به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. یک بار دیگر coronavirus مسلط به مکالمه در فرهنگ پاپ جهان. که صحبت کردن در مورد آن ؟ خوب Elton John J. K. Rowling و دیزنی برای شروع. بیایید رفتن.

دیزنی اهدای 100,000 N95 ماسک به Covid-19 امداد تلاش

پس از تعطیلی آن پارک در ایالات متحده با توجه به coronavirus دیزنی این هفته اعلام کرد که آن را اهدا 100,000 N95 ماسک به ایالت های نیویورک و کالیفرنیا و فلوریدا. خانه ماوس نیز اهدا 150,000 باران ponchos به سازمان های بشردوستانه MedShare در امیدوار است که آنها می توانند به محافظت از لباس و طولانی استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). در ادامه Bob Iger های دیزنی مدیر عامل شرکت که به تازگی پا به پایین اعلام کرد که او خواهد بود و صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را در میان Covid-19 بحران است.

J. K. Rowling می خواهد برای کمک به شما خسته شدم بچه ها در خانه گیر کرده

اگر شما بچه ها و شما پس از اقامت در خانه, سفارشات, شانس هستند شما در حال تمام تلاش خود را سرگرم. وجود دارد در حال حاضر storytimes آنلاین, نقشه کشی کلاس و مدرسه در منزل, مطمئن, اما کسانی که همه چیز فقط پر کردن ساعت های بسیاری. برای Potterheads به دنبال چیز دیگری برای انجام, J. K. Rowling است که در اینجا برای کمک به. هری پاتر در خانه جدید ساب از دنیای جادوگری آنلاین توپی که پر از پازل مقالات آزمونها و دیگر پاتر سرگرمی طراحی شده برای کمک به cooped بچه ها. “والدین و معلمان و سرپرستان کار به نگه داشتن بچه ها خوشحال و علاقه مند در حالی که ما در مستند ممکن است نیاز به یک بیت از سحر و جادو” رولینگ گفت: در یک توییت اعلام سایت.

التون جان انداخت یک اتاق نشیمن کنسرت و مطرح 8 میلیون دلار برای Covid-19

یکشنبه گذشته Elton John میزبانی یک “اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا”—یک سری از livestream اجرای برنامه از هنرمندان از جمله بیلی Eilish ماریا کری و, Dave Grohl. این رویداد که در پخش روباه و iHeartMedia, تشویق بینندگان به حمایت تغذیه امریکا و اولین پاسخ کودکان را پایه و در نهایت به پایان رسید تا به بالا بردن برخی از 8 میلیون دلار برای coronavirus امداد. بد نیست برای یک “اتاق نشیمن کنسرت” که شبیه آن فیلم برداری شده بود در جان ،


بزرگ تر سیمی داستان
  • DIY موشک daredevils و تراژدی Mad Mike هیوز
  • این “سورئال” دیوانگی در داخل آمریکا بزرگترین ماسک ساز
  • من یک “perp” در محبوب تلویزیون نشان می دهد—به جز آن نبود من
  • خطوط هوایی با استفاده از خالی جت مسافری به سهولت محموله بحران
  • وحشت همه گیر و بدن اجتماعی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de