرخش است. روش جدید اجازه می دهد تا حتی پیچیده تر و ردیابی به چاپ 3D سنسور از ارگان ها مانند ریه یا قلب است که تغییر شکل و یا تحریف با توجه به گسترش و انقباض.

“ما در حال هل دادن مرزهای چاپ 3D در راه های جدید ما هرگز حتی تصور سال پیش گفت:” مایکل McAlpine یک دانشگاه مینه سوتا مهندسی مکانیک استاد دانشگاه و پژوهشگر ارشد در مطالعه است. “چاپ 3D بر روی یک جسم در حال حرکت به اندازه کافی دشوار است اما آن را کاملا یک چالش برای پیدا کردن یک راه برای چاپ بر روی یک سطح که deforming آن را به عنوان گسترش و قرارداد.”

محققان آغاز شده در آزمایشگاه با یک بالون مانند سطح و تخصصی چاپگر 3D. آنها با استفاده از motion capture ردیابی نشانگر بسیار شبیه به کسانی که مورد استفاده در فیلم ها برای ایجاد جلوه های ویژه به کمک چاپگر 3D انطباق با چاپ آن مسیر به انبساط و انقباض حرکات در سطح. محققان سپس با انتقال به یک حیوان ریه در آزمایشگاه بود که مصنوعی متورم. آنها قادر بودند با موفقیت به چاپ یک نرم هيدروژل بر اساس سنسور به طور مستقیم بر روی سطح. McAlpine گفت: این روش همچنین می تواند احتمالا در آینده به چاپ 3D سنسور در پمپاژ قلب است.

“گسترده تر ایده پشت این تحقیقات این است که این یک گام بزرگ رو به جلو به این هدف از ترکیب تکنولوژی چاپ 3D با فولاد روبات” گفت: McAlpine که دارای Kuhrmeyer خانواده صندلی استادی در دانشگاه مینه سوتا گروه مهندسی مکانیک. “در آینده, 3D چاپ نمی خواهد فقط در مورد چاپ اما در عوض بخشی از یک بزرگتر مستقل رباتیک سیستم. این می تواند مهم برای بیماری هایی مانند COVID-19 که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر هستند در هنگام درمان بیماران است.”

دیگر اعضای این تیم تحقیقاتی شامل سرب نویسنده Zhijie زو یک دانشگاه مینه سوتا مهندسی مکانیک دکتری و Soo Hyun, Park, دستیار استاد در دانشگاه مینه سوتا وزارت علوم و مهندسی کامپیوتر.

این پژوهش با حمایت Medtronic (برای سنسور توسعه) و موسسه ملی تصویربرداری پزشکی و مهندسی زیستی از موسسه ملی بهداشت تحت جایزه شماره DP2EB020537. پشتیبانی اضافی ارائه شده توسط دانشگاه مینه سوتا پایان نامه دکترا کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد به Zhijie زو.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مینه سوتا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>