‘اخلال و بی رحمانه است.’ دانشگاه انفجار ویزای جدید حکومت برای دانشجویان بین المللی

Sipa ایالات متحده آمریکا / Alamy عکس سهام

جدید آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که تهدید به لغو ویزا برای برخی از دانشجویان بین المللی اگر آنها در حال بدست گرفتن نه در کلاس های حضوری است تکان دهنده وحشت و سردرگمی و ایجاد برخی از دانشگاه ها به عقب راندن با پرونده های حقوقی. سیاست ایالات متحده است که دانشجویان بین المللی که در حال حاضر ثبت نام آنلاین-تنها برنامه شما نیاز به ترک کشور بلافاصله و یا انتقال به یک مدرسه در کلاس های حضوری به صورت قانونی ادامه تحصیل خود را. اعلام نمی کند به صراحت تشخیص مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی—ایجاد اطمینان در میان علوم و مهندسی دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند که با تمرکز بر تحقیقات و تا به حال هیچ برنامه ای برای ثبت نام در دوره های این سقوط.

سیاست “بی رحمانه به دانشجویان بین المللی و آسیب رساندن به آمریکا علمی رهبری” Monty Parikh—مدیر عامل شرکت AAAS (ناشر علم مشاغل)—گفت: در بیانیه ای که امروز منتشر شد. “ما مصرانه از دولت برای تجدید نظر و لغو این هدایت است.”

دانشگاه بوستون دانشجو Mounika Vutukuru یک ویزای F-1 دارنده از کانادا در سال آخر دکترای خود را در مهندسی برق و کامپیوتر برای اولین بار شنیده در مورد ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام در رسانه های اجتماعی. قاعده “اصل باعث می شود دانشجویان بین المللی غیر ضروری در این بیماری همه گیر” Vutukuru می گوید. “زمانی که من دیدم خبری از آن شروع به سحر بر من چگونه depressingly سرکوبگر این تصمیم این است که: ما باید به صورت ویروس بدون در نظر گرفتن سلامت و ایمنی است.”

Vutukuru ممکن است در امان از خطر آن در پایان. مدرسه بین المللی دانشجویی دفتر او اطلاع داد که روز شنبه او را تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت چرا که او به پایان ترم و فقط ثبت نام برای پژوهش اعتبار—اما او نگرانی جدید آمریکا سیاست بیش از حد مبهم به اعتماد که تفسیر. “راه آن نوشته شده این همه بر اساس آنلاین در مقابل کلاس های حضوری,” او می گوید. “این معلوم نیست که در آن دکتری که به پایان دوره خود سقوط خواهد کرد.”

زمانی که ایالات متحده دانشگاه ها تعطیل در اوایل این سال با توجه به گسترش coronavirus آنها منتقل بهار و تابستان دوره به طور کامل مجازی با فرمت. در آن زمان یخ مجاز دانشجویان بین المللی در ویزا را بیشتر دوره های آنلاین از معمولا مجاز است. 6 جولای اعلام لغو این کمک هزینه حتی اگر همه گیر است و نه آهسته در ایالات متحده است. “ما در حال انتظار برای راهنمایی در فرمت فعلی چشم پوشی اما دریافت این بمب” می گوید: اندرو Horsfall, دستیار دین از برنامه های بین المللی در دانشگاه سیراکوس کالج قانون است. “آن را نگران کننده و بی رحمانه است.”

این قاعده به دانش آموزان برگزاری غیرمهاجرتی F-1 و M-1 ویزای. یخ نیست اجازه معافیت در صورت وجود افزایش COVID-19 موارد در نزدیکی یک دانشگاه باعث یک فرد و یا ترکیبی البته برای تغییر به صورت آنلاین-تنها فرمت midsemester. اگر اتفاق می افتد که دارندگان ویزای نیاز به ترک کشور درخواست مرخصی پزشکی خود را از دانشگاه ها و یا اقدامات دیگر برای حفظ وضعیت غیرمهاجرتی خود را. “با توجه به این که [شخص] بیان آنچه اتفاق می افتد بعد از آن در ترم پاییز اگر وجود دارد یکی دیگر از خاموش شدن آن سیگنال است که آنها برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات” Horsfall می گوید. “این چیزی است که ترسناک در مورد این قانون است.”

Vutukuru انتظار است همه چیز را در خانه اش در Mississauga, کانادا اما انتظار دارد که او نیاز به بازگشت به بوستون در برخی از نقطه در پاییز; او برنامه نیاز به فارغ التحصیل محققان در دانشگاه خود را برای دریافت حق الزحمه.

دانش آموزان مجبور به بازگشت به مطلب-دور خانه چالش های اضافی از جمله خطرات ناشی از سفر در طول یک بیماری همه گیر بار مالی از پرواز بلیط شکسته آپارتمان اجاره و اضافی هزینه ویزا زمانی که آنها بازگشت به ایالات متحده است. برخی نیز ممکن است پیدا کردن آینده شغلی خود برنامه از خط خارج. دانشجویان F-1 ویزای اعمال می شود برای کارآموزی یا سابقه کار در ایالات متحده در نقاط خاصی در درجه خود. اما دریافت تایید برای این آموزش نیاز دارد که دانش آموز باید در کشور برای دو ترم قبل. “اگر من ارشد, و من می خواهم به کار در ایالات متحده در سال آینده, من نمی تواند در خارج از کشور برای سقوط می گوید:” Anupreksha Jain, یک دانشگاه کرنل علوم زیستی تحصیلات تکمیلی که در حال حاضر به عنوان یک پژوهش تکنسین.

دانشکده در سراسر کشور در حال عجله برای پیدا کردن راه حل. در توییتر و رسانه های اجتماعی گروه ها, صدها نفر از استادان ارائه شده مستقل مطالعه دروس برای دانشجویان بین المللی که به صورت تبعید در زیر یخ جدید قانون. به رغم نیت خوب البته صراحت طراحی شده برای دانشجویان بین المللی برای جلوگیری از اخراج ممکن است به عنوان مشکل با یخ, که ممکن است دانش آموزان دریغ به ثبت نام و به ظاهر از تقلب ویزا. “خطرات بیشتری برای ما از آمریکا شهروندان” جین می گوید. “این احساس مانند بسیاری از توییت ارائه زانو حرکت تند و سریع راه حل که شد به طور کامل آگاه است.”

دانش آموزان در دانشگاه کالیفرنیا سیستم نیز با هم متحد مونتاژ یک صفحه گسترده که در آن شهروندان ایالات متحده با تایید شخص دروس ارائه لکه های خود را به دانشجویان بین المللی نیاز دارند. “این شگفت انگیز است برای دیدن دانش آموزان پله به فضا به نگاه کردن به یکدیگر” Horsfall می گوید.

دانشگاه ها می گویند آنها سعی خواهد کرد که به سیاست جدید تغییر کرده است. همانطور که از صبح چهارشنبه در دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست باید شکایت درخواست یک دادگاه فدرال برای جلوگیری از یخ از اجرای سیاست جدید. اما برخی از دارندگان ویزای حال حاضر دور از خانه با چند منابع همبستگی و ترس آنها هیچ چاره ای جز انطباق با یخ جدید قانون. “به نظر من آن را به عنوان چیزی incontestable,” Vutukuru می گوید. “این سخت است برای مبارزه با زمانی که این سیاست بر شما—من نمی دانم که بسیاری از دانشجویان بین المللی که آژانس به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de