خون حاوی DNA ریخته و توسط سلول های سرطانی ممکن است آشکار پنهان گردد ،

TEK تصویر/علم منبع

تشخیص بسیاری از انواع سرطان زود با یک آزمایش ساده خون برای DNA ریخته و توسط سلول های تومور است اغوا کننده چشم انداز. این آزمون اغلب به نام مایع بیوپسی در حال حاضر پله از آزمایشگاه. این هفته یک پیشگام در دنیای واقعی مطالعه تایید می کند برخی از وعده های خود را—و برجسته یک نقطه ضعف بالقوه که ممکن است به زودی مقابله با پزشکان و تنظیم کننده و کوچک اما نمی ناچیز تعداد نگران کننده اما نادرست تشخیص.

در اولین محاکمه یک آزمون بزرگ و عموم مردم به جای در گروه تومور شناخته شده و یا در معرض خطر ابتلا به سرطان محققان به نمایش نزدیک به 10 ، 000 زنان با CancerSEEK یک روش برای گردش تومور DNA توسعه یافته در دانشگاه جانز هاپکینز. آن را شناسایی 26 ناشناخته تومورهای آنها گزارش آنلاین در علم و در یک مجازی جلسه انجمن آمریکایی تحقیقات سرطان در نشست امروز است.

ناظران می گویند نتایج امیدوار کننده هستند اما ترک کلید سوالات پاسخ داده نشده. “من بسیار تحت تاثیر قرار با این مقاله. آنها همه چیز درست است. اما این به آن معنا نیست که سنجش قرار داده شود باید در بازار به فروش می رسد و می گوید:” سرطان پستان محقق دانیل هیز از دانشگاه Michigan, Ann Arbor. آن هنوز روشن نشده است که اوایل هشدارهای نجات زندگی زنان است. و 101 از زنانی که تا به حال تست مثبت دریافت کرده و پیگیری تصویربرداری معلوم نیست به سرطان; 22 از آنها تحت بی ثمر تهاجمی آزمون مانند یک آندوسکوپی.

زودتر سرطان شناسایی شده است بهتر است—اما نه همیشه به عنوان برخی از تومورها ممکن است هرگز رشد به اندازه کافی به نیاز به هر گونه درمان است. و آلارم کاذب می تواند منجر به بی اضطراب و روش های غیر ضروری. از جمله نگرانی های سوخت بحث بیش از این فرکانس و ارزش های موجود و روشهای غربالگری مانند ماموگرافی و colonoscopies و نگرانی ها تقویت شده برای سرطان, آزمایش خون, چرا که آنها قول می دهم به آن را آسان به صفحه نمایش میلیون ها نفر از افراد سالم است.

به بررسی این مسائل با یک نسخه اولیه از CancerSEEK این Geisinger نظام سلامت در پنسیلوانیا استخدام زنان بین سنین 65 و 75 که تا به حال شناخته شده سرطان تاریخچه. CancerSEEK می کشد گردش DNA از نمونه خون و به نظر می رسد برای جهش در 16 ژن شناخته شده به درایو رشد سرطان های مختلف. این ترکیب این اطلاعات با تاسیس پروتئین نشانگرهای زیستی برای برخی از انواع سرطان. اگر تست مثبت بود, یک کارشناس پانل تصمیم گرفت که آیا او باید یک دوم آزمایش خون برای تایید اولیه پیدا کردن و رد کردن تغییرات مولکولی در خون است که ممکن است فریب خورده اند ، اگر تست مثبت به نظر می رسد واقعی, زن دعوت شده بود به انجام تمام بدن تصویربرداری.

سیگنال های مختلط

یک سال پیگیری نتایج حاصل از تشخیص یک مطالعه از نزدیک به 10 ، 000 زنان در سنین 65 تا 75.

زنان
اولیه آزمایش خون 9911
سرطان تشخیص با آزمایش خون 26
سرطان تشخیص داده شده با استاندارد غربالگری 24
سرطان تشخیص داده با رویکرد نه 46
کل سرطان های تشخیص داده شده 96
تصویربرداری مبتنی بر غلط آزمایش خون 101
مهاجم پس از تشخیص نادرست آزمایش خون 22

لنون et al.

شرکت کنندگان در طول سال اول در مطالعه دوبله تشخیص-A هاپکینز تست برداشت 10 نوع سرطان در 26 زنان تقریبا دو برابر تعداد یافت با روش غربالگری. هفت از قبيل سرطان تخمدان هیچ تایید تست غربالگری و اغلب کشنده است زیرا آنها به ندرت یافت می شود زود است. هفده از 26 زنان در مراحل اولیه سرطان است که تا به حال پخش نشده به مراتب فراتر از نزدیک عضلات و غدد لنفاوی. بیشتر از 26 تا به حال عمل جراحی و یا تحت درمان و 12 در حال بهبودی نشان می دهد آنها بهره مند از آزمون.

این تشخیص-مطالعه “باعث می شود گام های بلندی در رویکرد خود می گوید:” سرطان تخمدان محقق دیوید شکارچی از دانشگاه بریتیش کلمبیا ونکوور. اما اطلاعات بیشتر پرداخته به طور کلی بقا بهره مندی از تست مورد نیاز او و دیگران استرس قبل از آزمایش خون باید مورد تایید برای استفاده گسترده است.

101 مثبت کاذب است که متوسط تعداد با توجه به مقیاس مطالعه شکارچی و هیز می گویند. اما در این آزمون نیز تا به حال منفی کاذب. معمولی غربالگری بیش از تشخیص یک مطالعه در سال اول از پیگیری یافت سرطان ریه و سرطان روده بزرگ در 24 زنانی که CancerSEEK تست منفی بود. تومور در 46 تر زنان آشکار شد از طریق علائم و یا دلایل دیگر. این هاپکینز تیم انداز خود را تست نموده و در ادامه به بهبود به عنوان “افزودنی و مکمل” به استاندارد غربالگری می گوید Nickolas پاپادوپاولوس که رهبری این مطالعه با کنت Kinzler و برت Vogelstein.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی نگران اند که اگر یک آزمایش خون شد و در دسترس مردم ممکن است اجتناب از این دیگر ثابت صفحه نمایش. اما شرکت کننده در این مطالعه نمی بازداشتن زنان از ادامه ماموگرافی. و در پی بررسی تکمیل حدود 6900 زنان تنها 0.3% گفت: آنها پشیمان شرکت کننده در مطالعه از جمله تنها یکی از 120 با مثبت کاذب یا منفی است. این تشخیص-مطالعه “نشان می دهد که multicancer خون بر اساس غربالگری امن است و امکان پذیر می گوید:” انکولوژیست Minetta لیو از کلینیک مایو.

لیو بخشی از علمی گروه مطالعات در حال اجرا از دیگر آزمایش خون, توسعه یافته توسط بیوتکنولوژی جام که به نظر می رسد در الگوهای از گروه متیل در سلول DNA برای تشخیص سرطان است. در مارس کاغذ در Annals of Oncology و مجازی سرطان, جلسه, جام, مشترک, آخرین نتایج حاصل از یک مطالعه که ثبت نام 15,000 مردم با تازه تشخیص داده شده سرطان و دیگران با هیچ شواهدی از این بیماری است. آن آزمون برای 50 سرطان تا به حال تشخیص میزان 44 درصد برای اوایل به midstage سرطان و همچنین تعیین محل شناخته شده سرطان در 93% موارد است که می تواند در کاهش نیاز به کامل بدن تصویربرداری. در دسامبر 2019 شرکت راه اندازی PATHFINDER یک مطالعه آینده نگر از 6200 نفر—تمام بالاتر از 50 و 70 درصد در افزایش خطر ابتلا به سرطان است. “این یک گام مهم بعدی به سمت تجاریسازی ما تست می گوید:” جام سخنگوی Kelsey گراسمن.

به عنوان زمانی که CancerSEEK ممکن است رسیدن به درمانگاه راه اندازی یک شرکت به نام رشد صاحب حقوق به توسعه بیشتر تست. آن را مطرح $110 میلیون سال گذشته است و برنامه ریزی زیادی پیگیری محاکمه طراحی شده برای به دست آوردن تصویب قانونی. سوالات باقی بماند و در مورد مقامات و گروه متخصص است که مجموعه ای از دستورالعمل غربالگری مانند ایالات متحده خدمات پیشگیرانه و گروه ضربت را وزن اولیه آزمایشات تشخیص سرطان. را دهه به علاوه مطالعات نشان می دهد که بقا مزایای لازم برای مثال به عنوان آنها را برای دیگر روشهای غربالگری مانند ماموگرافی و ریه اسکن برای افراد سیگاری? و یا می توانید پروکسی مانند داده های آزمون پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اوایل سرطان از موجود غربالگری روشهای جلب رضایت گروه های مختلف? “این چیزی است که همه در این زمینه دست و پنجه نرم کردن با حال” پاپادوپاولوس می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de