کشف قدیمی ترین تیر و کمان تکنولوژی در اوراسیا

ریشه های انسانی نوآوری به طور سنتی شده است به دنبال در مراتع و سواحل آفریقا و یا معتدل محیط های اروپا است. بیشتر محیط های افراطی مانند جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری آسیا شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته, وجود خود را از تاریخ اشغال انسان. یک مطالعه جدید را فراهم می کند اولین شواهد برای تعظیم و arrow استفاده کنید و شاید ساخت لباس در خارج از آفریقا ~48-45,000 سال پیش -در مناطق سریلانکا.

جزیره سریلانکا در اقیانوس هند در جنوب قاره هند است که خانه را به قدیمیترین فسیل از ما گونه Homo sapiens در جنوب آسیا است. آن را نیز حفظ شواهد روشن برای بشر اشغال و استفاده از جنگل های استوایی محیط های خارج از آفریقا از ~48,000 به 3000 سال پیش — رد این ایده است که این ظاهرا از منابع ضعیف محیط عمل به عنوان موانع برای مهاجرت پلیستوسن انسان است. این سوال که دقیقا چه انسان به دست آمده از انبوه منابع-از جمله حرکت سریع منابع غذایی مانند میمون و سنجاب ها — حل نشده باقی مانده است.

در این مطالعه جدید منتشر شده در علم پیشرفتیک تیم بین المللی از محققان از موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخ (MPI-SHH) در آلمان گریفیث دانشگاه در استرالیا و گروه باستان شناسی, دولت سریلانکا در حال حاضر شواهد برای اولین استفاده از تعظیم و فلش فن آوری توسط انسان در هر نقطه خارج از آفریقا است. در ~48,000 سال, این ابزار زودتر از اولین تکنولوژی مشابه در اروپا در بر داشت. شواهد روشن برای استفاده در حفظ استخوان پیکانها نشان می دهد که آنها به احتمال زیاد برای شکار استفاده می دشوار است برای گرفتن جنگل شکار. نه تنها که اما دانشمندان نشان می دهد که دیگر استخوان ابزار ممکن است مورد استفاده برای ساخت شبکه و یا لباس گرمسیری در تنظیمات به طور چشمگیری تغییر مفروضات سنتی در مورد چگونه انسان برخی از نوآوری ها در ارتباط بودند با خاص زیست محیطی مورد نیاز است.

شکار در باز و پناه از سرما ؟

اروپایی محصولات فرهنگی در قالب غار هنر شگفت آور دقیق استخوان حجاری استخوان و ابزار فن آوری و طراحی لباس شده اند غالبا برگزار شد تا به عنوان اوج اواخر پلیستوسن انسانی و توسعه فرهنگی است. وجود دارد نمادین و نوآوری های تکنولوژیک دیده شده است به عنوان کلید بقا مکانیزم تجهیز گسترش جمعیت به صورت سرد آب و هوای شمال. در ضمن اکتشافات از تعظیم و فلش فن آوری و هنری و یا رفتارهای نمادین در مرتع و یا ساحلی تنظیمات در آفریقا باید قاب ‘دشت’ و محیط های دریایی به ترتیب به عنوان کلید رانندگان پشت اوایل شکار فرهنگی و آزمایش توسط پلیستوسن انسان در خود تکاملی میهن.

به عنوان co-نویسنده این مطالعه جدید پاتریک رابرتز MPI-SHH استدلال می کند که “این سنتی تمرکز بدان معنی است که در دیگر نقاط آفریقا و آسیا و استرالیا و آمریکا کرده اند که اغلب سمت صف در بحث از ریشه های فرهنگ مادی مانند رمان پرتابه شکار روش یا فرهنگی نوآوری در ارتباط با گونه های ما.” این بیست سال گذشته را برجسته کرده اند چگونه پلیستوسن انسان ها اشغال شده و سازگار با انواع محیط های افراطی به آنها مهاجرت فراتر از آفریقا از جمله بیابان ارتفاع بالا تنظیمات و جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری از جمله کسانی که از سری لانکا.

گرمسیری صفحه اصلی

مطالعه جدید دانشمندان دیدم به نوبه خود به زیبایی حفظ فرهنگ مادی از غار فا-Hien لنا, عمیق در قلب سریلانکا مرطوب منطقه جنگل. به عنوان co-نویسنده Oshan Wedage دکترا در MPI-هیس متحده “Fa-Hien لنا به عنوان یکی از جنوب آسیا مهم ترین سایت های باستان شناسی از سال 1980s, حفظ بقایای گونه های ما, ابزار خود را و خود را طعمه گرمسیری در یک زمینه.” برخی از اصلی می یابد از این سایت عبارتند از: قابل توجه تک و دو برابر با اشاره استخوان ابزار است که دانشمندان تا به حال مشکوک شدند و مورد استفاده در بهره برداری از گرمسیری منابع است. مستقیم اثبات شده وجود ندارد اما در صورت عدم وجود جزئیات بالا طراحی شده تجزیه و تحلیل میکروسکوپی.

میشل لانگلی از گریفیث دانشگاه نویسنده سرب از مطالعه جدید توسط یک متخصص در مطالعه میکروسکوپی اثری از استفاده از ابزار و ایجاد نمادین فرهنگ مادی در پلیستوسن زمینه. استفاده از برش لبه روش برای فا-Hien لنا مواد تایید محققان فرضیه. به عنوان لنگلی متحده “شکستگی در نقاط نشان می دهد آسیب از طریق پرقدرت تاثیر — چیزی است که معمولا دیده می شود در استفاده از تعظیم و فلش شکار حیوانات. این شواهد است زودتر از یافته های مشابه در جنوب شرقی آسیا 32,000 سال پیش است و در حال حاضر قدیمیترین شواهد روشن برای تعظیم و arrow استفاده از فراتر از قاره آفریقا.”

شواهد اولیه انسانی نوآوری متوقف نمی وجود دارد. استفاده از همان میکروسکوپی به روش دیگر استخوان ابزار تیم شناسایی پیاده سازی است که به نظر می رسد شده اند در ارتباط با ماهیگیری آب شیرین در نزدیکی گرمسیری جریان و همچنین به عنوان کار از فیبر به شبکه و یا لباس. “ما همچنین شواهد روشن برای تولید دانه های رنگی از مواد معدنی خاک سرخ و تصفیه ساخت پوسته دانه, داد و ستد از ساحل در یک سن مشابه به دیگر اجتماعی سیگنالینگ’ مواد موجود در اوراسیا و آسیای جنوب شرقی حدود 45,000 سال پیش می گوید:” میشل لانگلی. با هم این را نشان می دهد پیچیده انسان اولیه شبکه های اجتماعی در مناطق استوایی جنوب آسیا است.

یک ابزار انعطاف پذیر برای جدید شکارگاه

این مطالعه جدید نشان می دهد که باستان شناسان دیگر می توانند لینک خاص فن آوری نمادین و یا تحولات فرهنگي در پلیستوسن انسان به یک منطقه یا محیط زیست است. “از سریلانکا شواهد نشان می دهد که اختراع کمان-و-فلش لباس و نمادین سیگنالینگ رخ داده است چند بار و در چند مکان های مختلف از جمله در جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری آسیا می گوید:” co-نویسنده مایکل Petraglia MPI-SHH. علاوه بر عایق در محیط های سرد, لباس, مارس نیز کمک کرده اند در برابر گرمسیری پشه “و به جای شکار بزرگ مرتع پستانداران” می افزاید: zooarchaeologist Noel توسعه و تحقیقات باید همزمان یکی دیگر از MPI-SHH co-نویسنده “تیر و کمان به کمک انسان تهیه کوچک درخت-خانه پستانداران و جوندگان.”

در حالی که باستان شناسان از مدت ها متمرکز منحصر به فرد از اروپا نشانگر رفتاری مدرنیته مطالعه جدید است که بخشی از رشد آگاهی است که بسیاری از مناطق جهان را دیدم فوق العاده پیچیده و فن آوری های جدید ظهور در پایان Palaeolithic. “انسان در این زمان نشان می دهد فوق العاده غنی و توانایی بهره برداری از طیف وسیعی از محیط های جدید” یادداشت نیکول Boivin مدیر در MPI-SHH و مطالعه coauthor. “این مهارت را فعال کنید و آنها را به استعمار تقریبا تمام سیاره, قاره در حدود 10000 سال پیش تنظیم ما به وضوح در مسیر بودن جهانی گونه های ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>