کشف یک رمان تابع برای MAP2 در سیناپسی تقویت

کره مغز موسسه تحقیقات (KBRI به رهبری Suh پان Ghill) اعلام کرد در 6 آوریل سال 2020 که KBRI تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر Kea Joo Lee (با همکاری دکتر دانیل پاک در دانشگاه جورج تاون) ارائه اکتشافات خود را در مورد یک رمان تابع برای MAP2 در تقویت سیناپسی.

نتایج حاصل از این مطالعه منتشر شده در نسخه آنلاین (مزایده) از FASEB Journal.

سلول های عصبی در مغز با یکدیگر ارتباط برقرار از طریق سیناپس. دراز مدت تغییرات سیناپسی ساختار و عملکرد رخ می دهد که ما یادگیری چیزهای جدید و یا حفظ اطلاعات جدید (پلاستيسيته).

تقویت طولانی مدت (LTP) بهترین-مطالعه سلولی ساز و پلاستیسیته سیناپسی که در زمینه یادگیری و حافظه و اشاره به مداوم تقویت سیناپس بر تکرار تحريكات. بسیاری از مولکول ها که به واسطه سیناپسی بازسازی و قاچاق در طول LTP باقی می ماند کشف شود.

تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر Kea Joo Lee نشان داد که MAP2* نقش اساسی در القای تقویت طولانی مدت در بزرگسالان سلول های عصبی.

*MAP2 (میکروتوبول های مرتبط: پروتئین 2) یک cytoskeletal پروتئین غنی شده در نورونی دندريتيک شفت و شناخته شده است مهم برای دندريتيک حاصل در طول توسعه است.

این تیم تحقیقاتی نشان داد که القای LTP است لغو زمانی که MAP2 کمبود در هیپوکامپ موش اولیه و کشت سلول های عصبی از طریق سیستماتیک neurobiological روش از جمله confocal میکروسکوپ الکتروفیزیولوژی و زیست شناسی سلولی مولکولی.

از طریق زمان واقعی زندگی می کنند-همراه تصویربرداری میکروسکوپ الکترونی این تیم تحقیقاتی کشف کرده اند که MAP2 پروتئین موجود در دندريتيک شفت از سلول های عصبی به سرعت در حال حرکت به سیناپس که در دراز مدت نیرومند القا شده است. آنها همچنین نشان داد که پویا MAP2 انتقال به سیناپس محکم همراه با LTP ناشی از گسترش دندريتيک برآمدگی* و سطح تحویل گیرنده AMPA* که بحرانی برای فعال کردن سیناپس.

*گیرنده AMPA: یک نوع یونی گیرنده گلوتامات وجود دارد که در تحریک سیناپس نورون ها و واسطه سریع neurotransmissions در سیناپس.

*مهرههای دندریتیک: بیرون زدگی کوچک در سطح نورونی دندریت ها که در خدمت به عنوان postsynaptic سازه های حاضر در سیناپس تحریکی.

این مطالعه مهم است زیرا آن را میریزد نور در امکان MAP2 که قبلا شناخته شده به عنوان یک سنگ درخت وار شوی پروتئین درگیر بودن در شکل گیری خاطرات با شرکت در روند سیناپسی نیرومند.

علاوه بر آن ارزيابی شده است یک گام به جلو نسبت به قطعنامه دیرینه سوال “چگونه خاطرات شکل گرفته و حفظ” بنابراین ارائه اطلاعات اولیه که به طور بالقوه می تواند استفاده شود برای طراحی استراتژی درمان برای حافظه-بیماری های مرتبط با.

دکتر Kea Joo Lee که رهبری این مطالعه به ذکر است که “ما قصد داریم به ادامه تحصیل تاثیر سیناپسی انتقال MAP2 رفتاری یادگیری است. ما امیدواریم که نتایج حاصل از مطالعه ما را فراهم خواهد کرد کلید بینش پلاستيسيته مکانیسم ها و سرنخ های مهمی به منظور توسعه استراتژی های درمانی برای سیناپسی اختلالات مانند اوتیسم و اسکیزوفرنی و بیماری آلزایمر.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کره مغز موسسه تحقیقات. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>