DJI Mavic هوا 2: مشخصات و قیمت تاریخ انتشار

آخرین دار کوادکوپتر از هواپیماهای بدون سرنشین رهبر به فروش می رود در ماه آینده برای $799 و آن را بسته بندی شده با خودکار پرواز و عکس از بهبود.

هواپیماهای بدون سرنشین ساز DJI اعلام کرد به روز رسانی به محبوب خود Mavic درجه دار کوادکوپتر امروز. این Mavic هوا 2 هزینه خواهد شد $799 زمانی که این کشتی ها به ما خریداران در اواخر ماه مه. که همان قیمت قبلی Mavic هوا مدل به طوری که هواپیماهای بدون سرنشین باقی می ماند به عنوان DJI گزینه اواسط محدوده بین آن بیشتر قادر به Mavic 2 و از آن کوچکتر و ارزان تر Mavic مینی.

این Mavic درجه 2 است که هنوز هم مقدار زیادی کوچک اما نسخه جدید قرار داده است در برخی از وزن. DJI می گوید که تست و بررسی های مصرف کننده پیشنهاد شده است که اکثر مردم از ذهن نیست سقز چند گرم در ارز به صورت قابل توجهی ارتقا در زمان پرواز و احتمالا دست زدن به بهتر در شرایط باد می وزد. حتی بهتر, به لطف یک روتور طراحی و آیرودینامیک بهبود DJI است که ادعا Mavic Air 2 باقی می ماند می تواند هوا 34 دقیقه—یک پرش بزرگ از 21 ساعت از زمان پرواز در اصل Mavic هوا.

دوربین چشم
pThe camera has some new automated modes for capturing videos and photos with sharper detail and higher dynamic range.p

این دوربین از حالت خودکار برای گرفتن فیلم و عکس با جزئیات واضح تر و بالاتر محدوده دینامیکی.

عکس: DJI

خبر بزرگ در این بروز رسانی جدید است بزرگتر سنسور تصویربرداری در هواپیماهای بدون سرنشین دوربین. این Mavic هوا 2 دوربین کشتی با نیم اینچ سنسور از 1 2/3 اینچ سنسور موجود در مدل قبلی است. که باید معنی وضوح بهتر و واضح تر تصاویر, به ویژه به این دلیل که خروجی مشخصات تغییر نکرده بسیار است. این دوربین جدید است که هنوز خروجی 12-مگاپیکسل, عکسهای اما در حال حاضر دارای یک سنسور بزرگتر که برای پر کردن قاب با جزئیات بیشتر. نیز وجود دارد یک جدید کامپوزیت تصویر گزینه ای است که با هم می پیوندد چند تک عکس های به بزرگی 48-مگاپیکسل تصویر.

در این ویدئو جانبی وجود دارد برخی از اخبار هیجان انگیز است. این Mavic درجه 2 است DJI اولین هواپیماهای بدون سرنشین به ارائه ویدیو 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه و 120 مگابیت در ثانیه—قبلی DJI هواپیماهای بدون سرنشین صدر در 30 فریم در ثانیه در هنگام عکسبرداری در تمام رزولوشن 4K. وجود دارد همچنین حرکت آهسته حالت که آهسته فیلم را چهار بار آهسته تر از زندگی واقعی (1080p در 120 فریم در ثانیه) و یا هشت بار آهسته تر (1080 در 240 فریم در ثانیه). ترکیب این دو حالت با واقعی تر مقابل شما با HDR تصویری استاندارد و شما را بطور قابل توجهی بهبود یافته قابلیت های ویدیویی در یک زیر 1000$هواپیماهای بدون سرنشین.

جالب تر در برخی از راه است DJI را افزایش هجوم به عکاسی محاسباتی که این شرکت تماس هوشمند حالت عکس. تلنگر در عکس هوشمند و Mavic Air 2 را فراموش صحنه تجزیه و تحلیل ضربه بزنید آن هوش ماشین الگوریتم و به طور خودکار را انتخاب کنید بین انواع عکس حالت است. وجود دارد یک حالت تشخیص صحنه که در آن Mavic درجه 2 مجموعه دوربین تا به بهترین ضبط یکی از انواع حالات شما به احتمال زیاد به برخورد با هواپیماهای بدون سرنشین عکاسی از جمله آبی, آسمان, غروب, برف, چمن و درختان. در هر صورت قرار گرفتن در معرض تنظیم شده است برای بهینه سازی تن و جزئیات.

دوم Smart Photo mode دوبله شده است Hyperlight که دستگیره در شرایط نور کم. به قاضی DJI را تبلیغی مواد, این است که اساسا عکاسی HDR حالت به طور خاص برای بهینه سازی و کم نور صحنه. آن ظاهرا کاهش سر و صدا و تولید تصاویر دقیق. نهایی هوشمند حالت HDR که هفت عکس در جانشینی سریع به ترکیبی از عناصر هر یک را به یک تصویر نهایی با بالاتر محدوده دینامیکی.

یک آخر توجه داشته باشید در مورد دوربین: شکل گیری تغییر کرده است به طوری اگر شما هر گونه لنز و یا لوازم جانبی دیگر برای قبلی DJI هواپیماهای بدون سرنشین آنها نمی ضمیمه به هوا 2.

خودکار پرواز برای مردم
pLike previous models the Mavic Air 2 folds up into a shape that's easier to carry.p

مانند مدل های قبلی Mavic درجه 2 چین تا به یک شکل آن را آسان تر برای حمل.

عکس: DJI

اگر شما از طریق حفاری مسن YouTube فیلم ها وجود دارد یک تن از فیلم هایی که بازی مثل این: unbox جدید هواپیماهای بدون سرنشین, سر, خارج, خاموش, درخت, نزدیک تر, نزدیک تر, نزدیک تر, صفحه نمایش سیاه و سفید. بسیاری از ما تنها نیست که خوب در پرواز و منحنی یادگیری می تواند گران قیمت و شیب دار. خوشبختانه هواپیماهای بدون سرنشین شرکت ها شروع خودکار دور بیشتر از آنچه دشوار است در مورد خلبانی دار کوادکوپتر و DJI این قاعده مستثنی نیست.

این شرکت افزود: برخی از جدید خودکار پرواز کلاهبرداری به هوا آرسنال. DJI فعال پیگیری شده است به روز رسانی به نسخه 3.0 به ارمغان می آورد که بهتر موضوع به رسمیت شناختن و الگوریتم های جدید 3D نقشه برداری, کلاهبرداری به آن را آسان تر به طور خودکار ردیابی افراد از طریق یک صحنه نگه داشتن دوربین بر روی این موضوع به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین هدایت سربار به ماندن با آنها را. DJI ادعا می کند این نقطه از علاقه به حالت که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یک شی و پرواز در اطراف در یک دایره بزرگ در حالی که دوربین باقی می ماند اشاره کرد و در این موضوع بهتر است در پیگیری برخی از اشیاء است که نسخه های قبلی تلاش مانند وسایل نقلیه و یا حتی مردم است.

جدید هیجان انگیز ترین حالت پرواز نور افکن است که می آید از DJI پایان الهام بخش هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده توسط حرفه ای عکاسان و فیلمبرداران به حمل دوربین های DSLR به آسمان. شبیه به آهنگ های فعال حالت انظار نگه می دارد و دوربین اشاره کرد یک حرکت موضوع. اما در حالی که فعال ردیابی خودکار هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز جدید ویژه حالت اجازه می دهد تا انسان خلبان برای حفظ کنترل مسیر پرواز برای پیچیده تر عکس.

در نهایت محدوده جدید Mavic هوا 2 بهبود یافته و می تواند در حال حاضر سرگردان چشمگیر شش مایل دور از خلبان در شرایط ایده آل. این نکته در اینجا این است که شما همیشه باید حفظ تماس تصویری با هواپیماهای بدون سرنشین خود را به دلایل ایمنی. اما شما نمی خواهید به قادر به دیدن Mavic هوا 2 هنگامی که آن را دو مایل دور اجازه دهید به تنهایی شش.

با وجود قحط و غلا از رقبای DJI همچنان به قرار دادن جدید هواپیماهای بدون سرنشین و بهبود ترکیب آن را به عنوان پیشرفت. این Mavic درجه 2 به نظر می رسد مانند یک به روز رسانی قابل توجه به آنچه که در حال حاضر یکی از مورد علاقه ما هواپیماهای بدون سرنشین به خصوص با توجه به چندین ویژگی ها—60 فریم در ثانیه ویدیو 4K و 34 دقیقه زمان پرواز—حتی بهترین کسانی که در گران تر Mavic 2 Pro.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>