DNA کشف می تواند منجر به نوع جدیدی از داروهای ضد سرطان

سلول می تواند هر دو زنده ماندن و ضرب تحت استرس بیش از آنچه قبلا تصور را نشان می دهد تحقیقات از دانشکده بهداشت و علوم پزشکی.

این داشت با مهار ضروری ژن DNA پلیمراز آلفا یا POLA1 که در آغاز همانندسازی در طول تقسیم سلولی.

کشف می دهد محققان بینش های جدید به DNA و ممکن است به طور بالقوه توان برای نوع جدیدی از درمان سرطان است. تحقیقات رهبر و دانشیار لوئیس تولیدو مرکز کروموزوم ثبات در گروه سلولی و مولکولی پزشکی متحده به شرح زیر است:

‘اگر ما متفکرین من می گویند که ما ممکن است در تولد یک مجموعه جدید از مولکول است که می تواند در مبارزه با سرطان’ اضافه کرد:

‘اگر ما به نوبه خود به پیدا کردن در آن سر این رمان استراتژی با هدف بهره برداری در-ساخته شده است ضعف در سلول های سرطانی و آنها را به سقوط در حالی که تقسیم آنها.’

سست زیپ

هنگامی که یک سلول تقسیم دو رشته DNA است باز درازا مانند یک زیپ است که استخراج. جدید دو رشته ساخته شده در هر یک از رشته های جدا شده به طوری که شما به تدریج تا پایان با دو جدید “زیپ.”

قبل از halfs از زیپ ساخته شده کمی از DNA است که زمانی در معرض در یک رشته فرم. این فرایند مورد نیاز است برای زیپ به شکل. با این وجود مقادیر زیادی از تک رشته DNA به طور سنتی در نظر گرفته شده است توسط محققان به عنوان یک نشانه ای از آسیب شناختی استرس در سلول.

اما محققان در پشت این مطالعه جدید کشف کرده اند که DNA unzippers عمل آزادانه تر از انتظار است. این می تواند به تولید مقادیر زیادی از تک رشته DNA که محققان در حال حاضر نشان می دهد که بیش از یک شکل از استرس طبیعی است که سلول ها در واقع می تواند تحمل کند و در مقادیر بالا.

هنوز برای این تحمل به وجود سلول نیاز به مقدار کافی از پروتئین محافظ RPA برای پوشش تک رشته DNA قطعات.

“ما را دیده اند که می تواند سلول های تکراری ژنوم خود را حتی با مقادیر زیادی از تک رشته DNA است. آنها می توانید تقسیم و در زندگی سالم چرا که آنها با بزرگی بیش از RPA مولکول است که به عنوان یک محافظ چتر.’ می گوید: این مطالعه اولین نویسنده و سابق postdoc در دانشگاه کپنهاگ Amaia Ercilla اضافه کرد:

“اما وجود دارد یک تلنگر از طرف سکه است. هنگامی که ما را به سلول های تولید تک رشته DNA سریع تر از آنچه که آنها می تواند حفاظت از کروموزوم به معنای واقعی کلمه خرد در صدها قطعه یک پدیده تماس با ما تکرار فاجعه است. ما همیشه فکر می کردم که ما می تواند با استفاده از این برای مثال برای کشتن سلول های سرطان,’ او می افزاید.

سلاح در برابر سرطان

هر دو Amaia Ercilla و لوئیس تولیدو توضیح است که تحت شرایط عادی بسیار دشوار است به سبب تخریب سلول ذخیره RPA.

همان درست است در این مطالعه جدید که محققان با استفاده از انواع شیمی درمانی برای افزایش مقدار از تک رشته DNA است. حتی زمانی که با استفاده از بهترین ترکیبات موجود تا کنون آن را در زمان حدود یک ساعت به نایاب RPA ذخیره در یک سلول تحریک تکرار فاجعه و مرتبط با مرگ همراه است.

اما محققان در پشت این مطالعه جدید بر این باورند که آنچه لوئیس تولیدو تماس ‘نهایی single-stranded DNA ژنراتور’: زمانی که محققان با استفاده از یک اصطلاح POLA1 بازدارنده سلول های خود را ملاقات کرد و سرنوشت نهايي پس از فقط پنج دقیقه.

‘اگر چه هیچ DNA جدید را می توان ساخته شده که ما را مهار POLA1 DNA unzippers نگه داشتن پیشبرد و تولید تک رشته DNA با سرعت بسیار بالا’ می گوید: دانشیار اضافه کرد:

‘همه می تواند سلول های حساس به POLA1 بازدارنده از جمله سلول های سرطانی و ما ممکن است گمان کنیم که این استراتژی می تواند به خصوص مفید در برابر بسیار تهاجمی انواع سرطان است که تکثیر در یک سرعت بالا’.

گام بعدی این گروه تحقیقاتی است که برای پیدا کردن بیشتر مولکول های بیولوژیکی که مانع از POLA1 ژن که در ترکیب با مواد دیگر استفاده می شود در درمان بیماران مبتلا به سرطان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر